6900 Makó, Báló liget

Szállások Makó városában
Wellness csomagok Makó városában

Autós Csárda Makó vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Egy hétfői napon jártunk itt a párommal, vendég alig volt, el lehet mondani, hogy az ürességtől kongott az étterem. A leves és a másodikként rendelt marhapörkölt átlagos volt, ugyan úgy mint a kiszolgálás.
Az ár amit fizettünk, ezekért az ételekért szerintünk sok volt. A limonádéból hiányzott a cukor, a hőmérséklete megfelelő volt.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon meglepett, hogy egyszerűsége ellenéremilyen kellemes hely, a megszokott zsúfolt éttermi méretekhez képest tágas, levegős. A menüs étkeztetésre alapoznak, e téren nagy volt a jövés-menés a vendégek körében. Ennek ellenére az étlap van olyan változatos, mint egy belvárosi étteremben. Az ételek ízletesek voltak és korrekt adagok.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Autós csárdába pont harmadszor tértünk be, alighanem az van megírva a csillagokba, hogy 8 évenként benézzünk ide. Voltunk összesen heten, három gyermek, négy felnőtt, elég sok mindent rendeltünk. A marhapörkölt jó ízű volt, a hús túlkészült a szétesés határáig, a paprika színe nem volt domináns, a galuskában nem leltünk hibát, nem is kerestünk.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 29.
Egy családi vacsorán voltunk az étteremben. Az étlap változatos. A megrendelt ételeket elég gyorsan kihozták. Az ételek finomak és izletesek voltak. Az adagok böségesek voltak az ételek frissek és melegek voltak ,nem találtunk hibát bennük. A kiszolgálók udvariasak ,figyelmesek voltak. Az étterem elegáns ,rend és tisztaság volt,még a mellékhelységben is.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
A makói hétvégénk alatt, kétszer volt szerencsénk a helyhez. Az első alkalom egy ebéd volt, az ételek frissek, és finomak voltak. A személyzet visszafogott, de kedves. Két nap múlva reggelizni mentünk oda. A személyzet most is kedves volt. De az ételek nagyon a színvonal alatt voltak. A rántottákhoz írva volt, hogy 5 tojásból készítik, ránézésre is maximum, ha 3 tojás volt (900 Forint).

Legnépszerűbb csomagok Makón és környékén
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.10.13. - 2020.10.13.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.28. - 2021.04.21.
Dóm Hotel
2-4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.31.
Novotel Szeged Hotel
3 nap/2 éjszaka 22.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri vacsorával, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Mozart Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.183,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.10.13. - 2019.12.31.

Szállodák Makó környékén
Colosseum Wellness Hotel Makó
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Karácsony
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Autós Csárda MakóX