György52

György52 adatlapja

Regisztráció2017.06.16
Utoljára itt2020.01.13

Kiváló 2017. június 16.a párjával járt itt
Maximálisan elégedettek voltunk a nyújtott szolgáltatással, személyzettel! Inkább csak apró javítanivalókat látunk: a fittness szobában a szobabiciklin az egyik kengyel hiányzik, a gőzkamra belülről nehezen húzható be, mivel leesett a behúzó fémdarab!
Kiváló 2018. december 10.barátokkal járt itt
Nem először voltunk ott és remélem, nem is utoljára! Szinte minden igényt kielégít a szolgáltatás, a wellness részleg, a szobák. Barátaink szerint a szekrények kicsit alacsonyan vannak, de nekünk nem volt zavaró! Az étterem is jó volt, picit lehet még rajta javítani (pl. találtam olyan kolbászkarikát, amelynek a legbelseje picit már avas volt).
Kiváló 2019. március 25.a párjával járt itt
Alapvetően rendkívül magas színvonalú, kényelmes szálláshely. A wellness tágas, saját gyógyvíz áll rendelkezésre. A beltéri medencék mellett kültéri medencerész is van "dögönyözőkkel". Az éttermi választék széles, a kiszolgálás figyelmes, a szobák kényelmesek. Innem még magába a gyógyfürdőbe sem vágyakozik az ember, annyira összkomfortos a szolgáltatás.