Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár ★★★★★

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
9600 Sárvár, Vadkert krt. 5.

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár a térképen

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár értékelése:

6. helyezett a 81 sárvári szállás közül
36. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár bemutatkozása

A sárvári Spirit Hotel Thermal Spa, Magyarország legújabb ötcsillagos szállodája 2008 márciusában nyílt meg, a szálloda dús erdők és a festői hét tó közvetlen szomszédságában, pár perces sétára található a városközponttól.

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár képei

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár vélemények

Esztiii TOP étteremértékelő
2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 4.
Minden évben ellátogatunk a hotelbe, de sajnos idén egy kicsit csalódnunk kellett. A szobánk rendben volt, a recepciósok nagyon kedvesek, viszont a fürdőtér teljesen tele volt szombat délután. Sehova nem lehetett lepakolni, és ilyennel a hosszú évek során még nem találkoztunk. (a baldahinos ágyakat pedig már csak pénzért lehet lefoglalni, persze ott sem volt hely) És ezzel el is kezdődött a negatívumok sora.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Hálás vagyok a szálloda üzemeltetőjének és a személyzeti alkalmazottnak, hogy felejthetetlenné tették a gyermek áldás miatti utolsó hétvégénket. Káprázatos látvány tárult elénk, amikor az impozáns épületet belülről csodálhattuk meg. Belépvén a komplexumba a szemünk tágra nyílik az ámulattól. A belső építészet színei és formái már elárulják, hogy nem csak egy átlagos elegáns szállodába érkeztünk.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Nagyon jó helyen van a szálloda, közvetlen átjárás a Sárvári fürdőbe. A pincérek nagyon kedvesek segítőkészek közvetlenek. Nem unottan végzik a munkájukat. Az ételek nem voltak olyan ízletesek. De az egész napi étkezés nagyon jó ötlet. Főleg gyerekekkel érkezőknek. Kávé sör bor üdítők fagyi. Szuper hely.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
Második alkalommal voltunk a szálló vendégei, de a két évvel ezelőtti prémium szoba, és a most kapott szintén prémiumnak nevezett és fizetett szoba színvonala és mérete, elhelyezkedése nem volt azonos. Előbbi szoba medencére néző, az asztal mellett két fotellel, bőrönd tárolásra alkalmas szekrénnyel, két személynek is kellemes méretű terasszal ellátott volt.
Válasz az értékelésre - 2019. május 29.
Kedves Bozsik Sándorné,

Köszönjük szépen, hogy időt szánt szállodánk értékelésére és véleménye megírására. Nagyon örülünk, hogy pihenése ezúttal is kellemesen telt.

Köszönjük észrevételét a szobával kapcsolatban.
Spirit Hotel (Spirit Hotel Thermal Spa)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Több szálloda ajánlatát végigböngészve választottuk végül a Hotel Spiritet. Röviden csak annyit mondhatnék, hogy lenyűgöző, csodálatos. Gyönyörű környezet, minden igényt kielégítő szolgáltatások.
Válasz az értékelésre - 2019. május 28.
Kedves Vincze Úr,

Köszönjük szépen, hogy fantasztikus értékelését megosztotta velünk, nagy örömünkre szolgál, hogy tartózkodása elvárásai szerint telt.

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét hozzájárulhatunk pihenéséhez, feltöltődéséhez, szeretettel várjuk vissza szállodánkba.

Üdvözlettel Sárvárról,

a Spirit Hotel csapata
Spirit Hotel (Spirit Hotel Thermal Spa)

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 7.
Az szállással, étkezéssel, wellnessel nagyon meg voltunk elégedve. Csalodást az oxigén furdo (kád) okozott, amely nem nagyon kulonbozott egy átlagos otthoni forróvízzel megengedett kádtól, ezért
a 9.000 Ft-ot az ottoltott 20 percért sokallom.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Nem először voltunk és azért választottuk most is mert a wellness szolgáltatások és az étterem kiemelkedően magas színvonalú = *****
Ajánlom mindenkinek aki igényes környezetben szeretné eltölteni a szabad idejét.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Előrebocsátom, visszatérő vendégek vagyunk ebben a szállodában. Eddig ez nem volt véletlen. A wellness, a kiszolgálás, maga a hely altalában véve rendben van. Árak a színvonalhoz képest szintén. Ami viszont aggodalomra ad okot, azok az ételek. A választék még elmegy, no de a minőség. . . nagyot esett. A reggeli még rendben is lenne, de a vacsora erősen görögösen "all inclusive' feeling.

grocceni TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel Spirit szállodában töltött május elejei hétvége érdekes meglepetéssel szolgált. E sorok írója már nem először pihen az ötcsillagosban, de ez minden várakozást felülmúlt. A szobában egy töltőállványon egy speciális mobiltelefont talátunk és mellette több nyelven a tudnivalókat. Nem csak a szállodában, hanem itt tartózkodásunk alatt a szállodán kívül is használhatjuk telefonáláshoz, SMS-ezéshez stb.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Április végén sikerült egy hétvégét tölteni a hotelben. Még 5 csillagos wellness hotelben nem jártunk, ezért nagyon kíváncsiak voltunk. Nem csalódtunk! Nagyszerű hely, kedves személyzet, kiváló ételek, gyönyörű belső-külső medencék, gondozott park. Nem volt hiány napozóágyakból, remek edzőterem áll rendelkezésre. Nagyon igényes, szép közösségi terek.

Spirit Hotel Thermal Spa
3 nap/2 éjszaka 52.169 - 83.817,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, bekészítésekkel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 43.043,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.22. - 2021.05.25.
Hotel Viktória
2 nap/1 éjszaka 9.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, arborétum belépővel, fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.11-ig
Hotel Bassiana
2 nap/1 éjszaka 9.713 - 14.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.08.29-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.03-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 20.950 - 40.250,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Hotel Wolf
4 nap/3 éjszaka 8.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2021.06.13-ig
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.590,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.06.15.
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Csiga Apartman
Érvényes: 2022.01.22-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 40.691 - 85.904,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú...
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

SárvárX