CzMónika

CzMónika adatlapja

Regisztráció2013.08.15
Utoljára itt2022.07.08

Kiváló 2013. augusztus 15., kollégákkal járt itt
Finom ételek, normális adagok, figyelmes kiszolgálás, a különleges ételek mellett napi menü és pizza is kapható. Mi kedvencünk az ételek között a Spartacus páncélja :) Sok éve járunk ide és egyenletesen jó a minőség. Jó szívvel ajánlom mindenkinek! Talán egy negatívum, hogy mi már nagyon ismerjük az ételeket és szívesen vennénk egy- két újdonságot.
Kiváló 2013. augusztus 16.barátokkal járt itt
Régi épületből kialakított, családias kisvendéglő. Nevét a kerthelyiséget körbefutó akácról kapta. Tömve volt mikor mi mentünk de mégis normális időben megkaptuk az ételt, ami kifogástalan. Jó étvágyú vagyok, de csak a felét tudtam megenni. Üdítő élmény volt az étterem, a szalóki strand minősíthetetlen vendéglői után.
2015. október 7., kollégákkal járt itt
A szállás valóban érdekes, mintha egy középkori városban laknánk. A szoba / nekünk lakosztály/ berendezése szép, tiszta, elég tágas. / nekünk volt nappali is/. A wellness jó, több részlege is van. A programokról nem tudok véleményezni, mert hétköznap voltunk és program csak hétvégén van. Gyenge pontja a hotelnak a konyha.