Szilágyi Cukrászda Zalakaros
8749 Zalakaros, Petőfi u. 45.

Szilágyi Cukrászda Zalakaros a térképen

Wellness csomagok Zalakaros városában

Szilágyi Cukrászda Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Házi krémest és panna cottát választottunk helyszínen fogyasztásra, mindkettő friss, jóízű volt.
Árban korrekt.
A kiszolgálás gépies.
Itt sem tapasztaltam, hogy a vendégek után fertőtlenítenék az asztalt, sőt, több asztalon ott volt az előző vendégek tányérja.
Balatonberény

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
A helyiek által ajánlott cukrászdát kötelezőnek gondoltuk kipróbálni, így eljöttünk fagylaltozni. Cukormentes fagylaltból csak egyféle volt, a választék jó átlagos, kifejezett különlegességet nem találtam. A cukormentes tiramisu mellé csokoládét kértem, mindkét fagylalt hozta az elvárt szintet, de maradandó élményt nem nyújtott.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Már nem először jártunk itt a családdal és ismét nem csalódtunk! A sütik isteni finomak és azt hiszem, hogy a helyhez képest az áraik is elfogadhatóak! Szép és tiszta hely. A teljesen telt ház volt amikor ott voltunk, mégis viszonylag gyors kiszolgálásban volt részünk. Az alkalmazottak kedvesek voltak és aranyosak!

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifogástalan tisztaság, hagyományos, kényelmes bútorok, kedves, egyenruhás felszolgálók, és süteményillat. Ilyen egy igazi cukrászda. És csodálatos sütemények, torták, forró csoki, tea… Frissek, változatosak, nem túl édesek. Normális áron. Ez Zalakaroson van, és ha nem lenne a lakóhelyemtől ennyire messze, akkor legalább hetente eljönnék ide, és kipróbálnám az összes süteményt és tortát.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 9.
A kiszolgálás az lassú, az italokat meg sem kaptuk. A számlán viszont töröltetni kellett. Viszont a sütemény az nagyon finom, és friss volt.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyakran játunk a Zalakarosi kedvenc szállodánkba és persze a kedvenc Szilágyi cukrászdába is. Most, hogy a téli időszakban a terasz zárva van és nem a fagyi a sláger, több figyelmet szentel az ember a tortákra, süteményekre. Jól fűtött, meghitt környezetben hozta ki a pincér kislány a madártejet és a Lajcsi-szeletet.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
Párommal egy hosszú séta után tértünk be a cukrászdába! Nagyon kellemes meglepetés volt az udvarias kiszolgálás a fiatal hölgyek részéről! Én egy szerelmes torta szeletet ettem! Igaz jól benne vagyok a korban,nyugdíjas vagyok,de a szerelem nem korhoz kötött! Kérdeztem a kis hölgyet ugye ehetek még ebben a korban ilyet! Ő kedvesen elmosolyogta magát,ami jólesett!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Forró augusztusi este volt ! Jól esett volna egy fagyi ! Elsétáltunk a Szilágyi cukrászdába a kedvesemmel , hogy kicsit lehűtsük magunkat . Rendeltem két gyümölcsös fagyikelyhet ! Elkészült , elvittem a teraszon szerettük volna elfogyasztani . A harmadik vagy a negyedik kanál fagyinál tapasztaltam , hogy darázst ropogtatok !

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Hangulatos kis cukrászda a főút mellett. A fagylaltok finomak. A jégkásában igazi gyümölcsök voltak, nemcsak szörp.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finom a fagyijuk, 270 Ft/gombóc ár-érték arányban is megfelelő.
A fagyispultban a kiszolgálás kicsit gépies volt.

Legnépszerűbb csomagok Zalakaroson és környékén
Orwa Apartman II.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2-3 éjszaka 10.365,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, törülköző bekészítés, parkolással
2020.09.16. - 2020.12.20.
Easy Suites
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borkóstolóval, parkolással
2020.11.04. - 2020.11.07.
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.15. - 2020.12.20.
Papp Apartmanház
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, zalakarosi programokon való részvétellel
2020.02.07. - 2020.12.31.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi süteményekkel, élőzenével, szauna programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, parkolással
2020.12.23. - 2020.12.29.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3-5 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi gálavacsorával, masszázs kuponnal, wellness tea fogyasztással, gyermekek részére játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.29.
Lotus Therme Hotel & Spa
2 nap/1 éjszaka 32.100 - 63.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa és szauna világ használattal, sportolási lehetőségekkel, élőzenével, parkolással
2020.10.13. - 2022.01.08.
Lagúna Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 4.625 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, felár ellenében szilveszteri vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázs- és privát jacuzzi kuponnal, széf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Palace Hotel  Zalakaros
Hotel Panoráma Balatongyörök Zalakaros
Hotel Vital Zalakaros
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)

Szilágyi Cukrászda ZalakarosX