2. helyezett Zalakaros

8749 Zalakaros, Petőfi u. 45.

Szilágyi Cukrászda Zalakaros a térképen

Csopak
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyakran játunk a Zalakarosi kedvenc szállodánkba és persze a kedvenc Szilágyi cukrászdába is. Most, hogy a téli időszakban a terasz zárva van és nem a fagyi a sláger, több figyelmet szentel az ember a tortákra, süteményekre. Jól fűtött, meghitt környezetben hozta ki a pincér kislány a madártejet és a Lajcsi-szeletet.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
Párommal egy hosszú séta után tértünk be a cukrászdába! Nagyon kellemes meglepetés volt az udvarias kiszolgálás a fiatal hölgyek részéről! Én egy szerelmes torta szeletet ettem! Igaz jól benne vagyok a korban,nyugdíjas vagyok,de a szerelem nem korhoz kötött! Kérdeztem a kis hölgyet ugye ehetek még ebben a korban ilyet! Ő kedvesen elmosolyogta magát,ami jólesett!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Forró augusztusi este volt ! Jól esett volna egy fagyi ! Elsétáltunk a Szilágyi cukrászdába a kedvesemmel , hogy kicsit lehűtsük magunkat . Rendeltem két gyümölcsös fagyikelyhet ! Elkészült , elvittem a teraszon szerettük volna elfogyasztani . A harmadik vagy a negyedik kanál fagyinál tapasztaltam , hogy darázst ropogtatok !

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Hangulatos kis cukrászda a főút mellett. A fagylaltok finomak. A jégkásában igazi gyümölcsök voltak, nemcsak szörp.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finom a fagyijuk, 270 Ft/gombóc ár-érték arányban is megfelelő.
A fagyispultban a kiszolgálás kicsit gépies volt.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 23.
Szilágyi cukrászdában nem most jártunk először és biztos, hogy ha arra visz utunk mindig betérünk majd. Januárban párom szülinapját ünnepeltük Zalakaroson. Édesszájú révén nem szerettem volna, ha torta nélkül marad, és ekkor jutott eszembe, hogy mi lenne, ha rendelnék neki egy tortát. Azonnal eszembe jutott a cukrászda, ahol nagyon készségesek voltak, nem csak Dobrádi Mónika, hanem a személyzet is.

glbgabor TOP fotófeltöltő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 28.
Hangulatos város, természet közeli, egyszerű hely, finom sütikkel jó kiszolgálással, bár nyáron néha elég zsúfolt.A terasz véleményem szerint kicsi és zsúfolt, de összességében egy jó vidéki wellnesvároska jó cukrászdájának tartom.Természetközeli hely, közel van a kilátó, kisebb sétára a városközpont.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Nagyon szép kívülről és belülről is a cukrászda. Bőséges választék van süteményekből és tortákból, az ember alig tud választani. Legszívesebben végig kóstoltam volna az összes sütit. Nagyon finom volt amit ettünk, kellően édes, puha és persze szép is. Ár-érték arány teljesen megfelelő. Mindenképp ajánlom mindenkinek!

2017. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindig sikerül találni valami nagyon finom édességet. A Karos krémes fagylalt a legújabb felfedezésem. A Karos krémes sütemény is isteni. Legutóbb frissen érkezett a süti érdemes volt megvárni. Régebben ettem fagylalt kelyhet is remek ízek és ötletes összeállítás, kifogástalan volt számomra. Gyakran járok Zalakaroson a cukit mindig felkeresem.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. február 11.
Barátságtalan, rugalmatlan személyzet. Ízetlen sütemények, gyenge de drága választék. Menjetek tovább!

Legnépszerűbb csomagok Zalakaroson és környékén
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 9.675,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2019.06.30.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
4 nap/3 éjszaka 6.997,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness részleg használattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Hotel Zena
2 nap/1 éjszaka 12.722,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.03.14. - 2019.03.17.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2019.08.15. - 2019.08.20.
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.19. - 2020.02.19.
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.09.30.
Zenit Hotel Vendégház
Vonyarcvashegy
2-7 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.07.08. - 2019.08.25.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, strand használattal, internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.06.30.
Judit Vendégház
2019.02.19. - 2020.02.19.
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, komplex belépővel a Zalakarosi Fürdő Wellness- és Gyógyfürdőjébe, szobai széffel, Wi-Fi elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.722 - 26.239,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
2018.04.16. - 2020.12.16.
Oázis Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.690 - 8.690,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.11.30.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Zalakaros
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Palace Hotel  Zalakaros
Hotel Vital Zalakaros
Fantasztikus családi vakáció (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Téli-tavaszi csobbanás (min. 2 éj)

Szilágyi Cukrászda ZalakarosX