Szilágyi Cukrászda Zalakaros
8749 Zalakaros, Petőfi u. 45.

Szilágyi Cukrászda Zalakaros a térképen

Szállások Zalakaros városában
Wellness csomagok Zalakaros városában

Szilágyi Cukrászda Zalakaros vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Már nem először jártunk itt a családdal és ismét nem csalódtunk! A sütik isteni finomak és azt hiszem, hogy a helyhez képest az áraik is elfogadhatóak! Szép és tiszta hely. A teljesen telt ház volt amikor ott voltunk, mégis viszonylag gyors kiszolgálásban volt részünk. Az alkalmazottak kedvesek voltak és aranyosak!

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifogástalan tisztaság, hagyományos, kényelmes bútorok, kedves, egyenruhás felszolgálók, és süteményillat. Ilyen egy igazi cukrászda. És csodálatos sütemények, torták, forró csoki, tea… Frissek, változatosak, nem túl édesek. Normális áron. Ez Zalakaroson van, és ha nem lenne a lakóhelyemtől ennyire messze, akkor legalább hetente eljönnék ide, és kipróbálnám az összes süteményt és tortát.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 9.
A kiszolgálás az lassú, az italokat meg sem kaptuk. A számlán viszont töröltetni kellett. Viszont a sütemény az nagyon finom, és friss volt.
Veszprém
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyakran játunk a Zalakarosi kedvenc szállodánkba és persze a kedvenc Szilágyi cukrászdába is. Most, hogy a téli időszakban a terasz zárva van és nem a fagyi a sláger, több figyelmet szentel az ember a tortákra, süteményekre. Jól fűtött, meghitt környezetben hozta ki a pincér kislány a madártejet és a Lajcsi-szeletet.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
Párommal egy hosszú séta után tértünk be a cukrászdába! Nagyon kellemes meglepetés volt az udvarias kiszolgálás a fiatal hölgyek részéről! Én egy szerelmes torta szeletet ettem! Igaz jól benne vagyok a korban,nyugdíjas vagyok,de a szerelem nem korhoz kötött! Kérdeztem a kis hölgyet ugye ehetek még ebben a korban ilyet! Ő kedvesen elmosolyogta magát,ami jólesett!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Forró augusztusi este volt ! Jól esett volna egy fagyi ! Elsétáltunk a Szilágyi cukrászdába a kedvesemmel , hogy kicsit lehűtsük magunkat . Rendeltem két gyümölcsös fagyikelyhet ! Elkészült , elvittem a teraszon szerettük volna elfogyasztani . A harmadik vagy a negyedik kanál fagyinál tapasztaltam , hogy darázst ropogtatok !

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Hangulatos kis cukrászda a főút mellett. A fagylaltok finomak. A jégkásában igazi gyümölcsök voltak, nemcsak szörp.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finom a fagyijuk, 270 Ft/gombóc ár-érték arányban is megfelelő.
A fagyispultban a kiszolgálás kicsit gépies volt.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 23.
Szilágyi cukrászdában nem most jártunk először és biztos, hogy ha arra visz utunk mindig betérünk majd. Januárban párom szülinapját ünnepeltük Zalakaroson. Édesszájú révén nem szerettem volna, ha torta nélkül marad, és ekkor jutott eszembe, hogy mi lenne, ha rendelnék neki egy tortát. Azonnal eszembe jutott a cukrászda, ahol nagyon készségesek voltak, nem csak Dobrádi Mónika, hanem a személyzet is.

glbgabor TOP fotófeltöltő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 28.
Hangulatos város, természet közeli, egyszerű hely, finom sütikkel jó kiszolgálással, bár nyáron néha elég zsúfolt.A terasz véleményem szerint kicsi és zsúfolt, de összességében egy jó vidéki wellnesvároska jó cukrászdájának tartom.Természetközeli hely, közel van a kilátó, kisebb sétára a városközpont.

Legnépszerűbb csomagok Zalakaroson és környékén
Haus Jeremias therme
2019.10.20. - 2020.10.20.
Judit Vendégház
5 nap/4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.20. - 2020.10.20.
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 28.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fitneszterem és játszószoba használattal
2019.10.25. - 2019.11.03.
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Garai Pi-víz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2020.04.30.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.500 - 12.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2020.12.17.
Oázis Hotel
2019.10.20. - 2019.12.28.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
5 nap/4 éjszaka 22.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, falusi disznóvágással, szilveszterkori gálavacsora all inclusive italfogyasztással, élőzenével, tombolával, finn szauna-, és kültéri jakuzzi használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Holiday Club Hévíz
2 nap/1 éjszaka 7.125 - 8.952,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, wellness használattal, internettel
2019.02.12. - 2020.02.29.
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.803 - 12.290,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel
2019.10.20. - 2020.10.31.
Astoria Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.11.18. - 2020.10.20.
Hotel Solar
Nagyatád
2019.10.28. - 2020.10.20.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Zalakaros
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Családi élmények kicsiknek-nagyoknak (min. 4 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Pörögj rá az újévre! (min. 3 éj)

Szilágyi Cukrászda ZalakarosX