Viktória Étterem Debrecen
4032 Debrecen, Oláh Gábor u. 3.

Viktória Étterem Debrecen a térképen

grill ételek ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek
magyar, angol, német, olasz
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Nagyerdő - max. 60 fő
Kis Debrecen - max. 30 fő
Nagy Debrecen - max. 140 fő
Visa, EC/MC, Amex
Stella Artois, Leffe Brown

Viktória Étterem Debrecen bemutatkozása

A Viktória Étterem Debrecen legszebb részén, a termálfürdő és a labdarúgó-stadion szomszédságában, a Nagyerdőn található.

Hírét, elismertségét annak köszönheti, hogy a Hajdúság nemes gasztronómiai hagyományainak folytatója, ugyanakkor a modern táplálkozás, vendéglátás nemzetközi trendjeit is igyekszik a legmagasabb színvonalon meghonosítani.

A hagyományos és a modern táplálkozást szolgálja a változatos, többnyelvű és folyamatosan megújuló étlap, itallap is.

A Viktóriában mindenki azon igyekszik, hogy felejthetetlenné tegye a turisták, a városba látogatók számára a debreceni tartózkodást, illetve hogy a napi teendők közepette felüdülést nyújtson a betérőknek.

Viktória Étterem Debrecen képei

Szállások Debrecen városában
Wellness csomagok Debrecen városában

Viktória Étterem Debrecen vélemények

2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 16.
Ritkábban járunk erre,ma nosztalgiából (a másik étterem nem tudott fogadni)választom a helyet. Déli 1 óra múlt,van parkolóhely. Az étteremben is,bár sokan ebédelnek. Kapunk jó asztalt, még sok ismerős van a személyzetben. Új tulajdonosok vannak ez hozott változásokat. Az étterem fő erőssége a személyzet,mindenkivel foglalkoznak,sürögnek az asztalok körül.

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Debreceni Nagyerdőn lévő hangulatos vendéglő igazi oázis a városban. 12:15-kor bizonyára a jó idő miatt kinn a teraszon nem volt már hely. Benn a vendéglőben nagyon kedvesen fogadtak és elmagyarázták a napi választékot. Október végén és Halloween előtt lévén sütőtöklevest ajánlottak. Ez a gyömbéres, olaszos fűszerezésű leves, rajta enyhén pirított egész tökmagokkal igazi főnyeremény volt.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Édesanyám most töltötte be a 90. évét. Születésnapját itt Debrecenben a Nagyerdőn szerettük volna megtartani, ezért is választottuk a Viktória Éttermet. Nem csalódtunk. Már az egyeztetésekkel is teljesen meg voltam elégedve, a vezető és a dolgozók is szolgálatkészek voltak, segítséget kaptunk a menü összeállításához,az étel és ital egyeztetéséhez.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
A mai nappal ér véget az évvégi és családi ünnepek soraö,s mivel ma én vagyok az ünnepelt,a Viktóriát választom. Némi kiváncsisággal is,hiszen évtizedek után az egyik tulajdonos visszavonult. A változások abban láthatóak,hogy új arcok is vannak,de a régiek megismernek. Azonnal kapunk asztalt étlapot,s az italokat. Érkezés 14,00-kor.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mai nappal véget érnek az ünnepek,ismét itthoni étterem,családi ünnep révén a megszokott magas szinvonalat választjuk,tehát ismét Viktória. Havazik,nincs tömeg,de lesz,mert rendezvényre teritenek,igy a kisteremben eszünk. Érkezés; 14. 25-kor. Családi ebédeinknek -itt ! - koreográfiája van. Tudjuk,hogy a kapacitásunk véges,de itt a tatárt nem szabad kihagyni.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Az étterem bejáratán belépve egy előtérbe jutottunk ahonnan jobbra és balra is nyílt egy ajtó, de nem volt kiírva, hogy melyik micsoda így tanácstalanul toporogtunk, hogy akkor most hová nyissunk be. Amikor végül beléptünk a nagy és tágas étterembe úgy éreztük magunkat mint az időutazók, de ez nem pozitív időutazás volt.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3.
Diplomaosztóm után fogyasztottuk el az étteremben az uzsonnát (2-4 fős Viktória tál). Az felszolgált ételek ízletesek, a pincérek készségesek és udvariasak voltak. A terasza hangulatos, kellemes még a nyári nagy melegben is. Egyetlen negatív tapasztalatom, hogy a megmaradt köretet nem csomagolták hozzá a húsokhoz, de összességében elégedettek voltunk az étterem nyújtotta szolgáltatással.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 5.
Még mindig születésnap, ezúttal a család Debrecenben élő tagjaival. Emiatt nem kockáztatunk ismeretlen helyszínekkel, biztosra megyünk, és ezért egy állocsillagot választunk bizonytalan szupernóva helyett. Erre a Viktória kiváló hely, ahol régen jártunk. Még éppen megcsípűnk egy parkolóhelyet. Az étterem fél házzal megy, de később folyamatosan érkeznek.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Aki a debreceni Nagyerdő közelében tartózkodik, az próbálja ki a Viktória Éttermet. Ahogy már a neve is utal rá, győztesekről beszélhetünk, hiszen nagyon jó hírrel rendelkezik az étterem. Többször jártunk már itt, a személyzet rendkívül kedves, odafigyelnek arra, hogy mi kerül a tányérunkra, mindent frissen kaptunk. A süteményválaszték hatalmas, a hely hangulatos.

2015. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. január 26.
Munkatársaimmal a szokásos év végi buli helyszinéül választottuk az éttermet. Az ételek nagyon finomak voltak. Annyi féle volt hogy nem is tudtuk végigkóstolni valamennyit. Mindegyik sült frissen sülve volt feltálalva nem ám előre kisütve kihülve. A felszolgálók kedvesek segitőkészek voltak. Nem először voltunk az étteremben. Más alkalomkor is kitünő volt minden.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, páros kezeléssel, lovaglással, hintózással, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.31.
Demeter Apartman
2021.03.28. - 2020.03.28.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kastély Panzió
4 nap/3 éjszaka 4.050,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Riviera Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.12. - 2020.10.24.
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 8.663,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, masszázzsal, ajándék pohár borral
2020.04.09. - 2020.04.13.
Cristian Apartman
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zöld Béka Wellness Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Best Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Major Panzió & Étterem
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.28. - 2020.08.29.
Hotel Pávai
8 nap/7 éjszaka 6.833,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Ligetalja Termál Hotel
Penészlek
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálfürdő és szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.05.30.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Prima Villa 3 Debrecen
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Napi árak
Akciós kihagyhatatlan hétköznapi kényeztetés (min. 5 éj)

Viktória Étterem DebrecenX