Levendula Hotel Algyő

Levendula Hotel  Algyő
6750 Algyő, Téglás utca 151.

Levendula Hotel  Algyő a térképen

Levendula Hotel Algyő értékelése:

1. helyezett az 1 algyői szállás közül
153. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Levendula Hotel Algyő képei

Levendula Hotel  Algyő

Levendula Hotel Algyő vélemények

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 16.
kiváló szervezőkészség, kedves recepció, segítőkész személyzet. ha pihenni megy az ember kell ennél több? :)
az ételek lehetnének kicsit változatosabbak, de nem gasztrotúrán voltunk, így megfelelő. ja, a KV-t istenien készítik! :)
ajánlottak szegeden helyeket, így nagyon szép hosszú hétvégét tölthettünk el a feleségemmel. nincs messze tőlük az Algyői Halászcsárda.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A hotelban a tisztaság és a kényelem fogott meg a leginkább. A jól felszerelt szobák kiválóan alkalmasak a pihenésre. A szobában nagyon jó illat volt. Mi Szilveszterkor mentünk, és számos programmal vártak minket, jó hangulatban teltek a napjaink. A recepción segítőkészek voltak. Összességében szinte csak pozitívat lehet mondani a hotelről.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 11.
Remek elhelyezkedés, igényes környezet, amit javítandóként jelezhetek, mindössze az étkezések minősége. A település gondozott, kedves emberek lakják. Külön pozitívum a transzfer szolgáltatás, hisz a vasúton érkezőknek is kellemes szálláshelyhez jutást kínál, emellett a Borbála fürdőbe is készségesen kivitt személyzet.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A falu szélén csodálatos szálloda. Az ételek és italok is fantasztikusak. A Tiszapart is kellemes látványt nyújtott. Egyetlen hibája a gyógyfürdő távolsága, mely pont a falu másik végén van. Időnk volt, ezért mig odasétáltunk a szépen gondozott falun keresztül
a levendulák özönében gyönyörködtünk. Ezt a helyet a csendet, jó levegőt és szépséget kedvelőknek ajánlom.

Kyra TOP szállásértékelő
2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 19.
Szegedi programunk miatt választottuk a közeli Algyőt, ill. a hotelről látott képek miatt. Igen modern, kellemes, tágas hotel, kevés vendéggel. A csend, nyugalom garantált. Szinte minden szoba erkélyes. Az udvar felé néző is messze van a parkolótól,nagy zöldfelület választja el, levendulasorral szegélyezve. Kényelmes volt az ágy, jó a tv és internet.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes,csendes hely,modern,tágas,tiszta szoba.
A csomagunkban volt a Borbála fürdőbe belépő,de az pont zárva volt karbantartás miatt,így a szegedi Anna-fürdőbe kaptunk belépőt.Az ételek finomak voltak és a levendulás limonádé valami fantasztikus.:) Jó lenne,ha lenne a hotelnek egy wellness részlege,de összességében nagyon jó hely.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, barátságos igényesen kialakított és berendezett szálloda fogadott minket az esős pünkösdi hét végén. Az étteremben rendezett esküvő sem jelentett problémát, a segítőkész személyzet a kért frissítőket és kávét kérésünkre biztosította. Az esős időjárás miatt kitűnő kikapcsolódást jelentett a Borbála Gyógyfürdő.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda csodálatos, a környezete még fejlesztés alatt, de már igy is látni és érezni szépségét. Az étterem is nagyon jó, a levendulás sütemény külön élvezet. Mivel a fürdő 2 km-re van a szállótól, odasétálva körbejártuk a virágzó és nagyon rendezett falut.Ez külön élmény volt, még nem igen láttunk máshol ilyet. Ha lehet még visszatérünk.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kb. egy éve épült, ennek megfelelően nagyon szép állapotban van minden. Nem sok szobájuk van, így szinte családias légkörben lehet pihenni. Algyő szélén szép zöld környezetben van a Tisza töltése mellett. A szobák szépek, tágasak és nagyon hangulatosak. A fürdőszoba is tágas és szép. A személyzet nagyon kedves és készséges.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Szeged-Algyői Levendulahotel Algyő szélén, félig lakott, félig lakatlan területen található. Nagyon igényes kialakítású, egyszerű, modern berendezésű szobákkal, kényelmes ágybetétekkel, síktévével és végtelen csenddel, nyugalommal.

Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.04.02. - 2020.12.31.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.990 - 19.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.06-ig
Auris Hotel Szeged
Szeged
Akár 1 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és medence használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kerékpár bérléssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-, Strand-, és Élményfürdőbe
Érvényes: 2020.05.31-ig
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 26.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Garden 39 Vendégház
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 8.938,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Corvus Aqua
Szent János Üdülőház
Nyárfás Apartmanház

Szállodák Algyő környékén
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Húsvéti ünnepi hétvégi ajánlat (min. 3 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

AlgyőX