Hortobágyi Csárda Hortobágy
4071 Hortobágy, Petőfi tér 1.

Hortobágyi Csárda Hortobágy a térképen

Hortobágyi Csárda Hortobágy vélemények

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 22.
Vírus helyzet után első kirándulásunk. . . Halászlé evés ügyben. . Az élet másként alakított,sajnos a kiszemelt étterem még nem volt nyitva. . Így arrébb - mentünk, a Hortobágyra. . Itt a Csárdát,már ismertük. . Most nem csalódtunk, igen gyorsan megebédeltünk. . igaz, még nem igazán mennek az emberek étterembe menni. . A kiszolgálás igen gyors volt, a halászlevet lecseréltem.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Egy egész napot töltöttünk Párommal a Hortobágyon, programokkal tarkítva. Ebédre betértünk a Hortobágyi Csárdába. Kellemes idő volt,így kint foglaltunk helyet. A pincér hölgy, udvarias és segítőkész volt. Az étel amit rendeltünk finom ízletes volt,bár a választék lehetne nagyobb. Árban kicsit drága. Élő cigányzene szólt,ami még kellemesebbé tette az ott töltött időt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Jobbra számítottam a híre alapján. Csalódtam a választékot illetően , szerintem kevés. Ár-érték arányban megfelelő,teljesen megfizethető. A kiszolgálás átlagos , várakozási idő megfelelő,bár nem nyári szezonban jártunk ott. A környezete nagyon szép,hangulata jó. A mellékhelység tisztasága külön dicséretet érdemel. Alapvetően nem rossz hely de nem igazán varázsolt el.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A zene és környezet nagyon szép,
Talán az étel és kiszolgálás is jobb lesz, bár egy darabig kihagyjuk

Mobilról küldte. | 2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Elégedettek voltunk az étel elkészítésével, finom volt. A kiszolgálás is a legbagyobb rendben zajlódott. A pincér hölgy nagyon kedves,segítõkész volt, és gyors is. Nagyon ügyes volt a felszolgálás mivel egy csoport érkezett a csárdába. Aki Hortobágyra érkezik minden képpen álljon meg , és kóstolja a finomnál finomabb ételeket. Mi másodszor jártunk ott.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Egy órakor érkeztünk Hortobágyra. Gondoltuk tele hassal jobb lesz nézelődni. Ezért célirányosan a csárdába mentünk. Nekem kicsit nem volt "igazi " csárda hangulata. Hiányoztak a betyárok, és egyéb hortobágyi kellékek. (Előtte lévő nap egy városban a közelben már megtapasztaltam)
Az étel finom volt, természetesen szürke marha pörkölt galuskával.

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
Tavaszi tiszai kirándulásunk során útba esett a kilenc lyukú hid mellett fekvő éttterem. Egy perc helyfoglalás után máris az étlap volt előttünk. A főételek sora enm sok, 5 féle volt. . . De speciális magyar szürkemarha pörköltöt ettem, a párom tanyasi csirkepaprikást választott. . . Az étteremben élő zene kisérte ebédünket, cimbalommal, és hegedűvel.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
2018 augusztusában jártunk a csárdában a kedvesemmel egy forró nyári napon ! A pincér miután felvette a rendelést az italokra , látva , hogy ki voltam éhezve egy jó pofa hideg sörre a kedvesem egy hideg tonic italra , körülbelül egy perc után hozta a sörömet és az üdítőt ! Nagyon jól esett a figyelmessége és kedvessége .

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 25.
Behajtási ünnep és Daruvonulás programra érkeztünkHortobágyra. Egyik nagyon hideg délután betértünk a csárdába. Az étterem szép, tiszta, hangulatos és meleg volt a kinti hideg után. Élőzene volt, ami nem túl hangos, kényelmesen lehetett tőle beszélgetni. Szinte teltház ellenére nagyon gyorsan kiszolgáltak. A pincér kedves, udvarias, segítőkész volt.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 7.
Egy Tisza - tavi látogatás után tértünk be. Igazi, hagyományos csárda, nekünk való. A tornácon emléktábla: itt járt Petőfi Sándor 1842 - ben. Nos, térjünk be, 2018 éhes vándorai! Fekete juh bundával terített székek, fokhagyma és paprika füzérek, muzsikáló cigányzenészek.

Legnépszerűbb csomagok Hortobágyon és környékén
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
2020.06.01. - 2021.05.28.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.376,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2020.05.29. - 2020.06.01.
Kastély Panzió II.
6 nap/5 éjszaka 2.800 - 3.550,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Betty Apartman
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 14.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.05.29. - 2020.11.30.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, páros kezeléssel, páros lovaglással és hintózással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Wellness Hotel-M
2 nap/1 éjszaka 13.990 - 23.714,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.22. - 2020.12.22.
Mary Apartman
5 nap/4 éjszaka 4.000 - 4.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Silver Major
2 nap/1 éjszaka 9.500 - 10.200,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással
2020.06.29. - 2020.08.29.
Hotel Pávai
8 nap/7 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel

Szállodák Hortobágy környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hortobágy
Hotel Rudolf Hortobágy
Silver Hotel Hortobágy
Karneváli hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Hortobágyi Csárda HortobágyX