Cikala

Cikala adatlapja

Regisztráció2015.08.29
Utoljára itt2016.08.17

2015. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Augusztusban jártunk itt a családommal. Ismerös ajánlotta ,hogy szuper a pizzájuk. Négy külömböző pizzát rendeltünk,aránylag hamar kihozták. Hatalmasak és nagyon finomak voltak. Frissen sütötték a tésztát faszénen. Teljesen olaszországba éreztük magunkat. A kiszolgálás figyelmes,és finom a házi készitésü többféle limonádéjuk.
Kiváló 2015. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Az idén nyáron jártunk itt a családommal de vagy tiz éve járunk ide. Az étterem a móló sétányon van ,közel a balatonhoz. Az étlapon rengeteg étel szerepel ,mi már jó néhányat megkóstoltunk. Az egyik finomabb és izletesebb mint a másik. Mindig teltház volt,de az ételeket elég hamar kihozzák. A személyzet nagyon udvarias és figyelmes.
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Tavaly jártunk itt három napos hétvégére szálltunk meg itt a párommal. Mi azért választottuk ezt a hotelt mert közvetlen átjárás van a fantasztikusan jó fürdőbe. Kényelmes mindennel felszerelt szobák vannak. Az ételek is változatosak és bőségesek voltak. Naponta többször átjártunk a fürdőbe amit korlátlanul és ingyen megtehettünk.