Hercegasszony Birtok Mezőtúr
5400 Mezőtúr, Hercegasszony útja 1.

Hercegasszony Birtok Mezőtúr a térképen

Hercegasszony Birtok Mezőtúr értékelése:

1. helyezett a 2 mezőtúri szállás közül
24. helyezett Észak Alföldön - 668 szállás közül

Hercegasszony Birtok Mezőtúr képei

Hercegasszony Birtok Mezőtúr vélemények

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
A Hercegasszony Birtokon,tényleg egy kicsit hercegnek vagy hercegnőnek érezheted magad!
A pincérek/szakmailag is kiválóak/ a személyzet viselkedése kifogástalan,lesték kéréseinket
Nekem tetszett az ételekben az a kis csavar,ahogy összeállították,a vacsora könnyű volt,a kézműves sör eszméletlenül finom,a reggeli bőséges,tele házi finomságokkal
Válasz az értékelésre - 2020. január 30.
Kedves Krisztina,

Nagy Örömünkre szolgál ezeket a szép szavakat olvasni.

Reméljük a jövőben is ellátogatnak Birtokunkra, és hasonló szép élményekkel távoznak.

Szép napot kívánok:)
Takács Martina (Hercegasszony Birtok)

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
A lányomék március végén esküvőjüket tartották a birtokon. Csodálatos környezetben, kedves, rugalmas, mindenre kiterjedő figyelemmel vettek körül mindannyiunkat. A szobák kényelmesek, hangulatosak, az ételek, a sütemények a torták fantasztikusak voltak. Mindenkinek csak ajánlani tudom, ritka Magyarországon ilyen maximális szolgáltatás.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 21.
Nagyon jó volt a szálláshely,ételek minőségiek voltak, a személyzet pedig segítőkész. Sajnos nem készült el a wellness központ ami miatt naponta kellett utazgatni a fürdőhelyekre. Összességében kellemes kikapcsolódás volt, még fogunk erre jönni. Igen jó értékeléseket olvastunk a helyről, és nem csalódtunk benne. Az egésznek megvolt a kastély jellege, ami hangulatossá tette.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 7. - 4 látogató hasznosnak vélte
A cím, amivel illették ezt a kastélyszállodát fedi a valóságot. Rendkívüli hozzáértés és szeretet egyesíti a történelmi épületet a festői Holt-Kőrös parton a természettel. Tisztaság, elegancia, újszerű tervezés, régi, rusztikus és modern stílusos keveredése jellemzi, amihez a Körösök vidékének bája és nagyon gondos kertészet és tervezés adja a hátteret.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 14.
Kellemes, nyugott pár napot lehet eltölteni a Birtokon. A szobák tiszták, a személyzet nagyon szimpatikus, kedves emberek, a felszolgálás illetve az ételek
ízre és kinézetre is osztályon felüliek voltak. Nagyon szépen köszönünk mindent. A birtok szerintem csodálatos lehet nyáron, amikor minden virágba borul és több időt lehet kint eltölteni, gyönyörködni, sétálni.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kellemes hétvégét töltöttünk el a hotelben, amely gyönyörű, igényes, csodaszép környezetben található. A menüválasztásos vacsora igazi gasztronómiai csoda, bár az alternatív étkezésre így kevés lehetőség adódik. (Igaz, rákérdeztek az érzékenységre, és a reggeli kávéhoz többféle növényi tejet is kínáltak.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyors döntés,szép idő,közeli hely-Hercegasszony Birtok! A hely amit meg kell látogatni minden évszakban,tavasz-nyár elején csodálatos. Rendezett park,igényes elrendezés,a Körös part kiépítve napozásra,fürdésre,vízibiciklizésre,kajakozásra. A személyzet kedves,előzékeny,probléma megoldó. Az ételek ugyanúgy különleges "ruhát" kapnak,nagyon ízletesek,szerintem megfelelő mennyiségűek.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31.
Alföldiek révén általában hegyvidéken vagy legalább dimbes-dombos helyeken szoktunk kikapcsolódni, de most nem volt kedvünk sokat utazni, plusz jókat hallottunk, olvastunk a birtokról így kipróbáltuk. Nem bántuk meg, remek hely. Gyönyörű környezet:szépen gondozott park a Körös partján közvetlenül. Ki ne hagyja senki a vízibiciklizést, illetve nyáron a fürdőzést a Körösben!

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 12.
Mi minden évben visszatérünk, páratlan élmény minden szempontból, különösen az ételek nagyszerűek.
2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Figyelmes és készséges személyzet, akik igyekszenek mindenben a vendégek rendelkezésére állni. A hely és a környezet nyugodt, csöndes, szinte megáll az idő. Különleges ételek teszik teljessé a pihenést.

Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 13.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.22.
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-,Strand-,és Élményfürdőbe, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.20-ig
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Touring Hotel Berekfürdő
Berekfürdő
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 14.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.11.30-ig
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, fürdőbelépővel, koktélkedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.15-ig
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 12.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.21.
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
7 nap/6 éjszaka 7.660,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, prospektussal a látnivalókról, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Neon 2 Panzió
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 3.725 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Open Hotel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.01. - 2020.12.21.

Szállodák Mezőtúr környékén
Arcanum Hotel Békéscsaba
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Napi ár 2 vagy több főre
Hurrá, nyaralunk! (min. 2 éj)
Édes kettes romantika (min. 2 éj)

MezőtúrX