Tölgyfa Vendéglő & Panzió Pálháza

3994 Pálháza, Dózsa Gy. u. 131.

Tölgyfa Vendéglő & Panzió Pálháza a térképen

Egerszalók
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
Valóban ez az ország legészakibb városa és itt a Tölgyfa étteremben ettünk, egy vizsga után és jót. A hely nem kicsit nagyon is retró nagy terasszal. Az adagok kellően nagyok, körethez a zöldségből kicsit lehetne nagyobb a választék! A hölgyek nem profi pincérek, de mosolygósak és segítőkészek és ezzel pótolták is a tudásbeli fogyatékosságukat.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
Nagyon kedves a kiszolgálás. Az étlapon olyan ételek vannak, mintha iskolai menza lenne. Ez számunkra pozitívum, nekünk nagyon tetszett. Gyerekkorunk ízei. . . Ebédeltünk és reggeliztünk is náluk. Az adagok hatalmasak, az árak kedvezőek. A környéken nem sok vendéglátóegység van, így nagyon örültünk, hogy már korán nyitva vannak és reggelit is készítenek.
2015. áprilisban járt itt
Értékelt: 2015. április 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretünk ebbe az étterembe járni, mert igazi jó magyaros konyha van. Az árérték arány kiváló és a személyzet is közvetlen, barátságos. Nagyon hangulatos a benti és a kinti teraszos rész is. Ez az étterem gyerekkoromban is már üzemelt és mindig szívesen járunk ide vissza családdal együtt. Soha panaszra még nem volt ok, úgyhogy mindenkinek szívesen ajánlom.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyszerű étterem, egyszerű ételek, de néhány étel különleges. Nevezhetném úgy ezt a helyet hogy: zempléni borzas hús káposzta salátával! Itt szinte mindíg ezt eszem, sőt azok is akik megkóstólták. A többi étel is finom. Háziasan főznek. javaslom még a májgaluska levest, a vadpörköltet és a sült pisztrángot. Az árak nagyon mérsékeltek.

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 28.
Sajnos nem tudok jobb értékelést adni nem az ételek miatt, hanem a kiszolgálás volt katasztrofális! Több, óriási hibát is elkövetett ez a nagyon "kedves" pincér asszonyka. Először is, szép kártyával nem tudtam fizetni, ugyanis telefonon keresztül felhívják az ügyfélszolgálatot, aztán ha szerencsés esetben felveszik, a tulajdonos tud csak adatokat egyeztetni(ilyennel még életemben nem találkoztam), de ez még azt mondom, oké.

Legnépszerűbb csomagok Pálházán és környékén
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal
2020.01.01. - 2020.12.31.
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 16.093 - 36.036,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Állatpark és Élményfürdő belépővel
2020.05.26. - 2020.12.20.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépővel, wellness-részleg használattal, kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.099 - 10.239,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2019.01.09. - 2020.12.20.
Rákóczi Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2021.07.02.

Szállodák Pálháza környékén
Nyári zsongás - kastélyban (min. 2 éj)
Mini vakáció (min. 2 éj)
Nyári wellness (min. 2 éj)

Tölgyfa Vendéglő & Panzió PálházaX