Csülök Csárda Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom
76.400 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Csülök Csárda Esztergom vélemények

Kiváló 2021. május 23.a párjával járt itt
Még ilyen finomat nem ettünk pedig voltunk màr egy pár helyen csak ajánlani tudom mindenkinek még gyerekes családnak is.A személyzet kiváló volt nem kellett sokat várni ,gogy kihoztzák,csak ajánlani rudom még biztos visszamegyünk
Kiváló 2020. június 27.családjával (gyerekekkel) járt itt
Családommal tértünk be ide esztergomi kirándulásunk során. Jól tettük, hogy előre foglaltunk: szombati nap 12 órára érkeztünk, sokan jöttek volna még, de foglalás nélkül nem tudtak asztalt adni már. A kiszolgálás kedves, az ételek bőségesek és finomak. Az árak korrektek, tükrözik az étterem elhelyezkedését is.
Kiváló 2019. szeptember 23.barátokkal járt itt
Hétvégén előre kell asztalt foglalni, de ezt már csak ott tudtuk meg. Éppen nyitásra érkeztünk és csak 2 szabad asztal volt, így az egyikhez leültünk. Hamar megkaptuk az italokat és az ételekre sem kellett sokat várni. A Kakasleves 2 személyre bőséges adag és nagyon finom, tele hússal, zöldséggel, tésztával.
Kiváló 2019. augusztus 18.családjával járt itt
Augusztusban, hétköznap jártunk itt, ráadásul épp ebédidőben. Ennek ellenére remek helyet kaptunk kint a teraszon. Az italokat nagyon rövid időn belül megkaptuk, és az ebédre sem kellett sokat várni. A csülökpörkölt sztrapacskával egyszerűen fantasztikus volt éppúgy, mint a magyaros gombaleves.
4Hangulat
Kiváló 2019. július 7.a párjával járt itt
Kifogástalan fogások, csülök, ahogy még nem próbáltad. Sztrapi csülökkel feljavítva tökéletes! Kacsatál puha, ízletesre sütött combbal, rántott máj finom, köret igazán passzol, káposzta, ahogy szerettem, nem savanyú, nem is édes, kicsit ropogós. 15 éve jártunk itt, de most sem csalódtunk. Ha ide jöttök, foglaljatok asztalt.
Kiváló 2019. június 29.családjával (gyerekekkel) járt itt
Kellemes hely, jó időben érkezni ha nincs foglalásunk, mert a teraszon a legtöbb asztal le van foglalva (nyári szezon). Az ételre várni kellett, de megérte, hiszen frissen készült, a 2 fős tál több személynek is elég lett volna. A maradékot készségesen becsomagolták. Az árak egyeznek a környékkel, nem kiemelkedően magasak.
Átlagos 2019. március 25.a párjával járt itt
December 23-án vacsorára voltunk itt vendégek. Előre foglaltam asztalt mégse éreztük, hogy kedves vendégek lennénk. A kiszolgálás kicsit sem volt kedves vagy udvarias. Az ételek finomak voltak, ezzel egyedül nem volt probléma. A második fogáshoz későn kaptunk észbe, hogy savanyúság is kellene, (a pincér nem javasolta, mint sok más helyen).
2Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2019. január 10.családjával járt itt
Kb. 10 évvel ezelőtt többször jártunk már ott, ami azért is a becsületére válik a helynek, hogy Budapestről csak ezért utaztunk oda. Most pedig Szlovákiai kis kiruccanás - Párkány-ból hazafelé jövet mentünk be. Nem csalódtunk kiváló volt az étel és a kiszolgálás is kedves.
3Hangulat
Kiváló 2018. október 6.a párjával járt itt
Pazar ízű ételek ínycsiklandó tálalással. Vendégszerető hozzáállás és megbízható ételajánlások. Az adagok bőven elég akár a nagyétkűeknek. Fantasztikus ízvilággal egy csokorban.
Itt fényképeztem:
Csülök Csárda Esztergom - Étel/ital
Kiváló 2018. szeptember 24.családjával (gyerekekkel) járt itt
Harmadszor ebédeltünk itt kb. négy év alatt. A korábbi jó tapasztalatok miatt tértünk vissza és nem csalódtunk. A kiszolgálás és az étel ( választék, íz, ár/érték arány ) is kifogástalan volt. A berendezés összetétele kissé 'zűrzavaros', de ennek ellenére otthonos a hangulat.
4Hangulat
31 értékelés / 4 oldalon