Erika71

Erika71 adatlapja

Regisztráció2013.04.25
Utoljára itt2016.04.11

Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
2016. április hónapban töltöttünk el 3 éjszakát a párommal a tényleg varázslatos Bambara hotelben. Már maga a hotel külső formája is egyedi, a belső tér pedig igazi afrikai hangulatú. Kedves a személyzet, a szobák tiszták és a berendezés is stílusos. Az étterem első osztályú választékkal és barátságos felszolgálókkal várt minket.
Felhasználó fényképei:
Bambara Hotel Felsőtárkány - Bambara Hotel Felsőtárkány - Bambara Hotel Felsőtárkány - Bambara Hotel Felsőtárkány - Bambara Hotel Felsőtárkány -
Kiváló 2013. június 13.a párjával járt itt
A Haxen király étteremben az Étterem hét alkalmával regisztráltunk. Nagyon meglepett a korhű hangulat, a kiszolgálás nagyon udvarias volt, a 3 fogásos ebéd pedig mind ízben,mind árban tetszett. A mennyisége is átlagon felüli és a tálalás is igényes volt. Annak ellenére, hogy forgalmas helyen van, nem hallatszott be az autók zaja.
Kiváló 2013. április 25.gyerekekkel járt itt
6 éve visszajáró vendégei vagyunk a szállodának, de nem tudjuk megunni. A karácsonyi időszakban szoktunk eltölteni pár kellemes napot. A szobák tiszták, kényelmesek, az étterem pazar, az ételek nagyon választékosak és mindíg frissek. A megújult wellness minden igényt kielégít. Az ünnepi "Bütykölde" a gyerekeknek és nekünk felnőtteknek is jó program.
Felhasználó fényképei:
Hotel Eger & Park Eger - Hotel Eger & Park Eger -