Csülök Csárda Esztergom
2500 Esztergom, Batthyány u. 9.

Csülök Csárda Esztergom a térképen

T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal tértünk be ide esztergomi kirándulásunk során. Jól tettük, hogy előre foglaltunk: szombati nap 12 órára érkeztünk, sokan jöttek volna még, de foglalás nélkül nem tudtak asztalt adni már. A kiszolgálás kedves, az ételek bőségesek és finomak. Az árak korrektek, tükrözik az étterem elhelyezkedését is.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétvégén előre kell asztalt foglalni, de ezt már csak ott tudtuk meg. Éppen nyitásra érkeztünk és csak 2 szabad asztal volt, így az egyikhez leültünk. Hamar megkaptuk az italokat és az ételekre sem kellett sokat várni. A Kakasleves 2 személyre bőséges adag és nagyon finom, tele hússal, zöldséggel, tésztával.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban, hétköznap jártunk itt, ráadásul épp ebédidőben. Ennek ellenére remek helyet kaptunk kint a teraszon. Az italokat nagyon rövid időn belül megkaptuk, és az ebédre sem kellett sokat várni. A csülökpörkölt sztrapacskával egyszerűen fantasztikus volt éppúgy, mint a magyaros gombaleves. Biztos vagyok benne, hogy nem máskor is itt fogunk ebédelni, ha Esztergomban járunk.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifogástalan fogások, csülök, ahogy még nem próbáltad. Sztrapi csülökkel feljavítva tökéletes! Kacsatál puha, ízletesre sütött combbal, rántott máj finom, köret igazán passzol, káposzta, ahogy szerettem, nem savanyú, nem is édes, kicsit ropogós. 15 éve jártunk itt, de most sem csalódtunk. Ha ide jöttök, foglaljatok asztalt. Ha Esztergom, akkor Csülök Csárda!

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hely, jó időben érkezni ha nincs foglalásunk, mert a teraszon a legtöbb asztal le van foglalva (nyári szezon). Az ételre várni kellett, de megérte, hiszen frissen készült, a 2 fős tál több személynek is elég lett volna. A maradékot készségesen becsomagolták. Az árak egyeznek a környékkel, nem kiemelkedően magasak.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
December 23-án vacsorára voltunk itt vendégek. Előre foglaltam asztalt mégse éreztük, hogy kedves vendégek lennénk. A kiszolgálás kicsit sem volt kedves vagy udvarias. Az ételek finomak voltak, ezzel egyedül nem volt probléma. A második fogáshoz későn kaptunk észbe, hogy savanyúság is kellene, (a pincér nem javasolta, mint sok más helyen).

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 10.
Kb. 10 évvel ezelőtt többször jártunk már ott, ami azért is a becsületére válik a helynek, hogy Budapestről csak ezért utaztunk oda. Most pedig Szlovákiai kis kiruccanás - Párkány-ból hazafelé jövet mentünk be. Nem csalódtunk kiváló volt az étel és a kiszolgálás is kedves. A helyre ráférne egy kis facelift, mert nem változott és emiatt a tisztaság érzés egy kicsit negatívabb, mint amilyen valójában.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 6.
Pazar ízű ételek ínycsiklandó tálalással. Vendégszerető hozzáállás és megbízható ételajánlások. Az adagok bőven elég akár a nagyétkűeknek. Fantasztikus ízvilággal egy csokorban.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Harmadszor ebédeltünk itt kb. négy év alatt. A korábbi jó tapasztalatok miatt tértünk vissza és nem csalódtunk. A kiszolgálás és az étel ( választék, íz, ár/érték arány ) is kifogástalan volt. A berendezés összetétele kissé 'zűrzavaros', de ennek ellenére otthonos a hangulat. Esztergomban kipróbáltunk más éttermeket is, de ide (is) biztosan visszatérünk újra.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Az asztal foglalásakor is és az étteremben is olyan érzésem volt, hogy hálás lehetek, hogy egyáltalán a vendégük lehetek. Az ételek közül volt, ami ízlett, volt amit nem is ettem meg. Az asztal méretével és tisztaságával sem voltam elégedett. Talán már az elején, a fogadtatás meghatározta a későbbi hangulatunkat.
Nem ajánlom ismerőseimnek.

Legnépszerűbb csomagok Esztergomban és környékén
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.23.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 8.570,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.04.15. - 2021.12.29.
Parti Panzió
Tata
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.15. - 2022.04.15.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.539,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.524 - 31.724,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 35.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda belépővel, szobai bekészítéssel, ajándék jégkrémmel, parkolással
2021.04.30. - 2021.12.23.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.250 - 21.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, parkolással
2021.03.17. - 2021.09.30.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.415,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Green Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 7.875,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2022.10.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.400 - 40.161,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.23. - 2021.08.31.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.

Szállodák Esztergom környékén
Vital Hotel Nautis Esztergom
Tó Wellness Hotel Esztergom
Patak Park Hotel Esztergom
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Csülök Csárda EsztergomX