Hajnalka78

Hajnalka78 adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás  •  Mindenevő  •  Kritikus
Regisztráció2013.04.29
Utoljára itt2018.03.20

Kiváló 2013. április 29.a párjával járt itt
A feng shui alapján kialakított Hotel a fekete macskával felejthetetlen. Télvíz idején keresve sem találni jobbat. A szomszédos cukrászda és a finomabbnál finomabb ételek pár plusz kg-hoz juttatják az itt pihenőket. A szobában névre szóló üdvözlettel fogadott minket a tv képernyője. Itt is sikerült ismerősökbe botlanunk!
Felhasználó fényképei:
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? -
Átlagos 2013. november 26.a párjával járt itt
A hotel remek Wellness részleggel rendelkezik,bár máshol a sószoba infraszauna, aroma terápiás szoba nem fizetős. Készültem egy kellemes masszázsra de helyette a ceragem ággyal kellett beérnem-vasárnap nincs masszőr sajnos. A rossz idő miatt rengeteget voltunk a párommal a pezsgőfürdő 38 fokos vízében.
Hotel Szieszta Sopron -
Kiváló 2013. április 29.a párjával járt itt
Családias,hangulatos,vendégszerető,szívesen térünk vissza. Józsi masszőr szórakoztató, a wellness nagyon jó -több szinten pihenheti ki magát mindenki. Új barátságok köttettek. A komplexum mindenki igényének megfelel. Sportolási lehetőség,gyerekeknek ideális hely. A városi hangzavarból a nyugalom "szigete".
Felhasználó fényképei:
Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok -