Georgie

Georgie adatlapja

Regisztráció2014.01.11
Utoljára itt2017.09.23

2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Augusztusban 2 éjszakát töltöttünk a szállodában. Kicsit csalódott voltam,mert egy 4csillagos helytől elvárható lenne,hogy az élménymedence burkolata tiszta legyen Az összbenyomásunk ennek ellenére jó volt. A szálloda tiszta szobákkal és közösségi helyekkel bír,és bőséges volt az étteremben a kínálat reggel,és este is.
Kiváló 2015. április 10.gyerekekkel járt itt
Minden elismerésünk a szálloda személyzetének,amiért ilyen türelmesek,kedvesek a vendégek minden hájjal megken"kisördögeivel"!!! Nagyon szépen köszönjük a gondtalan napokat ,az élményt és a remek konyhát A tisztaság kifogástalan,a személyzet modora hibátlan.Máskor is elmegyünk ebbe a szállodába.
Tisztelettel: Dévainé
2016. január 4.a párjával járt itt
Szép minden, De! Tavaly novemberben jártunk ott,de igazán nem voltam elégedett, mert egy-két probléma rontott az összképen. A kastély,a szobák,az étterem, az ételek kitűnőek de a szobában a zuhanyban nem folyt le a víz, poros volt nagyon a ruhás szekrényben a polc. Dideregve lehet az udvarházból a kastélyig eljutni,mert az átjárás csak a parkon át lehetséges.