Kultúrmacska Kávézó Veszprém
8200 Veszprém, Madách u. 13.

Kultúrmacska Kávézó Veszprém a térképen

Szállások Veszprém városában
Wellness csomagok Veszprém városában

Kultúrmacska Kávézó Veszprém vélemények

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Véletlenül találtunk rá erre a kellemes kávézóra. Belépéskor kedvesen megkérdezték,hogy jártunk-e már itt és ismerjük-e a szabályokat! Alig vártuk,hogy megismerkedjünk a lakókkal is! A 7 macska ellenére tisztaság van,az alom elszeparálva található,nincs szag,igazán békés,hangulatos hely,ahol könnyen feltöltődik az ember.
Zirc

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Újra meglátogattuk Veszprémben a Kultúrmacska nevű macskás kávézót. Időközben tulajdonosváltáson esett át az egység, így joggal aggódtunk a színvonal alakulása miatt. Hála az égnek nem kellett volna ennyire aggódnunk, hiszen az új team (a két Tamás) szinte folyamatos szinten tartással folytatja a tradíciót.

harnas1207 TOP étteremértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Igen ez valóban az! Egy hely, ahol nem kínozzák az állatokat. Ahol jó dolguk van, és a napi kávé közben felüdülés köztük lenni. Maga a kávézó alapból hangulatos és tetszetős, macskák nélkül is. Kisgyerek kitiltva, ezért hatalmas pacsi a tulajoknak. A sok szabály és felügyelet miatt van jó dolguk a macsekoknak, azonban kicsit ez is rombolja a hangulatot.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az "Itt jártam"-on olvastam erről a kávézóról és tudatosan kerestük fel, bár nem vagyunk catfan-ok (csak 2+1 cicánk van és 1+1 kutyánk). Nagyon becsülöm a bátor, vállalkozó emberek erejét és kitartását, így itt is. Nagyon kellemes hely, tetszik a cicák védelme az emberek ellen (kézfertőtlenítés és cipővédő használata) és az egész milliő.
Zirc

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 31. - 5 látogató hasznosnak vélte
Egy vállalkozó kedvű házaspár olyat talált ki, ami vidéki viszonylatban még nem volt. MACSKÁS KÁVÉZÓ. Hat fajtatiszta cicát tartanak, akik tűrik a vendégsereget, szerettetik magukat, vagy éppen alszanak. Többször beszélgettünk a tulajdonossal és nagy odaadással mesél a takarításról, az orvosi ellátásról, vagy a cicák éjszakai életéről.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Betekints Wellness & Konferencia Hotel
Veszprém
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Hotel Yacht Wellness & Business
2-3 éjszaka 30.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri ünnepi vacsorával és programokkal, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.02.
Villa Campana
1-2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus szobai bekészítéssel, ajándék pezsgővel, szauna használattal, kedvezményes sétahajó és fürdőbelépővel, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Balla Apartmanház
3-4 éjszaka 6.200,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.28. - 2018.01.01.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
1-7 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal
2017.11.05. - 2017.12.23.

Szállodák Veszprém környékén
Hotel Wellamarin Veszprém
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Veszprém
Őszi-téli mini wellness (min. 2 éj)
WELLALights (1 éjtől)
Siófoki téli szünet (min. 2 éj)

Kultúrmacska Kávézó VeszprémX