Kultúrmacska Kávézó Veszprém
8200 Veszprém, Madách u. 13.

Kultúrmacska Kávézó Veszprém a térképen

Szállások Veszprém városában
Wellness csomagok Veszprém városában

Kultúrmacska Kávézó Veszprém vélemények

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 7.
Hirtelen indíttatásból hívtuk fel a már jól ismert számot, hiszen itt fontos az asztal. Nagyobb élet a külső helyiségben van. Itt vannak a cicák, szinte kivétel nélkül. Belül viszont meghittebb a hangulat. Itt elbújhatsz a pároddal a világ elől. Kávé, koktél, sütemény, na és persze a hangulat most is nagyon rendben volt. Köszönünk mindent a tulajdonos "két Tominak"!

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kislányommal szerettünk volna betérni oda kerékpározásból hazafelé. Imádjuk a cicákat, nekünk is van, és tudatos állattartók vagyunk. 7 éves a kislányom és közölték velünk, hogy az a szabály, hogy 8éves kor felett tartózkodhatnak ott gyermekek. Eljöttünk, megértettük. Több szülő ismerősünk is mesélte, hogy kisebb gyermeke nem mehet még be a kávézóba.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Két éves lett Jack a veszprémi Kultúrmacska kávézó maine coon kandúr cicája. Ma minden figyelem őreá szegeződik. Így történik ez minden esetben, mikor a hét fajtatiszta cica valamelyike jubileumi naphoz érkezik. Jack-fagyikehely, Auguszta-torta, Baileys-es kávé, stb teszik nekünk is ünnepélyessé a napot. Kattognak a fényképezőgépek és most is nagyon jól érezzük magunkat.
Tatabánya

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
a macskák miatt látogattuk meg a kávézót, annak ellenére, hogy nekünk is van 6. Érdekességképpen családi házban van az intézmény, holott én valahogy a belvárosi panelban képzeltem el. Nem! Családi házban van a kávézó. Beléptünkkor le kell venni a cipőt, vagy cipővédő lábzsákot kell felvenni. Éppen "oktatás" történt.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tudatosan kerestük fel a kávézót a cicák miatt. Többször meglátogattuk már, de minden alkalommal tisztaság és kedves kiszolgálásban illetve beszélgetésben volt részünk. Ajánlani tudom a cica kedvelőknek és bárkinek, akik egy különleges élményre vágynak! A cicák fantasztikusak, nekem Voldemort a kedvencem!!!

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül találtunk rá erre a kellemes kávézóra. Belépéskor kedvesen megkérdezték,hogy jártunk-e már itt és ismerjük-e a szabályokat! Alig vártuk,hogy megismerkedjünk a lakókkal is! A 7 macska ellenére tisztaság van,az alom elszeparálva található,nincs szag,igazán békés,hangulatos hely,ahol könnyen feltöltődik az ember.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Újra meglátogattuk Veszprémben a Kultúrmacska nevű macskás kávézót. Időközben tulajdonosváltáson esett át az egység, így joggal aggódtunk a színvonal alakulása miatt. Hála az égnek nem kellett volna ennyire aggódnunk, hiszen az új team (a két Tamás) szinte folyamatos szinten tartással folytatja a tradíciót.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Igen ez valóban az! Egy hely, ahol nem kínozzák az állatokat. Ahol jó dolguk van, és a napi kávé közben felüdülés köztük lenni. Maga a kávézó alapból hangulatos és tetszetős, macskák nélkül is. Kisgyerek kitiltva, ezért hatalmas pacsi a tulajoknak. A sok szabály és felügyelet miatt van jó dolguk a macsekoknak, azonban kicsit ez is rombolja a hangulatot.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az "Itt jártam"-on olvastam erről a kávézóról és tudatosan kerestük fel, bár nem vagyunk catfan-ok (csak 2+1 cicánk van és 1+1 kutyánk). Nagyon becsülöm a bátor, vállalkozó emberek erejét és kitartását, így itt is. Nagyon kellemes hely, tetszik a cicák védelme az emberek ellen (kézfertőtlenítés és cipővédő használata) és az egész milliő.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 31. - 5 látogató hasznosnak vélte
Egy vállalkozó kedvű házaspár olyat talált ki, ami vidéki viszonylatban még nem volt. MACSKÁS KÁVÉZÓ. Hat fajtatiszta cicát tartanak, akik tűrik a vendégsereget, szerettetik magukat, vagy éppen alszanak. Többször beszélgettünk a tulajdonossal és nagy odaadással mesél a takarításról, az orvosi ellátásról, vagy a cicák éjszakai életéről.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Ezüsthíd Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.08.24. - 2020.12.31.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
3 nap/2 éjszaka 9.400 - 10.490,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.08. - 2021.08.08.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.377 - 50.333,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.10.02. - 2020.12.30.
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.08.10. - 2021.08.08.
My Lake Hotel
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna használattal, internet elérhetőséggel
2020.07.18. - 2020.08.30.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 21.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.09. - 2020.12.31.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 20.337 - 25.054,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, heti két alkalommal zenés-táncos esttel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.08.24.
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 60.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.08. - 2020.12.22.
Szárcsa Hotel
2-4 éjszaka 14.163,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, édesség bekészítéssel, limonádé és sütemény büfével, wellness-részleg használattal, kerékpárkölcsönzéssel, X-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.31.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, lovas kocsis kirándulással, langalló sütéssel és borkóstolóval, wellness-részleg használattal
2020.10.23. - 2020.10.25.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.

Szállodák Veszprém környékén
Hunguest Hotel Pelion  Veszprém
Holiday Hotel Csopak Veszprém
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Kultúrmacska Kávézó VeszprémX