6900 Makó, Báló liget

Szállások Makó városában
Wellness csomagok Makó városában

Autós Csárda Makó vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Egy hétfői napon jártunk itt a párommal, vendég alig volt, el lehet mondani, hogy az ürességtől kongott az étterem. A leves és a másodikként rendelt marhapörkölt átlagos volt, ugyan úgy mint a kiszolgálás.
Az ár amit fizettünk, ezekért az ételekért szerintünk sok volt. A limonádéból hiányzott a cukor, a hőmérséklete megfelelő volt.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon meglepett, hogy egyszerűsége ellenéremilyen kellemes hely, a megszokott zsúfolt éttermi méretekhez képest tágas, levegős. A menüs étkeztetésre alapoznak, e téren nagy volt a jövés-menés a vendégek körében. Ennek ellenére az étlap van olyan változatos, mint egy belvárosi étteremben. Az ételek ízletesek voltak és korrekt adagok.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Autós csárdába pont harmadszor tértünk be, alighanem az van megírva a csillagokba, hogy 8 évenként benézzünk ide. Voltunk összesen heten, három gyermek, négy felnőtt, elég sok mindent rendeltünk. A marhapörkölt jó ízű volt, a hús túlkészült a szétesés határáig, a paprika színe nem volt domináns, a galuskában nem leltünk hibát, nem is kerestünk.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 29.
Egy családi vacsorán voltunk az étteremben. Az étlap változatos. A megrendelt ételeket elég gyorsan kihozták. Az ételek finomak és izletesek voltak. Az adagok böségesek voltak az ételek frissek és melegek voltak ,nem találtunk hibát bennük. A kiszolgálók udvariasak ,figyelmesek voltak. Az étterem elegáns ,rend és tisztaság volt,még a mellékhelységben is.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
A makói hétvégénk alatt, kétszer volt szerencsénk a helyhez. Az első alkalom egy ebéd volt, az ételek frissek, és finomak voltak. A személyzet visszafogott, de kedves. Két nap múlva reggelizni mentünk oda. A személyzet most is kedves volt. De az ételek nagyon a színvonal alatt voltak. A rántottákhoz írva volt, hogy 5 tojásból készítik, ránézésre is maximum, ha 3 tojás volt (900 Forint).

Legnépszerűbb csomagok Makón és környékén
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 120.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
2018.07.11. - 2020.12.29.
Napsugár Hotel
Gyopárosfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.31.
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.26. - 2021.02.26.
Mozart Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.333,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.02.26. - 2021.01.01.
Science Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 45.948,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2021.01.01.

Szállodák Makó környékén
Tisza Hotel Makó
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
Húsvét - teljes előrefizetéssel
Tavaszi napok (min. 2 éj)

Autós Csárda MakóX