Gerbeaud Café Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Gerbeaud Café Budapest
Buda Budapest, Vörösmarty tér 7-8.

Gerbeaud Café Budapest a térképen

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Gerbeaud Café Budapest vélemények

2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
A Gerbeaud a hagyományokat tartva egy igényes hely, csodaszép épületben. Azonban az árakat nem hétköznapi emberre szabták. Egy darab 22g- os macskanyelv 1. 240. - Ft, egy szelet krémes 2. 250. - Ft és a süteményszeletek ára csak ennél magasabbak. Nem gondolom, hogy annyival finomabb lenne, mint például egy másik cukrászdában kínált 600.
Veszprém
Zirc

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 25.
Nem vagyok itt törzsvendég, de egyszer-egyszer kipróbálja az ember az ilyen sznob helyeket is. Mert bizony sznob hely a Zserbó. Elegánsan öltözött, több nyelvet beszélő személyzet kifogástalanul szolgálja ki az embert. Nagyon finomak a termékek, de az árak bizony magasak. Sokalltam a 600 forintos gombóconkénti fagyi árat, bár nagyon finom volt.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Pesti Színházba volt jegyünk és a feleségem meghívott egy sütire, vagy 10-12 éve már betértünk ide egyszer három gyerekkel és mivel akkor átnéztek rajtunk, és ki sem szolgáltak, ezért nézzük meg változott-e azóta a helyzet. Egy kedves hölgy volt a teraszon és kérdezte, hogy ott vagy bent szeretnénk fogyasztani, mi mondtuk , hogy bent és be küldött minket.
Szolnok
Budakeszi

2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. március 24.
A Macaron-nap alkalmából jöttem el a Gerbeaud Cukrászdába ismét. Eredetileg nem szerepelt az útitervemben, mert a Gerbeaud süteményeit nem találom annyira kiválónak, mint amennyire drágák, de a Desszert. Neked-ben sorbanállás közben egy fiatal lánnyal beszélgettünk, aki a Gerbeaud-ból jött át, ő ott kezdte a macaronok beszerzését és kóstolását, s a beszámolója alapján én is kedvet kaptam.

Yossarian TOP étteremértékelő
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
Egy hagyományos hangulatú, szépen berendezett cukrászda, nagyon magas árakkal. A cukrászsüteményeken kívül van egy-két fogás az étlapon, például szendvics, saláta. Minden nagyon jó ízű, de ennyiért ez el is várható. Egy sima presszó kávé is ezer forint felett van, egy szelet süti 2000 forint, stb. Ehhez hasonló hangulatú helyek vannak még a városban [moderálva - a szerk.

ádica TOP szállásértékelő
ádica TOP étteremértékelő
ádica TOP egyébhely értékelő
ádica TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Külföldi barátnőkkel volt randink egy szép nyári délután a Zserbóban. Hova is mehettünk volna velük Budapesten, mint a messze földön híres Gerbeaud Házba, a Cukiba. Nem is kellett szégyenkeznünk semmiért, méltó a hírnevéhez. A szép környezetben még szebb berendezésekkel ellátott termek, gyönyörű csillárok, függönyök, tükrök, sütikölteményekkel díszített pultok!

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt a tipikus példa arra, hogy a hely hírnevét és történelmét kell megfizetni. Semmi extra, de tényleg. Az árakból ízelítő (mindenki üljön le!) 1 SZELET zserbó vagy más süti 2200 ft!!!! egy espresso -kapaszkodás - 1150 ft!! hát nem tudom, lehet hogy aranyport is raknak bele, de ez azért már erősen túlzás..

Sütő András TOP étteremértékelő
2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Főiskolás koromban gyakran többször is megfordultam a kávéházba, aztán később amikor Pesten jártam szintén. Lányom, és feleségem még nem volt ebben a híres cukrászdában, és gondoltam elviszem őket oda, igaz én is már jó régen voltam. A cukrászda nagyon szép, az alkalmazottak kedvesek, a WC tényleg kicsi. Az árak viszont felháborítottak, pedig nem tartozunk a szegény családok közé.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 3.
Év ugy 30 éve járok kávézni a Gerbeaud-ba ha BP-en vagyok, úgy évente kétszer. Számomra a nyugalom szigete a nagy nyüzsgés közepette. Kávé, süti,viz, vagy egy pohár sör. Augusztus 28-án iszonyú hőség volt de egy ilyen prominens helyen, múlttal rendelkező kávézó, fagyizó, nem használ hűtött poharakat,a fagyikehely kifogástalan volt az izharmóniája tökéketes,de mire kihozták, már csak lötty volt.
Szolnok
Budakeszi

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár csaknem 40 éve élek a fővárosban, ezen belül 15 éve a Belvárosban, még csak egyetlen egyszer ültem benn a Gerbeaud cukrászdában, ez sem saját ötletem volt, hanem egy Budapesten járó külföldi barátom szeretett volna feltétlenül betérni ide, én pedig szívesen elkísértem. Egyrészt elvitelre vásároltunk dobozos marcipánt és bonbonokat, ami valóban fantasztikusan finom volt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Aquincum Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, transzferrel, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.03.31.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes disznótoros ellátással, disznóvágás programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, disznótoros csomaggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.31.
Vadrózsa Panzió
5 nap/4 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tea és kávéfogyasztással, parkolással, internet elérehtőséggel
2017.09.07. - 2018.03.01.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással vagy félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, masszázskuponnal, parkolással
2017.12.01. - 2018.02.28.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2018.06.30.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, sport és wellness programokkal, téli szünetben gyermekfoglalkozásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.02.28.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, koktéllal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, Valentin napi szauna szeánszokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.02.16. - 2018.02.18.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Máriabesnyői Bazilika látogatással, miseboros borkóstolós vacsorával
2017.12.15. - 2018.03.15.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
1-3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, pezsgő bekészítéssel, éjszakai gyertyafényes wellness-részleg használattal, kerékpározással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.02.09. - 2018.02.18.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.12.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 16.650,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2018.12.30.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2-3 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, húsvéti bekészítéssel, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, állatsimogatóval, lovaglással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Budapest
Legjobb ár (min. 2 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Egynapos pihenés (1 éjtől)

Gerbeaud Café BudapestX