assy24
3 helyen Gasztrokirály
Országjáró - 40 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 84 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2317 feltöltött kép

assy24 adatlapja

Középkorú a jó társaságot kedvelő ember vagyok!
Családdal, barátokkal és egyedül is járok étterembe büfékbe és minden olyan helyre ahol jót lehet enni és jól érezhetjük magunkat, jól érezhetem magam !
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Táplálkozástudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Wellness-mániás  •  Kritikus
Regisztráció2016.02.22
Utoljára itt2018.05.30

Kiváló 2016. szeptember 11.egyedül járt itt
A családdal az utóbbi időben végig kóstoltunk jó néhány fagylaltot és süteményt a fiam szerint a környék legfinomabb fagyiját ők csinálják, szerintem a mézes krémes itt a legfinomabb! Sajnos a 2016 évi országtortát nem tudtuk még itt megkóstolni mert valami alapanyagot nem tudnak/tudtak beszerezni.
Felhasználó fényképei:
Kövér Cukrászda Sátoraljaújhely - Kövér Cukrászda Sátoraljaújhely - Kövér Cukrászda Sátoraljaújhely - Kövér Cukrászda Sátoraljaújhely - Kövér Cukrászda Sátoraljaújhely - Kövér Cukrászda Sátoraljaújhely -
Kipróbáltam a székesfőváros első számu éttermét! -

Curry House Budapest

Kiváló 2016. március 25.egyedül járt itt
Volt ma üres időm és elmentem megnézni és enni egy jót. Hangulatos egy hely, bár a zene a jellege miatt engem egy kicsit zavart. A pincér az maximálisan kedves volt, én mással ott nem igazán találkoztam. Végül is jót ettem a főétel nagyon finom volt, nekem kevés volt a köret, de ez nem lényeg az úgy is csak hizlal, a desszert az számomra kívánni valót hagy maga után!
Felhasználó fényképei:
Curry House Budapest - Curry House Budapest - Curry House Budapest - Curry House Budapest - Curry House Budapest - Curry House Budapest - Curry House Budapest - Curry House Budapest -
Kiváló 2016. június 20.egyedül járt itt
Évente kétszer háromszor eszem itt én főleg halászlevet mert azt szerintem igen jól készítik el (Tokajban itt a legfinomabb szerintem)! Maga a hotel a 80-as évek elején épült, valamikor ez volt a Nagyhalászcsárda Tokajban! A belső tér több részre van osztva és a terasz is tágas és megfelelően árnyas! Az ételek tapasztalatom szerint finomak.
Felhasználó fényképei:
Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Tokaj Hotel Étterme Tokaj -