Kultúrmacska Kávézó Veszprém
8200 Veszprém, Madách u. 13.

Kultúrmacska Kávézó Veszprém a térképen

Wellness csomagok Veszprém városában

Kultúrmacska Kávézó Veszprém vélemények

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kislányommal szerettünk volna betérni oda kerékpározásból hazafelé. Imádjuk a cicákat, nekünk is van, és tudatos állattartók vagyunk. 7 éves a kislányom és közölték velünk, hogy az a szabály, hogy 8éves kor felett tartózkodhatnak ott gyermekek. Eljöttünk, megértettük. Több szülő ismerősünk is mesélte, hogy kisebb gyermeke nem mehet még be a kávézóba.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Két éves lett Jack a veszprémi Kultúrmacska kávézó maine coon kandúr cicája. Ma minden figyelem őreá szegeződik. Így történik ez minden esetben, mikor a hét fajtatiszta cica valamelyike jubileumi naphoz érkezik. Jack-fagyikehely, Auguszta-torta, Baileys-es kávé, stb teszik nekünk is ünnepélyessé a napot. Kattognak a fényképezőgépek és most is nagyon jól érezzük magunkat.
Tatabánya

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
a macskák miatt látogattuk meg a kávézót, annak ellenére, hogy nekünk is van 6. Érdekességképpen családi házban van az intézmény, holott én valahogy a belvárosi panelban képzeltem el. Nem! Családi házban van a kávézó. Beléptünkkor le kell venni a cipőt, vagy cipővédő lábzsákot kell felvenni. Éppen "oktatás" történt.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tudatosan kerestük fel a kávézót a cicák miatt. Többször meglátogattuk már, de minden alkalommal tisztaság és kedves kiszolgálásban illetve beszélgetésben volt részünk. Ajánlani tudom a cica kedvelőknek és bárkinek, akik egy különleges élményre vágynak! A cicák fantasztikusak, nekem Voldemort a kedvencem!!!

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül találtunk rá erre a kellemes kávézóra. Belépéskor kedvesen megkérdezték,hogy jártunk-e már itt és ismerjük-e a szabályokat! Alig vártuk,hogy megismerkedjünk a lakókkal is! A 7 macska ellenére tisztaság van,az alom elszeparálva található,nincs szag,igazán békés,hangulatos hely,ahol könnyen feltöltődik az ember.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Újra meglátogattuk Veszprémben a Kultúrmacska nevű macskás kávézót. Időközben tulajdonosváltáson esett át az egység, így joggal aggódtunk a színvonal alakulása miatt. Hála az égnek nem kellett volna ennyire aggódnunk, hiszen az új team (a két Tamás) szinte folyamatos szinten tartással folytatja a tradíciót.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Igen ez valóban az! Egy hely, ahol nem kínozzák az állatokat. Ahol jó dolguk van, és a napi kávé közben felüdülés köztük lenni. Maga a kávézó alapból hangulatos és tetszetős, macskák nélkül is. Kisgyerek kitiltva, ezért hatalmas pacsi a tulajoknak. A sok szabály és felügyelet miatt van jó dolguk a macsekoknak, azonban kicsit ez is rombolja a hangulatot.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az "Itt jártam"-on olvastam erről a kávézóról és tudatosan kerestük fel, bár nem vagyunk catfan-ok (csak 2+1 cicánk van és 1+1 kutyánk). Nagyon becsülöm a bátor, vállalkozó emberek erejét és kitartását, így itt is. Nagyon kellemes hely, tetszik a cicák védelme az emberek ellen (kézfertőtlenítés és cipővédő használata) és az egész milliő.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 31. - 5 látogató hasznosnak vélte
Egy vállalkozó kedvű házaspár olyat talált ki, ami vidéki viszonylatban még nem volt. MACSKÁS KÁVÉZÓ. Hat fajtatiszta cicát tartanak, akik tűrik a vendégsereget, szerettetik magukat, vagy éppen alszanak. Többször beszélgettünk a tulajdonossal és nagy odaadással mesél a takarításról, az orvosi ellátásról, vagy a cicák éjszakai életéről.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Ezüsthíd Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.02.20. - 2020.12.31.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.10.04.
My Lake Hotel
Zamárdi
5 nap/4 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.08. - 2020.07.12.
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kávéval és süteménnyel, egy alkalommal levesebéddel, wellness-és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.13. - 2020.03.31.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.26. - 2020.10.31.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 11.880 - 23.580,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.08.31.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 10.395 - 21.192,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastély látogatása idegenvezetéssel, nordic walking használattal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsóhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.04.01.
Gasztro Élménybirtok
6 nap/5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.26. - 2020.08.29.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.138 - 36.539,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2021.12.29.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 11.400 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és sportpálya használattal, játszósziget használattal, parkolással, internettel
2019.01.29. - 2021.01.02.

Szállodák Veszprém környékén
Hunguest Hotel Pelion  Veszprém
Holiday Hotel Csopak Veszprém
Hotel Yacht Wellness & Business Veszprém
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)

Kultúrmacska Kávézó VeszprémX