Kultúrmacska Kávézó Veszprém
8200 Veszprém, Madách u. 13.

Kultúrmacska Kávézó Veszprém a térképen

Wellness csomagok Veszprém városában

Kultúrmacska Kávézó Veszprém vélemények

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kislányommal szerettünk volna betérni oda kerékpározásból hazafelé. Imádjuk a cicákat, nekünk is van, és tudatos állattartók vagyunk. 7 éves a kislányom és közölték velünk, hogy az a szabály, hogy 8éves kor felett tartózkodhatnak ott gyermekek. Eljöttünk, megértettük. Több szülő ismerősünk is mesélte, hogy kisebb gyermeke nem mehet még be a kávézóba.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Két éves lett Jack a veszprémi Kultúrmacska kávézó maine coon kandúr cicája. Ma minden figyelem őreá szegeződik. Így történik ez minden esetben, mikor a hét fajtatiszta cica valamelyike jubileumi naphoz érkezik. Jack-fagyikehely, Auguszta-torta, Baileys-es kávé, stb teszik nekünk is ünnepélyessé a napot. Kattognak a fényképezőgépek és most is nagyon jól érezzük magunkat.
Tatabánya

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
a macskák miatt látogattuk meg a kávézót, annak ellenére, hogy nekünk is van 6. Érdekességképpen családi házban van az intézmény, holott én valahogy a belvárosi panelban képzeltem el. Nem! Családi házban van a kávézó. Beléptünkkor le kell venni a cipőt, vagy cipővédő lábzsákot kell felvenni. Éppen "oktatás" történt.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tudatosan kerestük fel a kávézót a cicák miatt. Többször meglátogattuk már, de minden alkalommal tisztaság és kedves kiszolgálásban illetve beszélgetésben volt részünk. Ajánlani tudom a cica kedvelőknek és bárkinek, akik egy különleges élményre vágynak! A cicák fantasztikusak, nekem Voldemort a kedvencem!!!

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül találtunk rá erre a kellemes kávézóra. Belépéskor kedvesen megkérdezték,hogy jártunk-e már itt és ismerjük-e a szabályokat! Alig vártuk,hogy megismerkedjünk a lakókkal is! A 7 macska ellenére tisztaság van,az alom elszeparálva található,nincs szag,igazán békés,hangulatos hely,ahol könnyen feltöltődik az ember.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Újra meglátogattuk Veszprémben a Kultúrmacska nevű macskás kávézót. Időközben tulajdonosváltáson esett át az egység, így joggal aggódtunk a színvonal alakulása miatt. Hála az égnek nem kellett volna ennyire aggódnunk, hiszen az új team (a két Tamás) szinte folyamatos szinten tartással folytatja a tradíciót.

harnas1207 TOP étteremértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Igen ez valóban az! Egy hely, ahol nem kínozzák az állatokat. Ahol jó dolguk van, és a napi kávé közben felüdülés köztük lenni. Maga a kávézó alapból hangulatos és tetszetős, macskák nélkül is. Kisgyerek kitiltva, ezért hatalmas pacsi a tulajoknak. A sok szabály és felügyelet miatt van jó dolguk a macsekoknak, azonban kicsit ez is rombolja a hangulatot.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az "Itt jártam"-on olvastam erről a kávézóról és tudatosan kerestük fel, bár nem vagyunk catfan-ok (csak 2+1 cicánk van és 1+1 kutyánk). Nagyon becsülöm a bátor, vállalkozó emberek erejét és kitartását, így itt is. Nagyon kellemes hely, tetszik a cicák védelme az emberek ellen (kézfertőtlenítés és cipővédő használata) és az egész milliő.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 31. - 5 látogató hasznosnak vélte
Egy vállalkozó kedvű házaspár olyat talált ki, ami vidéki viszonylatban még nem volt. MACSKÁS KÁVÉZÓ. Hat fajtatiszta cicát tartanak, akik tűrik a vendégsereget, szerettetik magukat, vagy éppen alszanak. Többször beszélgettünk a tulajdonossal és nagy odaadással mesél a takarításról, az orvosi ellátásról, vagy a cicák éjszakai életéről.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Ezüsthíd Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.09.19. - 2019.12.31.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, WIFI-vel
2019.09.17. - 2019.11.03.
Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2019.11.10.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 15.030,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2020.06.21.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.733,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Veszprém környékén
Hotel Laroba Veszprém
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Veszprém
Akciós őszi wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes előfoglalási ár - teljes előrefizetéssel

Kultúrmacska Kávézó VeszprémX