Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén

Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén
Cascade Barlang- & Élményfürdő DemjénCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén
Cascade Barlang- & Élményfürdő DemjénCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén

Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén bemutatkozása

Lépjen be a múlhatatlanság leheletétől megérintett elvarázsolt barlangbirodalomba! Ússzon, csússzon, fedezze fel és élje át az egykorvolt mesét, ízlelje a mágiát!

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén vélemények

Átlagos 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Bár az árak kicsit borsosak, és nem a legtisztább a környezet, de nekünk összességében tetszett. Nem mondom, hogy visszatérünk, de érdemes legalább egyszer kipróbálni. A víz kicsit hideg, de van egy hangulata, ami feledteti a kellemetlenségeket.
Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - Egyéb
Időpazarlás 2023. július 20.gyerekekkel járt itt
Tegnapi élmény: 3 főre 25. 000 Ft-ért egy ócska, igénytelen, borzalmas, piszkos fürdő. Használhatatlan öltözőszekrények. Mindenhol bokáig érő víz. Takarítás nincs. Plusz 10. 000 ft-ért semmitmondó ebéd, étteremnek csúfolt útszéli büfében (megjegyzem, vannak útszéli büfék, amiknek a szolgáltatása csillagos 5-ös ehhez a borzalomhoz képest) .
Időpazarlás 2023. március 31.a párjával járt itt
Nem tudom ki hogy van vele, de nekünk már az első benyomások rosszak voltak. Általában, ha fürdőbe megyünk, akkor a reggeli órákba tesszük. Itt bizony kár volt, mert csak 10:00 - kor nyit. Persze én vagyok a hülye, mert tájékozódhattam volna előre a nyitvatartásról, az árakról, de nem tettem. Igen, az árak (8.
Időpazarlás 2023. január 11.a párjával járt itt
1 hete jártunk ott, sajnos csalódottan jöttünk haza, az élménymedencébe a fele élményelemek nem működtek, ha néha beindult az a pár elem akkor vagy sorba kellett állni, vagy ott várni mellette ,hogy te is használhasd, a gőzkabin és az aromaszauna sem működött ennyi pénzért sajnos nem azt kaptuk , amit vártunk , többet nem igen megyünk
Kihagyható 2022. április 23.gyerekekkel járt itt
Igénytelen fürdőhely! Az öltözőszekrények vagy nem működnek vagy fel vannak törve! A szaunák közül az egyik nem üzemel! Az ivóvíz kútnál a poharakat egész nap nem pótolják! Az élményelemek,buzgárok,sodrófolyó egyáltalán nem üzemelnek! Mindenhol rettentően vizes és csúszós a padlózat! A vízben csempedarabok,piszok,hajszálcsomók!
Időpazarlás 2022. április 18.gyerekekkel járt itt
Igazi kisebbségi hely borzasztó mind a személyzet mind pedig maga hely (koszos nem kicsit ,lepukkant )jó a reklám de már nagyon kellene rá költeni ! Valamint a személyzet is kritikán aluli nem foglalkoznak semmivel pedig aki ide eljön nem kevés pénzt fizet ki arra ,hogy fantasztikus élményben lesz része ,de pont az ellenkezőjével szembesül .
Időpazarlás 2022. március 27.a párjával járt itt
Rengeteg ember, tömeg nyomor. Balesetveszélyes a fürdő egész területe, mindenhol áll a víz beleértve az öltözőket is. Nekünk nagyon rosszak a tapasztalataink, élményeink.
Időpazarlás 2022. február 4.a párjával járt itt
Friss az "élmény", 2022. február 1-én kedden szerettünk volna a régóta várt élményfürdőben a képeken csodálatos "mesevilág", vízköpők és egyéb élményelemekkel fürdőzni. E helyett 4 órát várakoztaunk fejenként 6590 ft-ért gyakorlatilag csapvízben, érdeklődve folyamatosan attól a személyzettől, akit nagy nehezen elértünk (jegyszedő kiasaszzony és két csúszdamester), miért nem működik SEMMI az egész fürdőben?
Átlagos 2022. január 3.a párjával járt itt
Többször jártunk már Demjénben, így a fürdő nem volt ismeretlen számunkra, most viszont csalódást okozott. Közel 6000 Ft a belépőjegy, amivel igazán nem is lett volna gond, de több mint félórába telt mire az óráinkkal sikerült működő szekrényt találni, de ez nem csak nekünk okozott gondot.
Érdekes 2021. október 23.családjával járt itt
Amikor mi voltunk nagyon sokan voltak. Igaz, hosszú hétvégén voltunk, de nem lehetett a fürdőt élvezni. A szaunát nagyon kevésnek találtam. Ezt leszámítva a fürdő szép és sok medence van.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 48 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.