Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár ★★★★★

Spirit Hotel Thermal Spa SárvárSpirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Spirit Hotel Thermal Spa SárvárSpirit Hotel Thermal Spa Sárvár
261 fotó

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár bemutatkozása

A sárvári Spirit Hotel Thermal Spa, Magyarország legújabb ötcsillagos szállodája 2008 márciusában nyílt meg, a szálloda dús erdők és a festői hét tó közvetlen szomszédságában, pár perces sétára található a városközponttól.

64 vendég véleménye alapján

4,8Szolgáltatás
4,8Étkezés
4,8Elhelyezkedés

A Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár legnépszerűbb csomagjai

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár - Spirit szerelem (min. 2 éj)
Spirit szerelem
212.548 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2021.12.31-ig
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
57.810 Ft / fő / éj-től félpanzióval
2021.12.31-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Hotel Vital Zalakaros
69.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től kiváló félpanzióval

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár vélemények

Kiváló 2021. július 12.a párjával járt itt
Magyarország legszebb és legbarátságosabb wellness-központjában négy éjszakás nyaraláson voltunk. A 22 medencés központ minden igényt kielégített. A víz minősége és tisztasága elragadó. Vállfájós feleségemnek a napi 2x30 perces kúra után már harmadik nap estére nem kellett bekenni vállait.
Itt fényképeztem:
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár - Külső képSpirit Hotel Thermal Spa Sárvár - EgyébSpirit Hotel Thermal Spa Sárvár - VendéglátásSpirit Hotel Thermal Spa Sárvár - Wellness
Még több kép (1 db) >>
2021. június 19.a párjával járt itt
Kicsit túlzásnak érzem a négy csillagot is, de egye fene, megadom. Megadom, mert ugyan a szoba borzalmas volt (horrorisztikus faliképekkel, jellegtelen színekkel, lelakott fürdőszobával, divatjamúlt bútorokkal), a konyha fantasztikus, a wellnes jó, a személyzet kifogástalanul topon van. Olvastam vhol, hogy felújítását tervezik a szállodának.
3Tisztaság
3Ár / érték arány
3Kényelem
5Elhelyezkedés
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 80 városban járt márFelfedező - 60 helyen első értékelőNépszerű író - 429 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 257 feltöltött kép
Kiváló 2021. június 11.a párjával járt itt
Második ötcsillagos szálloda ahol jártam. De ez sokkal jobb. Panorámalift, londíner, hangszigetelt szoba, HD csatornák a TV-n, élmény, termálfürdő és úszómedence. Rengeteg személyzet és mind kedves. Sookal több a jó dolog mint a rossz, éppen ezért feledésbe is mehetne az a kevés bosszúság.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2020. március 4.gyerekekkel járt itt
Minden évben ellátogatunk a hotelbe, de sajnos idén egy kicsit csalódnunk kellett. A szobánk rendben volt, a recepciósok nagyon kedvesek, viszont a fürdőtér teljesen tele volt szombat délután. Sehova nem lehetett lepakolni, és ilyennel a hosszú évek során még nem találkoztunk.
2Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
2Étkezés
Kiváló 2020. február 23.a párjával járt itt
Hálás vagyok a szálloda üzemeltetőjének és a személyzeti alkalmazottnak, hogy felejthetetlenné tették a gyermek áldás miatti utolsó hétvégénket. Káprázatos látvány tárult elénk, amikor az impozáns épületet belülről csodálhattuk meg. Belépvén a komplexumba a szemünk tágra nyílik az ámulattól.
Kiváló 2019. augusztus 15.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van a szálloda, közvetlen átjárás a Sárvári fürdőbe. A pincérek nagyon kedvesek segítőkészek közvetlenek. Nem unottan végzik a munkájukat. Az ételek nem voltak olyan ízletesek. De az egész napi étkezés nagyon jó ötlet. Főleg gyerekekkel érkezőknek. Kávé sör bor üdítők fagyi. Szuper hely.
4Kényelem
2019. május 21.a párjával járt itt
Második alkalommal voltunk a szálló vendégei, de a két évvel ezelőtti prémium szoba, és a most kapott szintén prémiumnak nevezett és fizetett szoba színvonala és mérete, elhelyezkedése nem volt azonos. Előbbi szoba medencére néző, az asztal mellett két fotellel, bőrönd tárolásra alkalmas szekrénnyel, két személynek is kellemes méretű terasszal ellátott volt.
2Kényelem
4Szolgáltatások
4Elhelyezkedés
Spirit Hotel Thermal Spa válasza
Kedves Bozsik Sándorné,

Köszönjük szépen, hogy időt szánt szállodánk értékelésére és véleménye megírására. Nagyon örülünk, hogy pihenése ezúttal is kellemesen telt.

Köszönjük észrevételét a szobával kapcsolatban.
2019. május 29., Spirit Hotel, Spirit Hotel Thermal Spa
Kiváló 2019. május 20.a párjával járt itt
Több szálloda ajánlatát végigböngészve választottuk végül a Hotel Spiritet. Röviden csak annyit mondhatnék, hogy lenyűgöző, csodálatos. Gyönyörű környezet, minden igényt kielégítő szolgáltatások.
Spirit Hotel Thermal Spa válasza
Kedves Vincze Úr,

Köszönjük szépen, hogy fantasztikus értékelését megosztotta velünk, nagy örömünkre szolgál, hogy tartózkodása elvárásai szerint telt.

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét hozzájárulhatunk pihenéséhez, feltöltődéséhez, szeretettel várjuk vissza szállodánkba.
2019. május 28., Spirit Hotel, Spirit Hotel Thermal Spa
Kiváló 2019. február 7.a párjával járt itt
Az szállással, étkezéssel, wellnessel nagyon meg voltunk elégedve. Csalodást az oxigén furdo (kád) okozott, amely nem nagyon kulonbozott egy átlagos otthoni forróvízzel megengedett kádtól, ezért
a 9.000 Ft-ot az ottoltott 20 percért sokallom.
3Szolgáltatások
Kiváló 2018. november 2.a párjával járt itt
Nem először voltunk és azért választottuk most is mert a wellness szolgáltatások és az étterem kiemelkedően magas színvonalú = *****
Ajánlom mindenkinek aki igényes környezetben szeretné eltölteni a szabad idejét.
4Tisztaság
64 értékelés / 7 oldalon
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár a térképen
9600 SárvárVadkert krt. 5.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sodrómedence • jégkamra
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Fedett parkoló, őrzött: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár • bisztró
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink