Avasi Sörház Miskolc

Avasi Sörház Miskolc
Avasi Sörház MiskolcAvasi Sörház Miskolc
Avasi Sörház MiskolcAvasi Sörház Miskolc

Avasi Sörház Miskolc bemutatkozása

Az Avasi Sörház Étterem Miskolc belvarosában, az Avas lábánál található. Étlapunkon megtalálhatók a hagyományos magyar ételek melett a bajor és a nemzetközi konyha különlegességei. Értettünk 40 és 50 fős termeikkel várja kedves vendégeit.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Avasi Sörház Miskolc vélemények

Gyenge 2023. november 20.barátokkal járt itt
Hat fős társasággal érkeztünk az étterembe. Nem az ételek elkészítési idejével volt a fő probléma, (kb. egy óra), hanem hogy a frissen sültes tálon minden hideg volt, a köret is, mire az asztalunkra került. Nem csak a tál hanem a többi főétel is hidegen került elénk. Hatunk közül egy fő kapta meg úgy a rendelt ételt, hogy megfelelően meleg volt.
2017. november 30.a párjával járt itt
A férjemmel jártam itt. Kirándulásból hazafelé jövet álltunk meg ebédleni. Kedves, kis barátságos hely. Kedves és gyors volt a kiszolgálás. Az adagok bőségesek voltak. Az ételek ízletesek, tálalás látványos. Mivel elég kicsi a hely sokan voltak, egy felszolgáló próbált helytállni. Az étlapon a választék bőséges volt. Az összbenyomás nem volt rossz, bár engem zavart a szűk tér.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. június 26.családjával járt itt
Ez is egy ismertebb hely Miskolcon, a belváros szélén van, kellemes kerthelyisége is van, az étterem részhez, pedig lépcsőn kell felmenni. A fenti rész nem olyan túl nagy, voltunk már úgy, hogy tumultus volt. Máskor viszont szinte csak mi. A választék bőséges, még árban sem a legdrágább. A választott ételek mennyisége nagy , látványos tálalás.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2016. december 27.a párjával járt itt
Kellemes az árnyékos kerthelyiségben sörözni. Csapolt cseh sörük van, igazán finom a barna sör, azonban az ára kicsit borsos, így néha-néha ülünk be ide. A kiszolgálás gyors udvarias. Finom limonádéjuk is van. Az étterem részében is bőséges a választék és bőségesek az adagok. A berendezés régies hangulatot idéz, kockás terítők stb. , nekünk hangulatos. Érdemes betérni ide.
Átlagos 2016. május 9.családjával járt itt
...de nagyjából ennyi. Az étel hamar elkészült, semmi extra.

Számomra egyedül a pincérek voltak zavaróak. Ahogy előttem már írták "otthon érezték magukat". Mind [moderálva - a szerk.] fiatalok voltak. Ezzel még nem is volna gond, de háttérben sűrű káromkodással, valamint szabados kifejezésekkel "emelték az est fényét".
Szörnyű 2016. április 12.a párjával járt itt
A párommal tértünkbe az étterembe,alig találtuk meg a bejáratot. Mikor fel mentünk az emeletre a pincér éppen az egyik asztalnál ült ezzel nem lenne semmi gonod. Megkaptuk az étlapot,nagy nehezen sikerűlt a pincérnek felvennie a rendelésünket. Ezután kezdődtek a problémák nem azt hozta ki amit rendeltem. Szóltam érte kicserélte.
2015. október 17.barátokkal járt itt
Zenekarunkkal tértünk be koncert előtt egy szolid vacsorára. A kiszolgálás udvarias volt, az ételek is elég gyorsan elkészültek, és mindenki meg volt elégedve az adaggal. Nagyevő lévén meglepődtem, de bizony kifogott rajtam, és nem bírtam saját részemmel. Magyaros ételeket rendeltünk és nem csalatkoztunk az ízvilágban sem.
Gyenge 2015. szeptember 18.a párjával járt itt
kb. 10 éve voltunk az étteremben egy esküvőn, akkor eléggé kitettek magukért. gondolom azóta a vezetés és a személyzet is lecserélődött, mert most ezt nem lehetett elmondani. a bejárat megtalálása is már elég rejtélyes volt, az ajtó amire emlékeztünk zárva volt. a bejárat a kocsibehajtó, amely egy járművel volt eltorlaszolva.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 18., kollégákkal járt itt
Először jártam ebben a hangulatos étteremben. Változatosak az ételek. Csak főételt ettünk, de az adagok bőségesek, így nem is bírtuk megenni, elcsomagolták ami megmaradt. Ízletesek voltak a fogások, bár krumpliköretet ettem már jobbat is. Ár-érték arányban megéri. A kiszolgálás kedves és elég gyors volt. Menüt is lehet kapni 14. 30-ig, sajnos arról lekéstünk. Az étlap alapján az is változatosnak tűnt.
Szörnyű 2014. december 7.gyerekekkel járt itt
a kaja amit kértünk hideg volt és állott. a pláne hogy a desszert olyan fagyos volt h nem bírtam megenni. párom valami fagyis desszertet evett sz@r vizes fagylalt rosszabb mint az aro-s és ott hagytunk közel 10 ezret... nagyon mérges voltam
Avasi Sörház Miskolc a térképen
3530 MiskolcMeggyesalja u. 1.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo