Dudásné Brigitta
1 évnyi aktív tagság

Dudásné Brigitta adatlapja

Dudásné Törő Brigitta
Rohanó világban élek, de ettől függetlenül mindig próbálok magamra és a családomra időt fordítani. Ezekben az időkben eljárunk éttermekbe, wellness hétvégékre, standokra. Nagyon szeretem a kikapcsolódást. Feltölt és újult erővel kezdhetem a mindennapokat!
Étterembe a párommal járok. De vannak olyan alkalmak is amikor a szoros kapcsolatban lévő családommal együtt. Édesanyám, édesapám, testvérem, sógornőm, keresztfiam, párom és én.
Utazás legtöbbször a párom és szüleimmel. Mert úgy vagyok vele, ameddig megtehetem addig így szeretném. De van olyan is amikor kettesben a párommal elvonulunk egy kis romantikára.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Mindenevő  •  mindennek örülő
Regisztráció2016.05.05
Utoljára itt2016.09.06

2016. május 25.családjával járt itt
A szállodába esküvő miatt érkeztünk. Uncsitesómnak az esküvőjére. A hely nagyon szép. A Duna part magáért beszél. A terasz, ahol a polgári szertartás után voltunk nagyon hangulatos. Az étterem része is szép volt. A kiszolgálás az von maga után egy kis kivetni valót. A felszolgálók arcáról egy mosoly nem ment volna el.
Gyenge 2016. május 5.családjával járt itt
Sétálás közben ebédhez közeledve választottuk az éttermet. Az ételre sokat kellett várni. Az enyém tűrhető volt. Anya rosszul volt tőle. Később meg kellett látogatnia a mellék helységet. Páromnak az íze nem jött be. Édesapám minden evő, de nem volt elájulva a helytől.Az ital legalább hideg volt.
2016. május 5.családjával járt itt
Az étterem kiszolgálása és gyorsasága megfelelő. Az ízek a magyaros ízvilágot hangsúlyozva finomak voltak. Kicsit sötétnek találtam a belsejét, de ez nem rontott semmin. Az étlap kínálata lehetett volna bőségesebb. Nem sok időt hagytak a személyzet a választásra. Jól lakottan és elégedetten távoztunk!