9400 Sopron, Fő tér 4.

Gyógygödör Borozó Sopron értékelése:

2. helyezett a 78 soproni étterem közül
11. helyezett Nyugat Dunántúlon - 697 étterem közül

borozó, étterem, vendéglő
magyar ételek, pacalpörkölt, velős kenyér, velős borda, hekk, szalontüdő
magyar, angol, német

Gyógygödör Borozó Sopron képei

Szállások Sopron városában
Wellness csomagok Sopron városában

Gyógygödör Borozó Sopron vélemények

Zubor Éva TOP szállásértékelő
2021. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. június 21.
Most már 4. alkalommal látogattunk Sopronba, ahol minden nyáron eltöltünk pár napot és minden alkalommal felkeressük a Gyógygödröt. Igaz, legutóbb kétszer is este tértünk be, így csak vörösbort fogyasztottunk. A szalontüdőnek nincs párja, ezt tavaly megkóstoltuk, ugyancsak a velős pirítós is nagy kedvenc. A borozó elé kitelepített padok, asztalok sok vendéget vonzanak.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bécsből útban hazafelé tértünk be Sopronba vacsorázni feleségemmel. Sajnos az előre kiszemelt étterem megszűnt(Keszegsütő), s ezután jött az ötlet ,hogy a legendás Gyógygödörbe látogassunk. Párom - Márton napok lévén- csak egy liba ragulevest kért, amiben nem is volt semmi hiba. Sok hús, zöldség, ahogyan az illik. Én böllérmájat választottam.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Péntek este érkeztünk a városba és vacsorázni akartunk, így a helybéliek javaslatára ide tértünk be. Lépcsőn lehet lemenni, elől az ivó rész van, hátul pedig a szép fa asztalok és padok. Levest kértünk és az egyszemélyes bőségtálat kettőnknek. Ezzel nagyon jól jártunk, mert finom volt, volt rajta mi szem szájnak ingere.

Zubor Éva TOP szállásértékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idén májusban jártunk először a Gyógygödörben, október végén újra felkerestük. Bár a lelkünkre kötötték többen is, hogy szalontüdőt vagy velős pirítóst együnk, mi végül a halászlé mellett döntöttünk, mert könnyű ebédet szerettünk volna választani. A kiszolgálás gyors volt, a halászlé finom. Jövőre ismét visszatérünk, mert kedvenc helyünk lett Sopron, és benne a Gyógygödör.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Gyógygödörben jártam 2010 előtt két ízben is, egyedi hangulatú, középkori levegőjű olcsó borozó ez. Amikor tavalyelőtt jártuk körbe Sopront, összekevertem a Gödröt a Gyógygödörrel és nem értettem, hogy változhatott meg ennyire a hely. A rejtélyre idén derült fény.

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
2018 szilveszter éjszakáján itt vettem 2 adag kocsonyát elvitelre. Sajnos, ezek csak zselatinnal keményített víz kategóriájába fértek be, adagonként 1-2 húscafat (vagy bőrcafat, ki tudja) volt bennük a "tartalom". A pultnál szorgoskodó matróna előzetesen elmondta, igen, ez az Ő konyhájuk terméke, s melegen ajánlja. Nem ezt vártam ettől a helytől, de sajnos ez a valóság.
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. májusban jártunk ismét a Gyógygödörben. Minden évben legalább egyszer "lelépcsőzünk" a borozóba. Ide valóban éhesen érdemes menni, mert olyan férfias adagokat adnak, amivel egy kisétkű ember nehezen bírkózik meg. (A maradékot becsomagolják! ) Az ételek frissek, ízletesek és nagyon ó az ár/érték arány.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sopron egyik kultikus étterme, ha az ember Sopronban jár ezt a helyet nem érdemes kihagynia. Ismét finomat ettünk,nagyon jó ár /érték aránnyal bír az étterem. Nem csoda,hogy este dugig van, üres asztalt nehéz találni. A személyzet a helyzet magaslatán, ügyesek, jó pörögnek az asztalok és sok vendég ellenére bámulatosan kedvesek és udvariasak.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Gyógygödör szerintem majdnem annyira alap látványosság Sopronban, mint a Tűztorony. Aki járt már a városban, biztos, hogy ismeri, sőt, aki esetleg még nem, az is jó eséllyel hallott róla. A város abszolút belvárosában, a főtéren egy pincerendszernyi borozó, ahol nemcsak inni, de enni is lehet. Főleg magyaros, fűszeres, inkább nehéz ételeket, emberes adagokban.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A helyet minden Sopronba látogató nagykorúnak meg kell ismernie és kipróbálnia. Ez jobb családokban apáról-fiúra szálló hagyomány. Klassz a hordókon, mint bárpult történő fogyasztás a sietős vendégeknek. A hagyományos, finom házias ételek és a soproni + környéki borok, fröccsök kínálata nagyon klassz. Aki ide betér itt is szeretne maradni egy-két órácskára.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2021.12.20.
Napvirág Vendégház
Zsira
2021.06.24. - 2022.06.24.
Vadvirág Panzió
Ágfalva
2 nap/1 éjszaka 6.525 - 9.675,- Ft/fő/éj között: önellátással, wellness használattal
2020.11.20. - 2022.01.02.
Onyx Luxury Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.825 - 40.108,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, játszótérrel
2021.03.18. - 2021.12.23.
Hotel Wolf
3-5 éjszaka 7.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.09.01. - 2021.11.30.
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.103 - 15.061,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2023.03.18.
Hunguest Hotel Répce
2021.12.01. - 2022.12.31.
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, fürdőköntös használattal, parkolással
2021.04.08. - 2021.09.30.
Apartman Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.030,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással
2021.05.21. - 2021.06.30.
Atlas Apartman
4 nap/ 3 éjszaka 5.500 Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2021.06.10. - 2021.08.31.
Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.12.01. - 2021.12.01.
Hunguest Hotel Répce Gold
2 nap/1 éjszaka 21.200 - 36.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2022.03.31.

Szállodák Sopron környékén
Caramell Premium Resort Sopron
Hotel Írottkő Sopron
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Wellness csobbanás
Kisvárosi barangolás (min. 2 éj)

Gyógygödör Borozó SopronX