Szilágyi Cukrászda Zalakaros
8749 Zalakaros, Petőfi u. 45.

Szilágyi Cukrászda Zalakaros a térképen

Szilágyi Cukrászda Zalakaros vélemények

Balatonberény

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A helyiek által ajánlott cukrászdát kötelezőnek gondoltuk kipróbálni, így eljöttünk fagylaltozni. Cukormentes fagylaltból csak egyféle volt, a választék jó átlagos, kifejezett különlegességet nem találtam. A cukormentes tiramisu mellé csokoládét kértem, mindkét fagylalt hozta az elvárt szintet, de maradandó élményt nem nyújtott.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Már nem először jártunk itt a családdal és ismét nem csalódtunk! A sütik isteni finomak és azt hiszem, hogy a helyhez képest az áraik is elfogadhatóak! Szép és tiszta hely. A teljesen telt ház volt amikor ott voltunk, mégis viszonylag gyors kiszolgálásban volt részünk. Az alkalmazottak kedvesek voltak és aranyosak!

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifogástalan tisztaság, hagyományos, kényelmes bútorok, kedves, egyenruhás felszolgálók, és süteményillat. Ilyen egy igazi cukrászda. És csodálatos sütemények, torták, forró csoki, tea… Frissek, változatosak, nem túl édesek. Normális áron. Ez Zalakaroson van, és ha nem lenne a lakóhelyemtől ennyire messze, akkor legalább hetente eljönnék ide, és kipróbálnám az összes süteményt és tortát.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 9.
A kiszolgálás az lassú, az italokat meg sem kaptuk. A számlán viszont töröltetni kellett. Viszont a sütemény az nagyon finom, és friss volt.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyakran játunk a Zalakarosi kedvenc szállodánkba és persze a kedvenc Szilágyi cukrászdába is. Most, hogy a téli időszakban a terasz zárva van és nem a fagyi a sláger, több figyelmet szentel az ember a tortákra, süteményekre. Jól fűtött, meghitt környezetben hozta ki a pincér kislány a madártejet és a Lajcsi-szeletet.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
Párommal egy hosszú séta után tértünk be a cukrászdába! Nagyon kellemes meglepetés volt az udvarias kiszolgálás a fiatal hölgyek részéről! Én egy szerelmes torta szeletet ettem! Igaz jól benne vagyok a korban,nyugdíjas vagyok,de a szerelem nem korhoz kötött! Kérdeztem a kis hölgyet ugye ehetek még ebben a korban ilyet! Ő kedvesen elmosolyogta magát,ami jólesett!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Forró augusztusi este volt ! Jól esett volna egy fagyi ! Elsétáltunk a Szilágyi cukrászdába a kedvesemmel , hogy kicsit lehűtsük magunkat . Rendeltem két gyümölcsös fagyikelyhet ! Elkészült , elvittem a teraszon szerettük volna elfogyasztani . A harmadik vagy a negyedik kanál fagyinál tapasztaltam , hogy darázst ropogtatok !

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Hangulatos kis cukrászda a főút mellett. A fagylaltok finomak. A jégkásában igazi gyümölcsök voltak, nemcsak szörp.

PZsu TOP szállásértékelő
PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finom a fagyijuk, 270 Ft/gombóc ár-érték arányban is megfelelő.
A fagyispultban a kiszolgálás kicsit gépies volt.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 23.
Szilágyi cukrászdában nem most jártunk először és biztos, hogy ha arra visz utunk mindig betérünk majd. Januárban párom szülinapját ünnepeltük Zalakaroson. Édesszájú révén nem szerettem volna, ha torta nélkül marad, és ekkor jutott eszembe, hogy mi lenne, ha rendelnék neki egy tortát. Azonnal eszembe jutott a cukrászda, ahol nagyon készségesek voltak, nem csak Dobrádi Mónika, hanem a személyzet is.

Legnépszerűbb csomagok Zalakaroson és környékén
Hotel Vital
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 11.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.12.23.
Karos Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül
2020.03.17. - 2021.12.20.
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 7.250 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Annamária Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ensana Thermal Aqua
3 nap/2 éjszaka 19.400 - 24.700,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.15. - 2021.12.28.
Sante Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2020.11.02.
Astoria Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nyári programokkal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.23.
Judit Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.05.31. - 2020.12.20.
Ágnes Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs utalvánnyal, üzemanyag és tóbelépő kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.03. - 2020.09.30.
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2021.04.17.
Orwa Vendégház
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 7.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.02. - 2021.07.05.

Szállodák Zalakaros környékén
Hunguest Hotel Pelion  Zalakaros
Club Dobogómajor Zalakaros
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hotel Kapitány Superior Wellness Zalakaros
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Pelion nyár last minute kedvezménnyel (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Szilágyi Cukrászda ZalakarosX