anyuci53

anyuci53 adatlapja

Regisztráció2013.11.12
Utoljára itt2019.12.08

2013. november 7.a párjával járt itt
Jó helyen van a szállás, szép az épület, nagy a szoba, de a WC roppant szűk. Az ebédlő pici, de azért nem zavaró. Az ételek választéka reggel és este is kielégítő. A személyzet kedvessége megható, még forralt borral is megkínáltak. Nekem nagyon tetszett minden szempontból, a működés profi, a város gyönyörű, mindenkinek ajánlani tudom.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Csupa pozitív meglepetés ért a szállóval kapcsolatban. Az épület,a környezet gyönyörű, hangulatos, elegáns. A reggelizőhely első osztályú,nemcsak az ételek választéka, elkészítése, tálalása volt osztályon felüli, de még kellemes zene is szólt hozzá! Az uszoda, a welness kifogástalan. Szerintem az egész inkább ****, ehhez képest nem drága.
2014. március 21.a párjával járt itt
A hotel csaknem tökéletes, nekem csak az úszómedence hiányzott. Valóban négycsillagos a színvonal, minden elegáns,praktikus, bőséges. Kár, hogy a környéken nincs semmi érdekes, csak egy drága étterem. Az élménymedence kellemes hőfokú,a jakuzzi kissé forró. Sajnáltam, hogy nem volt ATV, csak Hír tv. Ez nem helyes. Legyen mindkettő.