3221 Gyöngyös, Kékestető 7302/A

Szállások Gyöngyös városában
Wellness csomagok Gyöngyös városában

Tető Étterem Gyöngyös vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 12.
Mátrában töltöttünk öt napot a párommal, erdőt járva, túrázgatva a tavaszi napsütésben. Egyszer a mátraházi parkolóban lángost, kétszer a Tető Étteremben Kékestetőn ettünk meleg ételt. A Tető önkiszolgáló étterem kellemes meglepetés volt számomra, mert vasárnap széles választékból lehetett választani, tiszta mosdó és tágas-világos ebédlő várt itt.
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2016. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 24.
A TV-toronyban tett liftes felröppenést követően szerettem volna valami gyors estebédet enni, miután a toronybeli büfében már egy kávét sem lehetett meginni, mert "mindjárt" zárnak. A toronnyal szemben, a hegy tetején lévő Tető Gyorsétterem is elvileg bőven nyitva volt még, de belépve már egyetlen ételt sem lehetett a pultban látni.
Tatabánya

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Korábban már jártam itt. Akkor azt hittem sícentrum, máskor meg zárva volt. Most is azért mertem bemenni, mert előtte utánanéztem itt, és olvastam, hogy önkiszolgáló. Nos, nem éppen volt önkiszolgáló, mert nem volt kirakva étel, csak kiírva. A kiírás és az ár alapján kellett eldöntenem, hogy akarok-e enni, vagy nem. Korábban írták, hogy a kiszolgálók unottak.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 8.
Az elmúlt években 3 alkalommal jártam itt, eddig az ételek minőségével nem volt különösebb problémám, csak azt sérelmeztem, hogy bankkártyával és SZÉP kártyával nem lehet fizetni, annak ellenére, hogy elfogadóhelyként van feltüntetve. Ki van írva, hogy a mai napon nem tudnak elfogadni bankkártyát és SZÉP kártyát, ez 2013. óta mindhárom alkalommal.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 5.
Gyönyörű környeztet magas árak és silány minőség. A rántott húsba nem találtunk húst 1 mm bunda 1 mm kemény rágós valami. Késsel vágni nem lehetett! ! A rántott sajt fagyasztott termékből van kisütve. Szóvá is tettem és simán elnézést kértek,holott 5 fő nem kis összeget hagyott ott az ebédért. Az ebédük közbe folyamatosan figyeltek a konyhából.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
Az adagok nevetségesek egy óvodába nagyobbak az adagok.Az íz sem az igazi pacalt vettem krumplival,meg is bántam ez 2000fr volt 1szelet kenyér 80 fr.A keresés tányér nevetséges akorka.Burgonya ehetetlen volt ha ott eszem még vissza viszem biztos nyers üveges volt.A többi étterembe nem voltam itt fent a hegyen de ne itt egyen aki megegyezik

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 13.
Idén nyáron a Kékestető volt az egyik úti célunk. Pár órát eltöltöttünk ott, csodás látvány tárul fent elénk! ! Ebédkor betértünk a Tető Étterembe, kellemes hely, először olyan érzésem volt, mintha menzán lennénk. De a választék elég szimpatikus volt, végül gyümölcs levest kértem, majd fasírtot krumplival. Nagyon finom volt, bár árban kicsit elszálltak.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 12.
A csirkemell tele volt csontokkal, ami rendkívül veszélyes.
Szerencsére nem gyerekkel érkeztünk, mi pedig hamar észrevettük.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Aki az ország tetején akar étkezni, az egy önkiszolgáló étteremben megteheti azt, többre ne számítson. Igazából olyan mint amikor síelésnél gyorsan bekapunk valamit és gyerünk tovább! "Fantasztikus mátrai ízek mellé, fantasztikus panoráma jár. Legalábbis mi így gondoljuk. Az év bármely szakában jár éttermünkben, mindig felejthetetlen élményekkel gazdagodik.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jó kis túra után érkeztünk Kékestetőre. Éhesek voltunk, de kevés pénzt akartunk étkezésre fordítani. Erre tökéletesen megfelelt a Tető étterem. Viszonylag széles választékból, nagyon kedvező áron vásárolhattunk. És kis adagot is lehetett kérni. Önkiszolgáló jellegű az étterem. A minőségre semmi panaszunk nem lehetett. Jégkrémmel fejeztük be ezen a forró nyári napon az ebédet.

Legnépszerűbb csomagok Gyöngyösön és környékén
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, korlátlan teafogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.09. - 2020.12.23.
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.14. - 2021.06.30.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2020.12.22.
Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.04. - 2021.12.31.
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
Romantik Hotel
2-3 éjszaka 11.833,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, üdvözlőitallal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.10. - 2021.03.31.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 19.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri ünnepi vacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
2020.12.03. - 2021.03.31.

Szállodák Gyöngyös környékén
Hotel Aquarell Gyöngyös
Hajnal Hotel Gyöngyös
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Hajnali hétköznapok (min. 4 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

Tető Étterem GyöngyösX