Gerbeaud Café Budapest

Sándor Hotel Pécs - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel
Sándor Hotel Pécs

Gerbeaud Café Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
Átlagos 2023. június 3.barátokkal járt itt
Kedves gyerekkori barátunkat, aki Ausztriából látogatott haza pár napra, a Gerbeaud teraszára hívtuk meg fagyizni. Szép nyár eleji napsütésben, ráérős hétvégi időben ültünk le a nemzetközinek látszó vendégsereg közé. Gyorsan, kedvesen felvette a rendelésünket egy ifjú kiszolgálóhölgy, és nem is kellett sokat várnunk, hogy megérkezzenek a remélt finomságok.
Szörnyű 2021. augusztus 9.a párjával járt itt
Sütemények: jó, de messze nem éri el minőségben az árszínvonalat (1000-1500 Ft / szelet). Kiszolgálás: szinten aluli. Egymásnak ellentmondó alkalmazottak, rengeteget kellett várni az elején és a fizetéskor is. A végén két felszolgálónak szóltunk,15-20 perc alatt tudtunk fizetni. Az 'elnézésüket kérem' ismeretlen fogalom volt az alkalmazottak számára.
Átlagos 2017. szeptember 16., kollégákkal járt itt
A Gerbeaud a hagyományokat tartva egy igényes hely, csodaszép épületben. Azonban az árakat nem hétköznapi emberre szabták. Egy darab 22g- os macskanyelv 1. 240. - Ft, egy szelet krémes 2. 250. - Ft és a süteményszeletek ára csak ennél magasabbak. Nem gondolom, hogy annyival finomabb lenne, mint például egy másik cukrászdában kínált 600.
Kiváló 2017. július 25.gyerekekkel járt itt
Nem vagyok itt törzsvendég, de egyszer-egyszer kipróbálja az ember az ilyen sznob helyeket is. Mert bizony sznob hely a Zserbó. Elegánsan öltözött, több nyelvet beszélő személyzet kifogástalanul szolgálja ki az embert. Nagyon finomak a termékek, de az árak bizony magasak. Sokalltam a 600 forintos gombóconkénti fagyi árat, bár nagyon finom volt.
Gerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Külső kép
Átlagos 2017. április 16.a párjával járt itt
A Pesti Színházba volt jegyünk és a feleségem meghívott egy sütire, vagy 10-12 éve már betértünk ide egyszer három gyerekkel és mivel akkor átnéztek rajtunk, és ki sem szolgáltak, ezért nézzük meg változott-e azóta a helyzet. Egy kedves hölgy volt a teraszon és kérdezte, hogy ott vagy bent szeretnénk fogyasztani, mi mondtuk , hogy bent és be küldött minket.
Átlagos 2017. március 24.egyedül járt itt
A Macaron-nap alkalmából jöttem el a Gerbeaud Cukrászdába ismét. Eredetileg nem szerepelt az útitervemben, mert a Gerbeaud süteményeit nem találom annyira kiválónak, mint amennyire drágák, de a Desszert. Neked-ben sorbanállás közben egy fiatal lánnyal beszélgettünk, aki a Gerbeaud-ból jött át, ő ott kezdte a macaronok beszerzését és kóstolását, s a beszámolója alapján én is kedvet kaptam.
Gerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - MosdóGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső kép
Átlagos 2017. január 11.a párjával járt itt
Egy hagyományos hangulatú, szépen berendezett cukrászda, nagyon magas árakkal. A cukrászsüteményeken kívül van egy-két fogás az étlapon, például szendvics, saláta. Minden nagyon jó ízű, de ennyiért ez el is várható. Egy sima presszó kávé is ezer forint felett van, egy szelet süti 2000 forint, stb.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 16.barátokkal járt itt
Külföldi barátnőkkel volt randink egy szép nyári délután a Zserbóban. Hova is mehettünk volna velük Budapesten, mint a messze földön híres Gerbeaud Házba, a Cukiba. Nem is kellett szégyenkeznünk semmiért, méltó a hírnevéhez. A szép környezetben még szebb berendezésekkel ellátott termek, gyönyörű csillárok, függönyök, tükrök, sütikölteményekkel díszített pultok!
Gerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Étel/italGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - EgyébGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - Külső képGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - BelsőGerbeaud Café Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 30.barátokkal járt itt
Itt a tipikus példa arra, hogy a hely hírnevét és történelmét kell megfizetni. Semmi extra, de tényleg. Az árakból ízelítő (mindenki üljön le!) 1 SZELET zserbó vagy más süti 2200 ft!!!! egy espresso -kapaszkodás - 1150 ft!! hát nem tudom, lehet hogy aranyport is raknak bele, de ez azért már erősen túlzás..
Gyenge 2016. május 10.gyerekekkel járt itt
Főiskolás koromban gyakran többször is megfordultam a kávéházba, aztán később amikor Pesten jártam szintén. Lányom, és feleségem még nem volt ebben a híres cukrászdában, és gondoltam elviszem őket oda, igaz én is már jó régen voltam. A cukrászda nagyon szép, az alkalmazottak kedvesek, a WC tényleg kicsi.