Szent Korona Cukrászda Soltvadkert
6230 Soltvadkert, Kossuth Lajos utca 5.

Szent Korona Cukrászda Soltvadkert a térképen

Veszprém
Zirc

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Semmi rosszat nem tudok mondani . . . . sőt . . . . az ország egyik legjobb cukija, ahol minden alkaloomal megállunk, mikor erre megyünk. A mestercukrászt és csapatát dícséri a nagy választékban kapható sütemények, pohárkrémek és fagylaltok tárháza. A kévékülönlegességeik is kitűnőek. Ne feledd megnézni a kiállított relikviákat, a kicsi cukrászati múzeumot se.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
A Szent Korona cukrászda szabályos zarándokhely Soltvadkerten. Mi a Kurultáj zárónapján, augusztus 12-én tértünk be ide, alig lehetett a pulthoz férni, pedig a pult mögött a kislányok serényen tették a dolgukat. Ettünk egy jégkását, egy gombóc fagyit, csokis mogyorót, nagymama áfonyás habos sütijét, egy kókuszgolyót, valamint egy mangós kókuszos süteményt.

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
Kiskőrösön voltunk hétvégén és átruccantunk egy kávé süteményre. Mennyei élmény a karamellás torta szelet, azóta volt szerencsém már többször elfogyasztani 1-1 szeletet. Isteni sütemények, a kinálat egyedi - választás nagyon nehéz, kiszolgálás gyors -kedves, a környezet nagyon igényes. Köszönjük a finom falatokat, járunk mi még arra :)

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
2017 nyarán jártunk ott baráti társasággal. Átutazóba voltunk és megálltunk, én az interneten néztem meg ,hogy útközben hol érdemes megállni Kiskunmajsára mentünk. A barátunk is érdeklődött ,hogy hol érdemes megállni neki is ezt a cukrászdát ajánlották. Nem bántuk meg nagyon jó hely. Hatalmas választék rengeteg fagylalt, sütemények. Alig lehet választani.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
Nagyon sok éve járunk ide átutazóban az alföld felé. Kívül-belül igényesen kialakított, hangulatos cukrászda, nagy választékban találhatók sütemények, fagylaltok. Az árak megfelelőek, a minőséghez igazodók. Amit hiányolok, hogy az étel érzékenyeknek szinte semmilyen ajánlat nincs, pl glutén és laktóz intolerancia probléma esetén csak a látvány marad.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 26.
A századforduló idejét idézi nekem a Szent Korona Cukrászda. Hangulatos vendégtér. Kellemes a terasz is. Bőséges sütemény és fagylalt válaszékkal rendelkezik. Kiszolgálás udvarias, kedves. Ár-érték tekintetében megfelelő. A kinálat házias izvilágot képvisel. Mindig nehezemre esik a választás. Szivesen járunk vissza a családdal/barátokkal is.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 2.
Már évtizedekkel ez előtt is az ország legnívósabb cukrászdája volt. Iszonyatos nagy a választék az embernek káprázni kezd a szeme mintha egy álom lenne ,mind fagylalt mind sütemény de fagylalt desszert terén is. A kert helységbe sokat kell várni a kiszolgálásra ,egyszerűbb ha bent kéri az ember és kiviszi magának. A város ékessége, kihagyhatatlan!

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 15.
Szokás szerint tömeg a cuki elött, lépni nem lehet. Parkoló teli, sokan nem tudják és nem használják a cuki mögötti piac parkolóját. Motoros kirajzás is volt, a járdán nem lehet közlekedni a fent álló motoroktól. Ilyesztő a bakancsos, bomber dzsekis kopaszok látványa akik az ünnepen ellepték a helyet.

thelena TOP szállásértékelő
thelena TOP egyébhely értékelő
thelena TOP fotófeltöltő
2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 26.
Kevés ilyen nagy cukrászda van az országban, a fagyik nagyon finomak, a süteményekkel már nem vagyok ennyire megelégedve, vagy amikor ettem, én választottam rosszul. Látványos az egység, méterben lehet mérni a sütiket és a fagyit is, hatalmas mennyiség amit itt kínálnak. A kiszolgáló személyzet nem mindig kedves és türelmes, de hát hatalmas a forgalom.

Amy69 TOP egyébhely értékelő
2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évente egyszer betérünk a már híressé vált cukrászdába. Így tettünk most is. Kiválasztottuk a fagyikat, majd a teraszon leültünk és vártuk. . . vártuk a pincért. Egyszer csak elő került, fagylaltot kértünk kehelybe tejszínhabbal. Tájékoztatott hogy a fagyihoz majd egy-egy deci víz is fog járni. Ismét hosszas várakozás következett (félre értések elkerülése végett nem voltak sokan!

Legnépszerűbb csomagok Soltvadkerten és környékén
Szent János Üdülőház
2019.09.01. - 2020.08.25.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2-3 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, városnéző túrával, az éjszakák számától függően vadaspark belépővel
2019.06.01. - 2019.08.31.
Pincelakat Borház & Szálloda
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, meglepetéssel a kutyának, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.09.20. - 2019.12.21.
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 36.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2020.08.29.
Gokart Hotel
Kecskemét
2-3 éjszaka 27.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, süteményes büfével, gálavacsorával és korlátlan italcsomaggal, Műjégpálya használattal, tombolával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.03.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.22.
Zsófia Panzió
2019.08.25. - 2020.08.25.
Pilvax Hotel
Kalocsa
Akár 1 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pihenő használattal, touchpad bekészítéssel, kedvezményes éttermi fogyasztással, fénymásolási és nyomtatási lehetőséggel, kedvezményes mosatási és vasalási szolgáltatással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.12. - 2020.01.01.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
4 nap/3 éjszaka 24.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal és süteménnyel, szilveszteri mulatsággal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.01.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
2019.08.25. - 2019.10.31.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2020.06.30.
Duna Hotel
Paks
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.25. - 2019.12.31.

Szállodák Soltvadkert környékén
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Soltvadkert
Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a...
Colosseum Wellness Hotel Soltvadkert
Szilveszter (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Szuper családi nyár (min. 2 éj)

Szent Korona Cukrászda SoltvadkertX