6900 Makó, Petőfi park 16

Szállások Makó városában
Wellness csomagok Makó városában

Kisbagoly vendéglő Makó vélemények

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 20.
Március 15-én jártunk ott a családdal: 22 fő. Gyors és szakszerű volt a kiszolgálás. A halászlé igen ízlett. Az ételek mennyiségével és minőségével is elégedettek voltunk. Ha kértünk még valamit, azt gyorsan hozták. Jókedvűen szolgáltak ki bennünket. 18 éve járunk így együtt ebédelni március 15-én. Sok helyet kipróbáltunk, van tapasztalatunk sok-sok étteremről.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21.
Második alkalommal voltunk ezen a helyen kellemes ebédet fogyasztottunk, ami nagyon finom volt, hatalmas adag. Vasárnap is van menü. A környezet nagyon szép, bent a város közepén. Az étterem berendezése nem egy nagy szám, nagyon átlagos, a kinti padok kényelmetlenek. A kiszolgálás gyors, aránylag a nagy forgalom ellenére gyorsan megkaptuk az ételeket.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4.
Makói nyaralásunk során véletlenül akadtunk egy estséta alkalmával erre a kis étteremre, ami egy csodálatos parkban, egy szép kis tó partján található. Valami gond lehet vele, hisz a parkban rengeteg ember volt, az étteremben meg alig. Igaz készülhettek a másnapi csoportos ebédre, mert bent az épületben több hosszú asztal meg volt terítve.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 16.
Szép helyen, kellemes környezetben van az étterem, s kellemes árakkal, bőséges menüvel. Ennek ellenére a paradicsomleves langyos volt, a zöldborsó főzelék csomós, egy rántás az egész, kérésre kicserélték, de amit hoztak, az pedig egy csomómentes íztelen étel lett, nem derült ki, mit csináltak vele.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 23.
A szállásadónk ajánlotta ezt az éttermet. Kicsit nehezen találtuk meg, pedig egy szép park közepén van egy kis tó partján. A vendéglő elég elhagyatott volt, először azt hittük, nincs is nyitva. De amikor kiültünk a kis teraszra a tópartra, nagyon kellemesen éreztük magunkat. A kiszolgálás is gyors volt, igaz, rajtunk kívül csak egy vendég volt.

2014. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 13.
Az étteremnek van külső terasza, ahonnan a kilátás egy nagy parkra, illetve egy nagyobb halastóra nyílik. Szép környezetben az étel is jobban esik. Nyáron ajánlatos. Az étterem belseje ízlés kérdése. Aki látta a régebbi felújítás előtt, annak tetszik, aki meg nem, annak nem feltétlenül jön be. Mindenesetre sok asztal van, sokféleképpen elrendezve, mindenki megtalálhatja a "helyét".

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Makón nem sok lehetőség van étterem szempontjából! 1-2 havonta járunk el enni ide-oda és amikor a Bagolyba ettünk nem voltunk megelégedve az étel mennyiségével a minőségével! A kutya be van engedve az asztalok között mászkált,a szőnyeget szőnyeg tisztító géppel ami nagyon hangos volt tőlünk 3 méterre használták. Nem nyitvatartási időben kellene szőnyeget pucolni!

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kellemes, nyugodt környezet, a kiszolgálás remek volt. Az ételek bőségesek voltak, és nem mellesleg szép tálalásban, ízük finom volt, aminek ropogósnak kellett lenni, az ropogós volt! :) A körülötte lévő park kellemes nyugalmat áraszt, ennél jobb helyen nem is lehetne az étterem. Összességében csak pozitív dolgokat tudok mondani, feltétlenül ajánlható hely!

2013. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó étterem, csodálatos környezetben. Udvarias kiszolgálás, segítőkész, rugalmas hozzá állás mind a vezetőség, mind az alkalmazottak részéről. :) Áraik elfogadhatóak, és az ételek mennyisége is bőséges. :)Akik gyerekkel érkeznek, azok is szuperül érzik majd magukat, ugyanis a parkban található egy unios játszótér is a fák hűs árnyékában.

Legnépszerűbb csomagok Makón és környékén
Grand Hotel Glorius
Makó
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 16.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel a Napfényfürdő Aquapolisba, gyermekeknek üdvözlő ajándékkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.20. - 2020.12.29.
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.410 - 24.210,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2021.12.22.
Szent János Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna és sószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.27. - 2021.05.31.
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.23. - 2020.12.31.
Dóm Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 9.988,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2020.12.31.
2 nap/1 éjszaka 5.908 - 6.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2021.03.01. - 2021.12.31.
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.800 - 31.380,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2021.06.29.

Szállodák Makó környékén
Hotel Ginkgo Makó
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Colosseum Wellness Hotel Makó
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)

Kisbagoly vendéglő MakóX