Szilágyi Cukrászda Zalakaros
8749 Zalakaros, Petőfi u. 45.

Szilágyi Cukrászda Zalakaros a térképen

Szállások Zalakaros városában
Wellness csomagok Zalakaros városában

Szilágyi Cukrászda Zalakaros vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Már nem először jártunk itt a családdal és ismét nem csalódtunk! A sütik isteni finomak és azt hiszem, hogy a helyhez képest az áraik is elfogadhatóak! Szép és tiszta hely. A teljesen telt ház volt amikor ott voltunk, mégis viszonylag gyors kiszolgálásban volt részünk. Az alkalmazottak kedvesek voltak és aranyosak!

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifogástalan tisztaság, hagyományos, kényelmes bútorok, kedves, egyenruhás felszolgálók, és süteményillat. Ilyen egy igazi cukrászda. És csodálatos sütemények, torták, forró csoki, tea… Frissek, változatosak, nem túl édesek. Normális áron. Ez Zalakaroson van, és ha nem lenne a lakóhelyemtől ennyire messze, akkor legalább hetente eljönnék ide, és kipróbálnám az összes süteményt és tortát.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 9.
A kiszolgálás az lassú, az italokat meg sem kaptuk. A számlán viszont töröltetni kellett. Viszont a sütemény az nagyon finom, és friss volt.
Veszprém
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyakran játunk a Zalakarosi kedvenc szállodánkba és persze a kedvenc Szilágyi cukrászdába is. Most, hogy a téli időszakban a terasz zárva van és nem a fagyi a sláger, több figyelmet szentel az ember a tortákra, süteményekre. Jól fűtött, meghitt környezetben hozta ki a pincér kislány a madártejet és a Lajcsi-szeletet.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
Párommal egy hosszú séta után tértünk be a cukrászdába! Nagyon kellemes meglepetés volt az udvarias kiszolgálás a fiatal hölgyek részéről! Én egy szerelmes torta szeletet ettem! Igaz jól benne vagyok a korban,nyugdíjas vagyok,de a szerelem nem korhoz kötött! Kérdeztem a kis hölgyet ugye ehetek még ebben a korban ilyet! Ő kedvesen elmosolyogta magát,ami jólesett!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Forró augusztusi este volt ! Jól esett volna egy fagyi ! Elsétáltunk a Szilágyi cukrászdába a kedvesemmel , hogy kicsit lehűtsük magunkat . Rendeltem két gyümölcsös fagyikelyhet ! Elkészült , elvittem a teraszon szerettük volna elfogyasztani . A harmadik vagy a negyedik kanál fagyinál tapasztaltam , hogy darázst ropogtatok !

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Hangulatos kis cukrászda a főút mellett. A fagylaltok finomak. A jégkásában igazi gyümölcsök voltak, nemcsak szörp.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finom a fagyijuk, 270 Ft/gombóc ár-érték arányban is megfelelő.
A fagyispultban a kiszolgálás kicsit gépies volt.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 23.
Szilágyi cukrászdában nem most jártunk először és biztos, hogy ha arra visz utunk mindig betérünk majd. Januárban párom szülinapját ünnepeltük Zalakaroson. Édesszájú révén nem szerettem volna, ha torta nélkül marad, és ekkor jutott eszembe, hogy mi lenne, ha rendelnék neki egy tortát. Azonnal eszembe jutott a cukrászda, ahol nagyon készségesek voltak, nem csak Dobrádi Mónika, hanem a személyzet is.

glbgabor TOP fotófeltöltő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 28.
Hangulatos város, természet közeli, egyszerű hely, finom sütikkel jó kiszolgálással, bár nyáron néha elég zsúfolt.A terasz véleményem szerint kicsi és zsúfolt, de összességében egy jó vidéki wellnesvároska jó cukrászdájának tartom.Természetközeli hely, közel van a kilátó, kisebb sétára a városközpont.

Legnépszerűbb csomagok Zalakaroson és környékén
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 20.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2021.05.01.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2019.01.28. - 2020.12.31.
Hotel Zena
3 nap/2 éjszaka 13.830 - 16.271,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.09.26. - 2020.12.22.
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 11.690 - 16.190,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2020.03.31.
Hévíz Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.07.26. - 2020.07.17.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 33.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.28. - 2020.12.19.
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.765 - 12.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.18. - 2019.09.30.
Zala Springs Golf Resort
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 24.300 - 39.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a Batthyány Kastélyszálló wellness részlegének korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.05.15. - 2020.08.31.
Csombó Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.25. - 2020.07.17.
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.23. - 2020.07.17.
Danubius Health Spa Resort Hévíz
5 nap/4 éjszaka 18.400 - 21.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2020.04.30.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
2019.07.17. - 2020.07.17.

Szállodák Zalakaros környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Zalakaros
Palace Hotel  Zalakaros
Hunguest Hotel Pelion  Zalakaros
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Szilágyi Cukrászda ZalakarosX