eeva

eeva adatlapja

Regisztráció2013.10.22
Utoljára itt2014.08.27

Kiváló 2013. október 22.a párjával járt itt
Évfordulós vacsoránkat töltöttük a Rákóczi Grillházban. Nagyon barátságosan fogadtak. Kedvünkben járt a pincér egész este. Látta, hogy romantikázunk, ezért nem zavart állandóan. A szakács is gyors volt, gusztusosak lettek a látványkonyhában elkészült ételek. Tetszett a nagy választék.
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Eső miatt a Sástó Kemping wellness részlegében töltöttük napunkat. Az úszkálásban megéheztünk, és a tó melletti étteremben kerestünk ebédre valót. A környezetnek megfelelően, egy egyszerű, nem egy puccos helyet kell elképzelni. Nagyon barátságos személyzet szolgált ki minket. Kevesen voltak, de nagyon olajozottan folyt minden.
Szörnyű 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Amennyire csábító volt a vidéki hangulatú beltér, olyan csalódás volt az esténk. Lepercent tányérok, első mondat: "nincs kenyér", koszos poharak, nem túl igyekvő személyzet. A tálalás tetszett, de sajnos az étel íze nem tudta feledtetni a negatív részleteket. Azt gondoltam, hogy előkelő helyen van, minőségibb vacsorát tapasztalhatunk.