Szilágyi Cukrászda Zalakaros
8749 Zalakaros, Petőfi u. 45.

Szilágyi Cukrászda Zalakaros a térképen

Wellness csomagok Zalakaros városában

Szilágyi Cukrászda Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Házi krémest és panna cottát választottunk helyszínen fogyasztásra, mindkettő friss, jóízű volt.
Árban korrekt.
A kiszolgálás gépies.
Itt sem tapasztaltam, hogy a vendégek után fertőtlenítenék az asztalt, sőt, több asztalon ott volt az előző vendégek tányérja.
Balatonberény

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
A helyiek által ajánlott cukrászdát kötelezőnek gondoltuk kipróbálni, így eljöttünk fagylaltozni. Cukormentes fagylaltból csak egyféle volt, a választék jó átlagos, kifejezett különlegességet nem találtam. A cukormentes tiramisu mellé csokoládét kértem, mindkét fagylalt hozta az elvárt szintet, de maradandó élményt nem nyújtott.

Varesz TOP szállásértékelő
Varesz TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Már nem először jártunk itt a családdal és ismét nem csalódtunk! A sütik isteni finomak és azt hiszem, hogy a helyhez képest az áraik is elfogadhatóak! Szép és tiszta hely. A teljesen telt ház volt amikor ott voltunk, mégis viszonylag gyors kiszolgálásban volt részünk. Az alkalmazottak kedvesek voltak és aranyosak!

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifogástalan tisztaság, hagyományos, kényelmes bútorok, kedves, egyenruhás felszolgálók, és süteményillat. Ilyen egy igazi cukrászda. És csodálatos sütemények, torták, forró csoki, tea… Frissek, változatosak, nem túl édesek. Normális áron. Ez Zalakaroson van, és ha nem lenne a lakóhelyemtől ennyire messze, akkor legalább hetente eljönnék ide, és kipróbálnám az összes süteményt és tortát.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 9.
A kiszolgálás az lassú, az italokat meg sem kaptuk. A számlán viszont töröltetni kellett. Viszont a sütemény az nagyon finom, és friss volt.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyakran játunk a Zalakarosi kedvenc szállodánkba és persze a kedvenc Szilágyi cukrászdába is. Most, hogy a téli időszakban a terasz zárva van és nem a fagyi a sláger, több figyelmet szentel az ember a tortákra, süteményekre. Jól fűtött, meghitt környezetben hozta ki a pincér kislány a madártejet és a Lajcsi-szeletet.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
Párommal egy hosszú séta után tértünk be a cukrászdába! Nagyon kellemes meglepetés volt az udvarias kiszolgálás a fiatal hölgyek részéről! Én egy szerelmes torta szeletet ettem! Igaz jól benne vagyok a korban,nyugdíjas vagyok,de a szerelem nem korhoz kötött! Kérdeztem a kis hölgyet ugye ehetek még ebben a korban ilyet! Ő kedvesen elmosolyogta magát,ami jólesett!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Forró augusztusi este volt ! Jól esett volna egy fagyi ! Elsétáltunk a Szilágyi cukrászdába a kedvesemmel , hogy kicsit lehűtsük magunkat . Rendeltem két gyümölcsös fagyikelyhet ! Elkészült , elvittem a teraszon szerettük volna elfogyasztani . A harmadik vagy a negyedik kanál fagyinál tapasztaltam , hogy darázst ropogtatok !

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Hangulatos kis cukrászda a főút mellett. A fagylaltok finomak. A jégkásában igazi gyümölcsök voltak, nemcsak szörp.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finom a fagyijuk, 270 Ft/gombóc ár-érték arányban is megfelelő.
A fagyispultban a kiszolgálás kicsit gépies volt.

Legnépszerűbb csomagok Zalakaroson és környékén
Alsóhegyi Apartmanok
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.21. - 2022.06.21.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 15.105 - 40.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal
2021.05.07. - 2021.12.22.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőkomplexum használattal, szauna szeánszokkal, sportolási lehetőséggel, játszószoba használattal, gyermek animációval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.09.01. - 2021.10.22.
Matild Country Hotel
Nemesvita
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.21. - 2021.12.23.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 25.920,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-oázis használattal, kedvezménnyel, játszószobával, csocsó használattal
2021.07.03. - 2021.08.28.
Bél Mátyás Vendégház
Balatonkeresztúr
2021.09.01. - 2021.12.31.
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 7.000 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.21. - 2021.10.31.
Astoria Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2021.06.21. - 2022.06.21.
Kék Villa Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, kedvezményekkel
2021.06.16. - 2021.08.31.
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2021.12.31.
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kültéri úszómedencével és napozóterasszal, játszótér használattal
2021.07.01. - 2021.08.31.
Hotel Touring
2 nap/1 éjszaka 5.533,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.09.15.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Őszi csobbanás (min. 2 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

Szilágyi Cukrászda ZalakarosX