Hortobágyi Csárda Hortobágy
4071 Hortobágy, Petőfi tér 1.

Hortobágyi Csárda Hortobágy a térképen

Szállások Hortobágy városában
Wellness csomagok Hortobágy városában

Hortobágyi Csárda Hortobágy vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Egy egész napot töltöttünk Párommal a Hortobágyon, programokkal tarkítva. Ebédre betértünk a Hortobágyi Csárdába. Kellemes idő volt,így kint foglaltunk helyet. A pincér hölgy, udvarias és segítőkész volt. Az étel amit rendeltünk finom ízletes volt,bár a választék lehetne nagyobb. Árban kicsit drága. Élő cigányzene szólt,ami még kellemesebbé tette az ott töltött időt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Jobbra számítottam a híre alapján. Csalódtam a választékot illetően , szerintem kevés. Ár-érték arányban megfelelő,teljesen megfizethető. A kiszolgálás átlagos , várakozási idő megfelelő,bár nem nyári szezonban jártunk ott. A környezete nagyon szép,hangulata jó. A mellékhelység tisztasága külön dicséretet érdemel. Alapvetően nem rossz hely de nem igazán varázsolt el.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A zene és környezet nagyon szép,
Talán az étel és kiszolgálás is jobb lesz, bár egy darabig kihagyjuk

Mobilról küldte. | 2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Elégedettek voltunk az étel elkészítésével, finom volt. A kiszolgálás is a legbagyobb rendben zajlódott. A pincér hölgy nagyon kedves,segítõkész volt, és gyors is. Nagyon ügyes volt a felszolgálás mivel egy csoport érkezett a csárdába. Aki Hortobágyra érkezik minden képpen álljon meg , és kóstolja a finomnál finomabb ételeket. Mi másodszor jártunk ott.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Egy órakor érkeztünk Hortobágyra. Gondoltuk tele hassal jobb lesz nézelődni. Ezért célirányosan a csárdába mentünk. Nekem kicsit nem volt "igazi " csárda hangulata. Hiányoztak a betyárok, és egyéb hortobágyi kellékek. (Előtte lévő nap egy városban a közelben már megtapasztaltam)
Az étel finom volt, természetesen szürke marha pörkölt galuskával.

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
Tavaszi tiszai kirándulásunk során útba esett a kilenc lyukú hid mellett fekvő éttterem. Egy perc helyfoglalás után máris az étlap volt előttünk. A főételek sora enm sok, 5 féle volt. . . De speciális magyar szürkemarha pörköltöt ettem, a párom tanyasi csirkepaprikást választott. . . Az étteremben élő zene kisérte ebédünket, cimbalommal, és hegedűvel.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
2018 augusztusában jártunk a csárdában a kedvesemmel egy forró nyári napon ! A pincér miután felvette a rendelést az italokra , látva , hogy ki voltam éhezve egy jó pofa hideg sörre a kedvesem egy hideg tonic italra , körülbelül egy perc után hozta a sörömet és az üdítőt ! Nagyon jól esett a figyelmessége és kedvessége .

Berkiné TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 25.
Behajtási ünnep és Daruvonulás programra érkeztünkHortobágyra. Egyik nagyon hideg délután betértünk a csárdába. Az étterem szép, tiszta, hangulatos és meleg volt a kinti hideg után. Élőzene volt, ami nem túl hangos, kényelmesen lehetett tőle beszélgetni. Szinte teltház ellenére nagyon gyorsan kiszolgáltak. A pincér kedves, udvarias, segítőkész volt.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 7.
Egy Tisza - tavi látogatás után tértünk be. Igazi, hagyományos csárda, nekünk való. A tornácon emléktábla: itt járt Petőfi Sándor 1842 - ben. Nos, térjünk be, 2018 éhes vándorai! Fekete juh bundával terített székek, fokhagyma és paprika füzérek, muzsikáló cigányzenészek.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Augusztus elején voltunk a csárdában, ami tele volt vendégekkel. Hangulatos, ízlésesen berendezett tiszta étterem. Több mint 3 órát töltöttünk ott, négyen. A kiszolgálás a telt ház ellenére folyamatos és gyors volt, a pincérek kedvesek, udvariasak. Az ételek finomak, bőségesek, ízletesek. A harcsa halászlé fenséges, a csülkös-velős pacal isteni, a birkapörkölt és fogas is nagyon finom volt.

Legnépszerűbb csomagok Hortobágyon és környékén
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
Akár 1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.03. - 2019.12.20.
Margit Apartman
2019.08.24. - 2020.08.24.
Fortuna Vendégház
Abádszalók
2019.08.24. - 2019.10.31.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
2017.07.01. - 2019.12.20.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
2019.03.13. - 2020.06.30.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.13. - 2019.12.29.
Demeter Apartman
2019.08.25. - 2019.10.15.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.24. - 2019.12.20.
Kossuth Lajos Kollégiumok
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.24. - 2020.08.24.
Muskátli Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Best Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.16. - 2020.08.24.

Szállodák Hortobágy környékén
Erdőspuszta Club Hotel Hortobágy
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hortobágy
Hotel Divinus Hortobágy
Szilveszter (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Romantikus lazítás (min. 2 éj)

Hortobágyi Csárda HortobágyX