Muskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda Badacsonytomaj

4,6
a 39 badacsonytomaji étterem közül
cukrászda, étterem, vendéglő
Muskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda Badacsonytomaj
Muskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda BadacsonytomajMuskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda Badacsonytomaj

Hotel Bonvino Badacsony - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
2026.04.15-ig
Hotel Bonvino Badacsony

Muskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda Badacsonytomaj vélemények

2022. szeptember 3.egyedül járt itt
A badacsonytomaji Muskátli kívülről masszívan retro-helynek tűnik, az ember arra számít, hogy a nyolcvanas-kilencvenes évek dizájnja fogadja majd, ehhez képest modern bisztróhangulat uralkodik az étteremben és a cukrászdában egyaránt. Előétel műfajban magyaros hideg tálat kínálnak és tatárbifszteket, a cukrászda részlegen tartanak házias tepertős pogácsát.
Muskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda Badacsonytomaj - EgyébMuskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda Badacsonytomaj - EgyébMuskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda Badacsonytomaj - EgyébMuskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda Badacsonytomaj - EgyébMuskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda Badacsonytomaj - EgyébMuskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda Badacsonytomaj - EgyébMuskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda Badacsonytomaj - Egyéb
Kiváló 2021. július 15.családjával járt itt
Fiam ötlete volt, hogy itt fogyasszuk el ebédünket a strandolás után.A felszolgáló kedvessége, humorossága mosolyt csalt az arcunkra, tetőzve a felszolgálással. Jó kedvvel, nagy étvággyal fogyasztottuk el rendelésünket, ami nagyon finom volt. Legközelebb erre járva biztos hogy ujra betérünk egy jo kis ebédre.
Kiváló 2019. október 15.gyerekekkel járt itt
Barátokkal voltunk itt 5 gyerekkel.
Mindenkinek máskor jutott eszébe minden.
A felszolgálók mindig készségesek voltak.
Az ételek finomak és forrók voltak.
Kiváló 2018. július 11.a párjával járt itt
Ittjártam. hu-s vélemények alapján mentünk ebbe a remek étterembe, és hát nagyon nem bántuk meg! Mindenkinek bátran ajánlom! Az ízek fergetegesek, a pincérek kedvesek, nagyon jól éreztük magunkat. Igaz nincs túl közel a "borsorhoz", de megérte elsétálni. . . és ha útközben lenne +1-2 borozó/söröző, akkor biztosan minden alkalommal meglátogatnánk, ha arra járunk.
Muskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda Badacsonytomaj - Étel/italMuskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda Badacsonytomaj - Étel/ital
2016. december 2.barátokkal járt itt
Mivel Badacsonyban van szőlőnk, a nyár nagyrészét itt töltjük. Minden évben előfordul egyszer-kétszer, hogy a Muskátliban vacsorázunk. Fagylaltot pedig gyakran veszünk itt. A nyáron vendégeink voltak és velük is ide mentünk el. Többen halat ettek és nagyon meg voltak elégedve. A sütemények és borok is finomak voltak.
2082
Átlagos 2016. szeptember 15.egyedül járt itt
Pár éve jártunk itt a feleségemmel, és egész jó emlékeket őriztem erről a helyről. Békebeli, kisvárosi, klasszikus étterem, gondoltam. Ezért elmentem most is. Szezonon kívül, harmadházzal üzemelt, de a belépéskor egész jó benyomást keltett. Azután, elég sok idő elteltével rám is sor került, gombalevest és pacalpörköltet választottam, Nem kellett volna.
Muskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda Badacsonytomaj - BelsőMuskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda Badacsonytomaj - Külső képMuskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda Badacsonytomaj - Külső képMuskátli Családi Kisvendéglő & Cukrászda Badacsonytomaj - Belső
Kiváló 2015. augusztus 28.barátokkal járt itt
Barátaink körében ebédeltünk aug. 27-én ebben a hangulatos családi vendéglőben. A házias ízű, remek csirkeraguleves után halat ettünk, fogast egyben sütve, rántva, harcsát stb. Kulináris élményben volt részünk! A köret, a saláta sem hagyott semmi kívánnivalót maga után, a tortáról nem is beszélve! No és a borok!
Kiváló 2015. augusztus 19.a párjával járt itt
Párommal ebédelni tértünk be a helyiek tanácsára, nos nem bántuk meg! Kedves, közvetlen kiszolgálásban volt részünk. Az ételek isteniek voltak és nagy adagok. Retro literes szóda nálam nagyon bejött! Vidáman töltöttük el az időt a hangulatos és tiszta étterem részben (kockás abrosz és sok virág).
Kiváló 2015. július 31.családjával járt itt
Megdöbbentünk a minket fogadó személyzet kedvességétől! Mindent megtesznek a vendégért, köszönjük!
Kiváló 2015. július 17.a párjával járt itt
Már kétszer voltunk itt, egy év időkülönbséggel. A véleményünk másodszorra még jobb lett! Az étlapon a megszokott fogások találhatók (marhapörkölt, Cordon bleu és társai), viszont kitűnő minőségben. A személyzet nagyon segítőkész és tényleg a vendégért vannak. Az adagok nagyok, az árak visszafogottak. Van napi menü is.