Gerbeaud Café Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Gerbeaud Café Budapest
Buda Budapest, Vörösmarty tér 7-8.

Gerbeaud Café Budapest a térképen

Gerbeaud Café Budapest vélemények

Veszprém
Zirc

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 25.
Nem vagyok itt törzsvendég, de egyszer-egyszer kipróbálja az ember az ilyen sznob helyeket is. Mert bizony sznob hely a Zserbó. Elegánsan öltözött, több nyelvet beszélő személyzet kifogástalanul szolgálja ki az embert. Nagyon finomak a termékek, de az árak bizony magasak. Sokalltam a 600 forintos gombóconkénti fagyi árat, bár nagyon finom volt.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
A Pesti Színházba volt jegyünk és a feleségem meghívott egy sütire, vagy 10-12 éve már betértünk ide egyszer három gyerekkel és mivel akkor átnéztek rajtunk, és ki sem szolgáltak, ezért nézzük meg változott-e azóta a helyzet. Egy kedves hölgy volt a teraszon és kérdezte, hogy ott vagy bent szeretnénk fogyasztani, mi mondtuk , hogy bent és be küldött minket.
Szolnok

2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. március 24.
A Macaron-nap alkalmából jöttem el a Gerbeaud Cukrászdába ismét. Eredetileg nem szerepelt az útitervemben, mert a Gerbeaud süteményeit nem találom annyira kiválónak, mint amennyire drágák, de a Desszert. Neked-ben sorbanállás közben egy fiatal lánnyal beszélgettünk, aki a Gerbeaud-ból jött át, ő ott kezdte a macaronok beszerzését és kóstolását, s a beszámolója alapján én is kedvet kaptam.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
Egy hagyományos hangulatú, szépen berendezett cukrászda, nagyon magas árakkal. A cukrászsüteményeken kívül van egy-két fogás az étlapon, például szendvics, saláta. Minden nagyon jó ízű, de ennyiért ez el is várható. Egy sima presszó kávé is ezer forint felett van, egy szelet süti 2000 forint, stb. Ehhez hasonló hangulatú helyek vannak még a városban [moderálva - a szerk.

ádica TOP szállásértékelő
ádica TOP étteremértékelő
ádica TOP egyébhely értékelő
ádica TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Külföldi barátnőkkel volt randink egy szép nyári délután a Zserbóban. Hova is mehettünk volna velük Budapesten, mint a messze földön híres Gerbeaud Házba, a Cukiba. Nem is kellett szégyenkeznünk semmiért, méltó a hírnevéhez. A szép környezetben még szebb berendezésekkel ellátott termek, gyönyörű csillárok, függönyök, tükrök, sütikölteményekkel díszített pultok!

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt a tipikus példa arra, hogy a hely hírnevét és történelmét kell megfizetni. Semmi extra, de tényleg. Az árakból ízelítő (mindenki üljön le!) 1 SZELET zserbó vagy más süti 2200 ft!!!! egy espresso -kapaszkodás - 1150 ft!! hát nem tudom, lehet hogy aranyport is raknak bele, de ez azért már erősen túlzás..

Sütő András TOP étteremértékelő
2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Főiskolás koromban gyakran többször is megfordultam a kávéházba, aztán később amikor Pesten jártam szintén. Lányom, és feleségem még nem volt ebben a híres cukrászdában, és gondoltam elviszem őket oda, igaz én is már jó régen voltam. A cukrászda nagyon szép, az alkalmazottak kedvesek, a WC tényleg kicsi. Az árak viszont felháborítottak, pedig nem tartozunk a szegény családok közé.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 3.
Év ugy 30 éve járok kávézni a Gerbeaud-ba ha BP-en vagyok, úgy évente kétszer. Számomra a nyugalom szigete a nagy nyüzsgés közepette. Kávé, süti,viz, vagy egy pohár sör. Augusztus 28-án iszonyú hőség volt de egy ilyen prominens helyen, múlttal rendelkező kávézó, fagyizó, nem használ hűtött poharakat,a fagyikehely kifogástalan volt az izharmóniája tökéketes,de mire kihozták, már csak lötty volt.
Szolnok

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár csaknem 40 éve élek a fővárosban, ezen belül 15 éve a Belvárosban, még csak egyetlen egyszer ültem benn a Gerbeaud cukrászdában, ez sem saját ötletem volt, hanem egy Budapesten járó külföldi barátom szeretett volna feltétlenül betérni ide, én pedig szívesen elkísértem. Egyrészt elvitelre vásároltunk dobozos marcipánt és bonbonokat, ami valóban fantasztikusan finom volt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort
3 nap/2 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő, wellness-részleg és fitneszterem használattal, transzferrel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2017.12.20.
Libra Hotel
Veresegyház
Akár 1 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Medvepark belépővel, masszázzsal, késői távozással, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.23. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és jégkrémmel, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.02. - 2017.08.20.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
Akár 1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.18. - 2017.08.27.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-5 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós vagy teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, bowling-, squash-, teniszpálya és kerékpár használattal, múzeum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2017.08.31.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 16.160 - 20.455,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.08.27. - 2017.10.31.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, biliárdasztal használattal, gyermek animációval, Aqualand fedett élményfürdő, termál- és élménystrand korlátlan használatával, sportpálya használattal, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Budapest
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Csak egy csobbanás (1 éjszaka)
Rövid pihenés hosszú programokkal (1 éjtől)

Gerbeaud Café BudapestX