Kékfény Étterem Kőszeg

Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Kékfény Étterem Kőszeg vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. november 23.a párjával járt itt
A pizza tésztája nagyon "nehéz" volt, enni is és tömegre is. Feltétek látszólag bőségesen voltak rajta, de ezt árnyalja elég jelentősen, hogy mindkét (különböző) pizzát szinte teljesen lefedett a rászórt darabokra vágott olívabogyó. Alatta már nem volt ennyire bőséges a többi feltét, ami a szintén jelentős mennyiségben lévő kukoricán kívül csak nyomokban volt fellelhető.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. december 16.a párjával járt itt
Tényleg egy átlagos, mint a berendezés mint a ételek. Habár a pizzáról semmi jót nem lehet leírni. Prosciutto kértünk amit nem lehet annak nevezni ugyanis a pizza tésztája puha volt / lehet hogy mélyfagyasztottból készült / no és sonka nagyon íztelen. Ahogy az udvarias pincértöl megtudtuk valamiféle pizza sonkából volt, mikor hozzá tettem "lehet hogy hús is van benne" csak mosolygott.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. november 5.gyerekekkel járt itt
Vasárnap délben látogattunk el ebbe az étterembe. Meglepő volt, hogy milyen kevesen vannak. Igaz, nincs turista szezon, de ilyen bőséges helykínálatra nem számítottunk: mindössze két asztal volt foglalt. Kissé stílustalan, de nem ízléstelen berendezés: lcd kijelzős reklámtábla, egy ismeretlen művész műalkotása, fa székek, pasztellszínű, párnázott padok.
2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Finom ételek és hatalmas pizzák bőséges feltéttel! A sajtmártásos tészta kimondottam ízletes volt! Gyors kiszolgálás, tiszta étterem! Az Ala Cart-ok talán lehetnének nagyobb adagok, de tényleg nagyon finomak! A probléma itt is csupán az italok árával van, de ez minden étteremben így van, ezért el kell fogadnunk ezt a tényt itt is. Remek hely, csak ajánlani lehet!
Kékfény Étterem Kőszeg - Étel/italKékfény Étterem Kőszeg - Étel/ital
2015. augusztus 25.barátokkal járt itt
Pizzázni ültünk le a teraszon. A pincér rögtön észrevett bennünk, és a rendelések után hamarosan meg is kaptuk a pizzánkat. Mindenkinek ízlett a sajátja és - pedig nem vagyok kis étkű - nem bírtam megenni az egészet. Az étterem és a mosdók tiszták. Merem ajánlani mindenkinek ki arra jár és pizzára vágyik.
Kiváló 2014. október 24. járt itt
Pár hónapja jártunk itt a barátommal.

Fincsi volt a bolognai és a pizzájuk is! Nekünk bejött! =)
Az étterem belülről nagyon megragadott a rusztikus fa asztalokkal, székekkel... Kellemes hangulata van. Barátságos kiszolgálás, finom ételek. Ajánlom másnak is, ha egy jót szeretnének enni!