2. helyezett Zalakaros

8749 Zalakaros, Petőfi u. 45.

Szilágyi Cukrászda Zalakaros a térképen

Szállások Zalakaros városában
Wellness csomagok Zalakaros városában

Szilágyi Cukrászda Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 9.
A kiszolgálás az lassú, az italokat meg sem kaptuk. A számlán viszont töröltetni kellett. Viszont a sütemény az nagyon finom, és friss volt.
Veszprém
Csopak
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyakran játunk a Zalakarosi kedvenc szállodánkba és persze a kedvenc Szilágyi cukrászdába is. Most, hogy a téli időszakban a terasz zárva van és nem a fagyi a sláger, több figyelmet szentel az ember a tortákra, süteményekre. Jól fűtött, meghitt környezetben hozta ki a pincér kislány a madártejet és a Lajcsi-szeletet.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
Párommal egy hosszú séta után tértünk be a cukrászdába! Nagyon kellemes meglepetés volt az udvarias kiszolgálás a fiatal hölgyek részéről! Én egy szerelmes torta szeletet ettem! Igaz jól benne vagyok a korban,nyugdíjas vagyok,de a szerelem nem korhoz kötött! Kérdeztem a kis hölgyet ugye ehetek még ebben a korban ilyet! Ő kedvesen elmosolyogta magát,ami jólesett!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Forró augusztusi este volt ! Jól esett volna egy fagyi ! Elsétáltunk a Szilágyi cukrászdába a kedvesemmel , hogy kicsit lehűtsük magunkat . Rendeltem két gyümölcsös fagyikelyhet ! Elkészült , elvittem a teraszon szerettük volna elfogyasztani . A harmadik vagy a negyedik kanál fagyinál tapasztaltam , hogy darázst ropogtatok !

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Hangulatos kis cukrászda a főút mellett. A fagylaltok finomak. A jégkásában igazi gyümölcsök voltak, nemcsak szörp.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finom a fagyijuk, 270 Ft/gombóc ár-érték arányban is megfelelő.
A fagyispultban a kiszolgálás kicsit gépies volt.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 23.
Szilágyi cukrászdában nem most jártunk először és biztos, hogy ha arra visz utunk mindig betérünk majd. Januárban párom szülinapját ünnepeltük Zalakaroson. Édesszájú révén nem szerettem volna, ha torta nélkül marad, és ekkor jutott eszembe, hogy mi lenne, ha rendelnék neki egy tortát. Azonnal eszembe jutott a cukrászda, ahol nagyon készségesek voltak, nem csak Dobrádi Mónika, hanem a személyzet is.

glbgabor TOP fotófeltöltő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 28.
Hangulatos város, természet közeli, egyszerű hely, finom sütikkel jó kiszolgálással, bár nyáron néha elég zsúfolt.A terasz véleményem szerint kicsi és zsúfolt, de összességében egy jó vidéki wellnesvároska jó cukrászdájának tartom.Természetközeli hely, közel van a kilátó, kisebb sétára a városközpont.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Nagyon szép kívülről és belülről is a cukrászda. Bőséges választék van süteményekből és tortákból, az ember alig tud választani. Legszívesebben végig kóstoltam volna az összes sütit. Nagyon finom volt amit ettünk, kellően édes, puha és persze szép is. Ár-érték arány teljesen megfelelő. Mindenképp ajánlom mindenkinek!

2017. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindig sikerül találni valami nagyon finom édességet. A Karos krémes fagylalt a legújabb felfedezésem. A Karos krémes sütemény is isteni. Legutóbb frissen érkezett a süti érdemes volt megvárni. Régebben ettem fagylalt kelyhet is remek ízek és ötletes összeállítás, kifogástalan volt számomra. Gyakran járok Zalakaroson a cukit mindig felkeresem.

Legnépszerűbb csomagok Zalakaroson és környékén
Hotel Forrás Zalakaros
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 8.600 - 24.150,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.04.20.
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 33.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, italfogyasztással, sóbarlang vagy halvarázs élménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.22. - 2019.06.30.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 8.900 - 9.990,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Orwa Vendégház
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Touring
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2020.06.14.
Papp Apartmanház
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, városi programokkal
2019.04.19. - 2019.04.22.
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.01.01.
Holiday Club Hévíz
3 nap/2 éjszaka 6.917 - 9.543,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használat, Wi-Fi internet elérhetőség
2019.04.08. - 2019.06.14.
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 10.990,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2019.12.31.
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.135,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2019.09.29.
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Kék Villa Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.04.20.

Szállodák Zalakaros környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Zalakaros
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Hotel Panoráma Balatongyörök Zalakaros
Palace Hotel  Zalakaros
Szívek szállodája-romantikus wellness (min. 2 éj)
Frissítő tavasz (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Szilágyi Cukrászda ZalakarosX