3232 Sástó, Farkas út 1.

Sástó Étterem Sástó értékelése:

1. helyezett a 2 sástói étterem közül
128. helyezett Észak Magyarországon - 847 étterem közül

étterem
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
elektronikus, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
magyar, angol

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Ár-értékben azt kapjuk a helytől, amit várunk. Az ételek finomak, a helynek picit menza hangulata van. A két személyes tál elég,nem túlzóan bőséges,jár hozzá savanyúság és tartármártás. Talán a köret kicsit kevesebb a megszokottnál. A kiszolgálás gyors és kedvesek a pincérek. A parkolóban sosincs megfelelő méretű üres hely,érdemes egyből a közeli mellékutcát megcélozni.

Tom180 TOP szállásértékelő
Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már régóta szemeztem a tó melletti reklám táblán lévő ételekkel és árakkal. Korábban, ha eldöntöttük, akkor nem volt nyitva. Most sikerrel jártunk. Első benyomás, hogy a táblán és az étlapon szereplő árak eléggé távol kerülhettek egymástól a reklám kihelyezése óta. Nem vészes így sem az ár, csak hát nem túl elegáns.
Válasz az értékelésre - 2019. július 17.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy értékelte munkánkat!
Meglepett viszont, hogy valamelyik tó melletti táblán látott olyan árakat, amelyik más mint ami az étlapunkon szerepel. megköszönném, ha erről küldene egy fényképeket nekünk! Köszönöm a segítségét!
Sástó Étterem, tulajdonos

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Útban a Mátra hegységben megálltunk pihenni a Sástói kempingnél. Mivel pont délben értünk ide, a választásunk erre az étteremre esett. Mondtuk, hogy összesen 1 óránk van a pihenőre. Nagyon közvetlen, készséges volt a kiszolgálás. Frissen készült a rendelt étel,ami bőséges és finom volt. Az árak is reálisak voltak. Jó kedvvel,elégedetten folytattuk a kirándulásunkat.
Válasz az értékelésre - 2018. június 26.
Köszönjük az értékelését! Kérjük látogasson el hozzánk máskor is!
Sástó Étterem, tulajdonos

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely már környezetésből adódóan is kellemes, hangulatos. Az étel finom, az adag épp elég. Az étlap egyszerű, a választékot nem vitték túlzásba sem az ételek sem az italok tekintetében. Kimondottan hiányoltuk például az erdei gombás, vadas fogásokat. Többször be szerettünk volna menni már, de kb tízből kilencszer nem volt nyitva.
Válasz az értékelésre - 2018. április 17.
Kedves Vendégünk! Sajnálom, a rossz tapasztalatait! Örülök annak, hogy a felszolgált ételeink ízlettek! Lehetne bizonyára gazdagabb is a választék s nyugalmasabb időszakokban tudunk az étlapon szereplő ételeken túl is elkészíteni fogásokat! Ilyenkor arra törekszünk, hogy a kevésbé türelmes vendégeinknek se kelljen túl sokat várni!
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 4 látogató hasznosnak vélte
Idén sem hagytuk ki a Sástó éttermet mátrai kirándulásunk során. Egyszerű étterem a Sástó mellett. Az elmúlt évekhez képest nem sok minden változott. Továbbra is népszerű a hely, sokkal többen vannak itt, mint a kemping éttermében, a terasz a népszerű, a benti részen csak 1 asztalnál ültek. Az étlap nincs túlbonyolítva, 2 oldalon elfér.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kékestetőről jövet, ajánlás alapján álltunk meg itt ebédelni. 14-en voltunk, három család, simán kitalálták, hogy tudnának elhelyezni minket a hangulatos kerthelységben. A sztrapacska kivételével minden nagyon finom volt, az viszont nekünk nem ízlett. Kiszolgálás udvarias volt.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 22. - 5 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban Mátrafüreden betértünk ebédelni. Az étterem nem volt tele, gondoltuk, hogy a tervezett időben tovább tudunk indulni. A rendelést helyet foglalásunk után rögtön felvették. Miközben egyre éhesebben vártuk ebédünket, rájöttünk, hogy akik előttünk érkeztek asztalonként 20 perc különbséggel kapták meg ételüket. 4 asztal volt előttünk, így pont egy órát vártunk a sorunkra.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyors kiszolgálás,ízletes ételek egy kellemes,nyugodt,csendes helyen. Az ételek minősége kiváló,a hangulat a tóparti étteremben leírhatatlan! A személyzet segítőkész,gyors,figyelmes. Az ár megfelelő,elfogadható,a hely kényelmes,tiszta. Szívesen visszamegyünk és egyben ajánljuk másoknak is! Nagyon jól éreztük magunkat a nagy melegben a finom jégkása szürcsölése igazi felüdülést jelentett mindenkinek!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Amikor érkeztünk, a pincérlány pont a haverjaival trécselt, így nem foglalkozott velünk [moderálva - a szerk. ]. Miután nagy nehezen mutatott egy asztalt, megkérdezte, hogy enni is szeretnénk-e (nem tudom mi a retekért kérnénk asztalt egy étteremben, ha nem azért, mert éhesek vagyunk. . .
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 22.
Köszönjük az értékelést. Elnézést kérünk a kellemetlenségekért.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 8. - 3 látogató hasznosnak vélte
2016. 07. 07-én voltunk itt! Tavaly is itt ebédeltünk és megígértük magunknak, hogy ide jövünk enni akárhányszor csak itt járunk. Nagyon kellemes kis udvar, ami felidézi a Retro stílust! Az ételek ízletesek és maradok hű magamhoz, most is bodza szörpöt fogyasztottam. Ezt ne hagyja ki senki. Az ételek mennyisége bőséges elérhető áron!

Legnépszerűbb csomagok Sástón és környékén
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 16.400 - 26.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.05. - 2023.04.17.
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2021.12.20.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 15.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.10. - 2021.09.30.
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2021.05.13. - 2021.10.31.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és szauna használattal, gyógyvízzel, egészségvíz fogyasztással, parkolással, WiFi internet elérhetőséggel
2021.03.02. - 2021.05.31.
Burg Vendégház
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.04. - 2022.01.01.

Szállodák Sástó környékén
Kastélyhotel Sasvár Sástó
Erzsébet Park Hotel Sástó
D&A Apartmanház Sástó
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)

Sástó Étterem SástóX