Chili Café Étterem & Kávézó Debrecen
4030 Debrecen, Galamb u. 1.

Chili Café Étterem & Kávézó Debrecen a térképen

Szállások Debrecen városában
Wellness csomagok Debrecen városában

Chili Café Étterem & Kávézó Debrecen vélemények

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 16.
Nagyon sok asztal van vasárnaponként bezsúfolva, hogy minél több vendéget tudjanak fogadni. Az italosra túl sokat kellett várni, hiába szóltunk. Az ételek finomak, változatosak. Kisgyermekkel is sokan voltak, de a babakocsik elhelyezése problémát okozott. Babapelenkázó nincs, pedig a forgalom alapján szükség lenne rá.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Legutóbb nem voltunk elzsibbadva. Rengeteget várakoztunk az ételre. A második esély mindenkinek jár,így ma délután itt parkolunk le. A ház tetején egy óriási tekebábu,ami nem zavar,de miniatürizált ,,változata,, a tűzcsap a parkoló kellős közepén annál inkább. A törött lámpaburadarabokból következtetve másokat is. Tömeg nincs. pár asztalnál ülnek.

Deilinger TOP étteremértékelő
2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Rengeteg ember van minden alkalommal amikor voltunk. Nagyon közkedvelt hely! Viszont én nem ilyenre vágyom, bár ez egyéni vélemény. Aki szereti az egyszerű magyaros kajákat minden felhajtás nélkül és szeretne értelmes áron enni kiadósan svédasztalos kialakításban azok számára ez egy tökéletes hely!

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 3. - 4 látogató hasznosnak vélte
. . . . nem csak rózsát! A családtag kedvenc helye,igy hosszu idő után ismlt ellátogatunk ide. Kissé kiesik a belvárostól,itt mindig van parkolóhely is. Tény,hogy mindig jókat ettünk itt,csak nem tudok szabadulni a vállalati ebédlőre emlékeztető hangulattól. Érkezünk 13,45-kor . A farsangra készülnek a diszekkel,kissé döcögősen indul az ügy,a család szerint tanulófiuk dolgoznak.

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Jó régen voltunk itt, de,, rézinéni,, után jár némi kárpótlás, és egy jó ebéd a családnak. A helyiséget felújították, előnyére. Étlapot hamar kapunk. Nem egy biblia, de elégséges. Nem drága hely, a főétel amit kinéztem, 1. 790 Ft. Majd meglátjuk mi jár érte. A leves a 10. percben megérkezik,lőn csoda tálban ahogy kértem, külön kapok zöld erőset.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először voltunk ebben az étteremben és azt hiszem utoljára. Nagyon rossz időpontban mentünk ebédelni, hétköznap délben. De mikor ebédeljek, ha nem délben? Az ország bármelyik részén járunk, délben ebédelünk. És mindig étteremben, mert utazáskor ez kényelmes. Úgy gondolom, hogy a közelben dolgozók járnak ide menüt enni, mert folyamatosan jöttek és elég sokan voltak.

2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 16.
Az ételek finomak, bőségesek és frissek. Az étlapon a kínálat nagyon változó, az olcsóbb ételtől a drágább, ekluzívabbig megtalálható minden. A kiszolgálás korrekt, nagyon segítőkészek a pincérek és a felszolgálás is gyors. A hely kinézetre tetszik, rendezett, elegánsan van berendezve. A hely felszereltsége modern, halk zene szól, ami megteremti a kellő hangulatot.

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Katalin nap, ünnepi vacsora, a helyet az ünnepelt választotta, a,, szomszédrádio,, alapján. Jól megközelithető, a parkolás megfelelő. A hely tágas, nagy létszámra is. Az étlap nem túl vaskos, de megfelelő választékot kínál. A leves negyedórán belül érkezik, s mindjárt meglepetés. Kiváló! A főétel is elfogadható időn belül érkezik.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 7.
Most jártunk az étteremben második alkalommal,de újra és újra elmegyünk ha az alkalom megkívánja a teljes kényelmet,finom ételeket,udvarias kiszolgálást. A szülinapoktól kezdve, a nagyobb összejövetelekig mindenkinek ajánlom,hogy ne otthon próbálkozzon a parti megszervezésével,hanem bízza azt szakemberekre.

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábban jártunk ott a párommal egy vasárnapi ebédre, svédasztalos megoldást választottunk. Teljesen jó ár/érték aránnyal bír nemcsak a menüs, az a la cart választék is. Koktélok nagyon finomak, érdemes kipróbálni legalább egyet. A bowling-pálya és a játéktermi rész, ami miatt leginkább megfordulunk ott. Mondhatni, 'all in 1'.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.19. - 2019.12.27.
2019.10.20. - 2020.09.22.
Medhotel HRC
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Napsugár Apartmanok
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Termál Panzió
Hajdúnánás
Boutique Hotel Régi Posta
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 20.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovasszán vagy postakocsikázással, kültéri és beltéri programokkal, állatsimogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.29.
Gardenia Apartman
2019.09.22. - 2019.09.30.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 10.312 - 13.639,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2020.02.29.
Kossuth Lajos Kollégiumok
Anna Vendégház
5 nap/4 éjszaka 4.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.09.16. - 2019.12.22.

Szállodák Debrecen környékén
Prima Villa 3 Debrecen
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Debrecen
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Prima Villa 1 Debrecen
Hajdúszoboszló nyugodt negyedében, a fürdőövezetben található Prima Villa 1,...
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Két ünnep közötti kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szilveszteri ünnepi ajánlat - gálaműsorral (min. 5 éj)

Chili Café Étterem & Kávézó DebrecenX