Tölgyfa Vendéglő & Panzió Pálháza

3994 Pálháza, Dózsa Gy. u. 131.

Tölgyfa Vendéglő & Panzió Pálháza a térképen

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 24.
Barátunkkal túráztunk a környéken így ide tértünk be étkezni. Itt reggelizni is lehet, menüt is főznek, de mi inkább az étlapról választottunk. Az étlap kinézete ötletes, illik a helyhez. A csontleves nagyon jó volt, a borsóleves sűrű, tartalmas. Miután a Zemplénben jártunk, így dukált a Zempléni borzaska.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 19.
Egy zemplèni kincsvadászat-àsványgyűjtés utàn tértünk be a helyre,amit ismerősök,családtagok ajànlàsára kerestünk fel.A hely nagyon retro,de az ètelek fantasztikusak,a felszolgàlóhölgy szuper kedves,csak a legjobbakat tudom mondani.A csokiszuflét ki ne hagyjàtok:))))
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
Valóban ez az ország legészakibb városa és itt a Tölgyfa étteremben ettünk, egy vizsga után és jót. A hely nem kicsit nagyon is retró nagy terasszal. Az adagok kellően nagyok, körethez a zöldségből kicsit lehetne nagyobb a választék! A hölgyek nem profi pincérek, de mosolygósak és segítőkészek és ezzel pótolták is a tudásbeli fogyatékosságukat.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
Nagyon kedves a kiszolgálás. Az étlapon olyan ételek vannak, mintha iskolai menza lenne. Ez számunkra pozitívum, nekünk nagyon tetszett. Gyerekkorunk ízei. . . Ebédeltünk és reggeliztünk is náluk. Az adagok hatalmasak, az árak kedvezőek. A környéken nem sok vendéglátóegység van, így nagyon örültünk, hogy már korán nyitva vannak és reggelit is készítenek.
2015. áprilisban járt itt
Értékelt: 2015. április 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretünk ebbe az étterembe járni, mert igazi jó magyaros konyha van. Az árérték arány kiváló és a személyzet is közvetlen, barátságos. Nagyon hangulatos a benti és a kinti teraszos rész is. Ez az étterem gyerekkoromban is már üzemelt és mindig szívesen járunk ide vissza családdal együtt. Soha panaszra még nem volt ok, úgyhogy mindenkinek szívesen ajánlom.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyszerű étterem, egyszerű ételek, de néhány étel különleges. Nevezhetném úgy ezt a helyet hogy: zempléni borzas hús káposzta salátával! Itt szinte mindíg ezt eszem, sőt azok is akik megkóstólták. A többi étel is finom. Háziasan főznek. javaslom még a májgaluska levest, a vadpörköltet és a sült pisztrángot. Az árak nagyon mérsékeltek.

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 28.
Sajnos nem tudok jobb értékelést adni nem az ételek miatt, hanem a kiszolgálás volt katasztrofális! Több, óriási hibát is elkövetett ez a nagyon "kedves" pincér asszonyka. Először is, szép kártyával nem tudtam fizetni, ugyanis telefonon keresztül felhívják az ügyfélszolgálatot, aztán ha szerencsés esetben felveszik, a tulajdonos tud csak adatokat egyeztetni(ilyennel még életemben nem találkoztam), de ez még azt mondom, oké.

Legnépszerűbb csomagok Pálházán és környékén
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3-5 éjszaka 20.286,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bowlingozással, kerékpár kölcsönzéssel, horgász napijeggyel és csónakázással, játszótér használattal
2021.06.12. - 2021.08.29.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással
2021.02.08. - 2021.12.20.
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
3 nap/2 éjszaka 19.512 - 31.358,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, vezetett pincetúrával, borkóstolóval, medence és szaunahasználattal, parkolással
2021.03.10. - 2021.09.01.
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
2021.06.04. - 2021.09.12.
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.809 - 24.747,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
2020.03.12. - 2021.12.31.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 14.725,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2021.05.11. - 2022.05.11.
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.01.04. - 2022.02.28.

Szállodák Pálháza környékén
Degenfeld Kastélyszálló Pálháza
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Nyári exkluzív pihenés borozással (min. 2 éj)
Szállás ellátás nélkül

Tölgyfa Vendéglő & Panzió PálházaX