Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár ★★★★★

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
9600 Sárvár, Vadkert krt. 5.

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár a térképen

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár értékelése:

1. helyezett a 80 sárvári szállás közül
11. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Akciós csomagok

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár bemutatkozása

A sárvári Spirit Hotel Thermal Spa, Magyarország legújabb ötcsillagos szállodája 2008 márciusában nyílt meg, a szálloda dús erdők és a festői hét tó közvetlen szomszédságában, pár perces sétára található a városközponttól.

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár képei

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár vélemények

Böbike TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Nagyon jó helyen van a szálloda, közvetlen átjárás a Sárvári fürdőbe. A pincérek nagyon kedvesek segítőkészek közvetlenek. Nem unottan végzik a munkájukat. Az ételek nem voltak olyan ízletesek. De az egész napi étkezés nagyon jó ötlet. Főleg gyerekekkel érkezőknek. Kávé sör bor üdítők fagyi. Szuper hely.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
Második alkalommal voltunk a szálló vendégei, de a két évvel ezelőtti prémium szoba, és a most kapott szintén prémiumnak nevezett és fizetett szoba színvonala és mérete, elhelyezkedése nem volt azonos. Előbbi szoba medencére néző, az asztal mellett két fotellel, bőrönd tárolásra alkalmas szekrénnyel, két személynek is kellemes méretű terasszal ellátott volt.
Válasz az értékelésre - 2019. május 29.
Kedves Bozsik Sándorné,

Köszönjük szépen, hogy időt szánt szállodánk értékelésére és véleménye megírására. Nagyon örülünk, hogy pihenése ezúttal is kellemesen telt.

Köszönjük észrevételét a szobával kapcsolatban.
Spirit Hotel (Spirit Hotel Thermal Spa)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Több szálloda ajánlatát végigböngészve választottuk végül a Hotel Spiritet. Röviden csak annyit mondhatnék, hogy lenyűgöző, csodálatos. Gyönyörű környezet, minden igényt kielégítő szolgáltatások.
Válasz az értékelésre - 2019. május 28.
Kedves Vincze Úr,

Köszönjük szépen, hogy fantasztikus értékelését megosztotta velünk, nagy örömünkre szolgál, hogy tartózkodása elvárásai szerint telt.

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét hozzájárulhatunk pihenéséhez, feltöltődéséhez, szeretettel várjuk vissza szállodánkba.

Üdvözlettel Sárvárról,

a Spirit Hotel csapata
Spirit Hotel (Spirit Hotel Thermal Spa)

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 7.
Az szállással, étkezéssel, wellnessel nagyon meg voltunk elégedve. Csalodást az oxigén furdo (kád) okozott, amely nem nagyon kulonbozott egy átlagos otthoni forróvízzel megengedett kádtól, ezért
a 9.000 Ft-ot az ottoltott 20 percért sokallom.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Nem először voltunk és azért választottuk most is mert a wellness szolgáltatások és az étterem kiemelkedően magas színvonalú = *****
Ajánlom mindenkinek aki igényes környezetben szeretné eltölteni a szabad idejét.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Előrebocsátom, visszatérő vendégek vagyunk ebben a szállodában. Eddig ez nem volt véletlen. A wellness, a kiszolgálás, maga a hely altalában véve rendben van. Árak a színvonalhoz képest szintén. Ami viszont aggodalomra ad okot, azok az ételek. A választék még elmegy, no de a minőség. . . nagyot esett. A reggeli még rendben is lenne, de a vacsora erősen görögösen "all inclusive' feeling.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel Spirit szállodában töltött május elejei hétvége érdekes meglepetéssel szolgált. E sorok írója már nem először pihen az ötcsillagosban, de ez minden várakozást felülmúlt. A szobában egy töltőállványon egy speciális mobiltelefont talátunk és mellette több nyelven a tudnivalókat. Nem csak a szállodában, hanem itt tartózkodásunk alatt a szállodán kívül is használhatjuk telefonáláshoz, SMS-ezéshez stb.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Április végén sikerült egy hétvégét tölteni a hotelben. Még 5 csillagos wellness hotelben nem jártunk, ezért nagyon kíváncsiak voltunk. Nem csalódtunk! Nagyszerű hely, kedves személyzet, kiváló ételek, gyönyörű belső-külső medencék, gondozott park. Nem volt hiány napozóágyakból, remek edzőterem áll rendelkezésre. Nagyon igényes, szép közösségi terek.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 28.
Nem rossza spa de ugy gondolom ,mivel sok helyen jartunk már az orszâgban az amit fizettetnek velunk nins ilyen aranyban a kapottakkal. a szoba amit kivettunk nem volt megfelelo egy 4 tagu csaladnak. tul kicsi volt. gyerekek 12 -14 evesek. ezt nem szabad igy kiadni. szuk. kernunk kellett meg egy potagyat. no comment. maga a szallodakellemes jo hangulatu.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 20.
Már érkezéskor tetszett, hogy wellcome drink-el illetve üdítővel várnak a recepciónál. A panoráma lift jól jött, mivel Kedvesemet irritálja a szűk zárt hely. Az Orientál szoba egészen más mint az általános szállodai szobák, az alakja kialakítása,hangulatos megvilágítása opál üveg fala a háló felé stb. Az egész szállodában hangulatos megvilágítás van.

Spirit Hotel Thermal Spa
Akár 1 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2-3 éjszaka 53.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Viktória
2-5 éjszaka 13.198,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, forró teával és aprósüteménnyel, fitnesz terem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szabad belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátás, délutáni kávéval, kedvezményes fürdőbelépővel, fitneszterem és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 25.100 - 28.800,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Wolf
2 nap/1 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.06-ig
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.05-ig
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.13-ig
Harmónia Termál Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.540,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, ajándék ebéddel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.26-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 37.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Palace Hotel  Hévíz
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)