Dorka

Dorka adatlapja

Szeretek utazni, más emberekkel, kultúrákkal megismerkedni. Ha tehetem, próbálok közöttük élve megismerni szokásaikat, életmódjukat. Az olvasás a másik hobbim, lapozgatok útikönyveket is, ha nagyon megtetszik egy hely, próbálok oda eljutni.
Mindig alaposan tájékozódom utazás előtt. Kíváncsi vagyok mások véleményére is, sokszor mondtam már le eredeti szándékomról amiatt, mert negatív kritikákat olvastam a helyről, ahová készültem. Mindig vannak biztonsági tartalékaim, olyan helyek, szállodák, éttermek, ahol mindig jól éreztem magam, nem ért csalódás. Oda többször is visszatérek, annak ellenére, hogy az új dolgok is vonzanak.
Regisztráció2013.04.25
Utoljára itt2017.01.30

Kiváló 2013. július 8.a párjával járt itt
Mi már ötödik alkalommal pihentünk ebben a szállodában. Nem kell hozzá kommentár, a számok magukért beszélnek. Lehet tél,vagy nyár, ha biztosak akarunk lenni abban, hogy jól fogunk pihennei, és biztosan nem fogunk csalódni, csak ide jövünk. A szálloda környezete rendezett, tiszta,ugyanúgy mint a szálloda maga.
Kiváló 2013. augusztus 9.a párjával járt itt
Ez év augusztusában jártunk itt a párommal. Nagyon jó kis szálloda, közvetlenül a Velencei-tó partján. Először csak 3 napra jöttünk, de annyira jól éreztük magunkat, hogy megtoldottuk még 3-mal. A szálloda szép, tiszta, külön stílusa van, nagyon esztétikus. A tisztaság mind a wellness részlegben, mind a szálloda egész területén példaértékű.
Kiváló 2013. május 1.a párjával járt itt
Sokszor megtekintettem ennek a szállodának a honlapját az interneten, s nagyon vágytam eljutni oda egyszer, de valahogy sosem volt rá alkalom. Aztán tavaly nyáron teljesen véletlenül keveredtünk oda, ide menekülve egy nagyon rosszul megválasztott másik wellness szállodából. Már amikor megérkeztünk, láttuk,hogy a hely mesés, ahogy a neve is mutatja.