Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle ★★★

Hotel Melis, Balatonlelle BalatonlelleHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle
Hotel Melis, Balatonlelle BalatonlelleHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle
46 fotó

Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle bemutatkozása

A Hotel Melis a "virágos Lelle" névre keresztelt fürdőhelyen található. A természeti környezet expresszív szépsége, a Balaton sportolási és strandolási lehetőségei, a karibi hangulatot árasztó homokos strandrész, illetve a panzió, a maga minden igényt kielégítő szolgáltatásaival, éttermével, mind-mind az ide érkező vendégek kedvét szolgálja.

12 vendég véleménye alapján

4,7Kényelem
4,8Szolgáltatás
4,9Étkezés
5Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - All inclusive ajánlat
12.22-27.
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
115.100 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 92 városban járt márFelfedező - 56 helyen első értékelőNépszerű író - 68 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 17.a párjával járt itt
Csodás zöld környezetben, a Balaton partján lévő két szintes apartmanok
minden igényt kielégitenek. Gyerekeknek minden van, mi szem-szájnak ingere. A kellemes időtöltéshez kerékpárt is biztosítanak. Igy elkerekeztünk a gömbkilátóhoz, ahonnan az egész Balatont beláttuk. Boboztunk is és megnéztük a piros és kék műemlék templomokat.
4Kényelem
Itt fényképeztem:
Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Vendéglátás
Még több kép (1 db) >>
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
Maximálisan segítőkész személyzet, vendégközpontú tulajdonosok, nagyon finom ételek. Kényelmes a szállás, van sportolási lehetőség, pár méter a Balaton. Saját, zárt parkolóban van parkolási lehetőség.
Kuponnal voltunk, az érték magasan felülmúlta az árat! Júniusban voltunk először, szeptember elején újra a szüleinkkel, de jövőre is visszamegyünk még!
4Tisztaság
Kiváló 2016. július 23.a párjával járt itt
Ez egy tavasztól őszig üzemelő kis panzió,kétszintes 4 fős apartmanokkal,de saját konyhával, közvetlenül a Balaton parton remek szabad strand előtt. . Nem építészeti remek mű. Idős nehezen mozgó embernek a felső szobához vezető lépcsőkét nem is ajánlanám. Itt a vendéget a lakrészükhöz kísérik és azt átadják nekik.
4Kényelem
Kiváló 2016. június 16.gyerekekkel járt itt
Csendes,madárcsiripeléses hely.Nagyon kedves személyzet,finom ételek.A szállás kiváló,minden adott egy jó pihenéshez.Az étterem jó,gondolnak a kisebb gyerekekre is.kakaó,sütemény,szinte mindig volt.Játszósarok,pingpongasztal,napozók,és parti látványkonyha.Hát kell ennél több....
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2016. június 10.a párjával járt itt
2016. júniusban töltöttünk 3 szép napot ebben a csendes helyen lévő panzióban. Nagyon jól éreztük magunkat. A vízpart közel. Szép tiszta, rendezett a terület. Nagyon kedves a személyzet. Badacsonyba hajóval át lehet menni. Az idő kedvező volt. Lehetett fürödni. Pingpongozási lehetőség is van. Finom, bőséges reggeli, vacsora volt. Mindenkinek ajánlom.
Itt fényképeztem:
Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - VendéglátásHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Szórakozás/SportHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Környék
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Családommal töltöttem el egy kis időt a Melis Panzióban. Mindennel meg voltunk elégedve, kezdve a zárt parkolóval, a gyermekjátszóval. Az étterem kifogástalan, jól főznek. Tetszett a partra való könnyű kijutás. Mi ugyan ősszel voltunk, de tetszett a város "csendes" arca...vissza fogunk még menni!
4Személyzet
4Szolgáltatások
Kiváló 2015. szeptember 1.a párjával járt itt
Augusztus végén voltunk itt kétéjszakás lehetőségen. Az apartman szép, tiszta, rendes jól ellátva mindennel.
A svédasztalos reggeli- és vacsoraválaszték kifogástalanul finom volt. A recepciós- és kiszolgáló hölgyek aranyosak, kedvesek. Külön élmény volt a balatonboglári gömbkilátó és bobpálya meglátogatása, ahová kerékpárral mehettünk.
Reméljük, még visszatérhetünk erre a kedves, szép helyre.
Itt fényképeztem:
Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - SzobákHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső kép
Még több kép (3 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2397 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68715 feltöltött kép
2015. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
A Melis Panzió Balatonlelle nyugalmasabb részén, egy csendes utcából nyílik, szép kertjük van sok fával, füvesítve, amelyet minden nap locsoltak, és a telek végén már egyből a szabadstrandra lép ki az ember.
3Kényelem
4Szolgáltatások
4Étkezés
Itt fényképeztem:
Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Medence/kertHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - EgyébHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - BelsőHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - SzobákHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Medence/kertHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - SzobákHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Medence/kertHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - VendéglátásHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Medence/kertHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Szórakozás/SportHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Medence/kertHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - VendéglátásHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - BelsőHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Medence/kertHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Szórakozás/SportHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső kép
Még több kép (30 db) >>
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2014. szeptember 5.a párjával járt itt
Agusztus utolsó hétvégéjén voltunk 2-éjszakát,félpanzióval. Nagyon barátságos az apartman. A személyzet nagyon kedves,udvarias. Az ételek nagyon finomak,közel a part,nagyon jól éreztük magunkat. A teraszon való étkezés külön hangulatos volt. Mindenkinek ajánlom! Mivel alul is van két fekhely az apartmanba,legközelebb visszük a két unokánkat is!
Kiváló 2014. június 12.a párjával járt itt
Nagyon klassz hely, mindenkinek ajánlani tudjuk! 2014. június elején töltöttünk a párommal itt fantasztikus öt napot. Az apartman nagyon aranyos, jól felszerelt, tiszta és otthonos. A személyzet nagyon udvarias,segítőkész. A kaják nagyon finomak, bőségesek,a vendéglátás kitűnő! Nagyon tetszett a víz közelsége!
12 értékelés / 2 oldalon
Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle a térképen
8638 BalatonlelleHonvéd u.12.
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • büfé
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink