9400 Sopron, Fő tér 4.

Gyógygödör Borozó Sopron értékelése:

18. helyezett a 91 soproni étterem közül
145. helyezett Nyugat Dunántúlon - 759 étterem közül

borozó, étterem, vendéglő
magyar ételek, pacalpörkölt, velős kenyér, velős borda, hekk, szalontüdő
magyar, angol, német

Gyógygödör Borozó Sopron képei

Szállások Sopron városában
Wellness csomagok Sopron városában

Gyógygödör Borozó Sopron vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bécsből útban hazafelé tértünk be Sopronba vacsorázni feleségemmel. Sajnos az előre kiszemelt étterem megszűnt(Keszegsütő), s ezután jött az ötlet ,hogy a legendás Gyógygödörbe látogassunk. Párom - Márton napok lévén- csak egy liba ragulevest kért, amiben nem is volt semmi hiba. Sok hús, zöldség, ahogyan az illik. Én böllérmájat választottam.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Péntek este érkeztünk a városba és vacsorázni akartunk, így a helybéliek javaslatára ide tértünk be. Lépcsőn lehet lemenni, elől az ivó rész van, hátul pedig a szép fa asztalok és padok. Levest kértünk és az egyszemélyes bőségtálat kettőnknek. Ezzel nagyon jól jártunk, mert finom volt, volt rajta mi szem szájnak ingere.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idén májusban jártunk először a Gyógygödörben, október végén újra felkerestük. Bár a lelkünkre kötötték többen is, hogy szalontüdőt vagy velős pirítóst együnk, mi végül a halászlé mellett döntöttünk, mert könnyű ebédet szerettünk volna választani. A kiszolgálás gyors volt, a halászlé finom. Jövőre ismét visszatérünk, mert kedvenc helyünk lett Sopron, és benne a Gyógygödör.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Gyógygödörben jártam 2010 előtt két ízben is, egyedi hangulatú, középkori levegőjű olcsó borozó ez. Amikor tavalyelőtt jártuk körbe Sopront, összekevertem a Gödröt a Gyógygödörrel és nem értettem, hogy változhatott meg ennyire a hely. A rejtélyre idén derült fény.

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
2018 szilveszter éjszakáján itt vettem 2 adag kocsonyát elvitelre. Sajnos, ezek csak zselatinnal keményített víz kategóriájába fértek be, adagonként 1-2 húscafat (vagy bőrcafat, ki tudja) volt bennük a "tartalom". A pultnál szorgoskodó matróna előzetesen elmondta, igen, ez az Ő konyhájuk terméke, s melegen ajánlja. Nem ezt vártam ettől a helytől, de sajnos ez a valóság.
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. májusban jártunk ismét a Gyógygödörben. Minden évben legalább egyszer "lelépcsőzünk" a borozóba. Ide valóban éhesen érdemes menni, mert olyan férfias adagokat adnak, amivel egy kisétkű ember nehezen bírkózik meg. (A maradékot becsomagolják! ) Az ételek frissek, ízletesek és nagyon ó az ár/érték arány.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sopron egyik kultikus étterme, ha az ember Sopronban jár ezt a helyet nem érdemes kihagynia. Ismét finomat ettünk,nagyon jó ár /érték aránnyal bír az étterem. Nem csoda,hogy este dugig van, üres asztalt nehéz találni. A személyzet a helyzet magaslatán, ügyesek, jó pörögnek az asztalok és sok vendég ellenére bámulatosan kedvesek és udvariasak.
Cegléd
Gyöngyös

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Gyógygödör szerintem majdnem annyira alap látványosság Sopronban, mint a Tűztorony. Aki járt már a városban, biztos, hogy ismeri, sőt, aki esetleg még nem, az is jó eséllyel hallott róla. A város abszolút belvárosában, a főtéren egy pincerendszernyi borozó, ahol nemcsak inni, de enni is lehet. Főleg magyaros, fűszeres, inkább nehéz ételeket, emberes adagokban.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A helyet minden Sopronba látogató nagykorúnak meg kell ismernie és kipróbálnia. Ez jobb családokban apáról-fiúra szálló hagyomány. Klassz a hordókon, mint bárpult történő fogyasztás a sietős vendégeknek. A hagyományos, finom házias ételek és a soproni + környéki borok, fröccsök kínálata nagyon klassz. Aki ide betér itt is szeretne maradni egy-két órácskára.
Tatabánya

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ez a vendéglátó hely nehezen megtalálható, mert a fő téren egy pincében van. Semmi szék, vagy asztal kitéve nincs a térre, mi is csak azért találtuk meg, mert pont elmentünk mellette. Lent az étteremben fa asztal fa székekkel, és nyomják be a hideg levegőt, mivel egyébként levegőtlen lenne a helyiség, hiszen nincs ablaka sem.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 10.328 - 12.852,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.08.15. - 2020.10.31.
Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.11. - 2019.12.30.
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.10.10.
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 51.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.08.17. - 2020.12.20.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
3 nap/2 éjszaka 9.500.- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.03.31.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2020.01.15.
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2020.07.02.
Zafír Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.250 - 6.783,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
4 nap/3 éjszaka 21.870 - 31.941,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, kedvezmény kuponnal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.12.30.
Németh Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 5.481 - 7.142,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2021.01.01.
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Sopronban
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Hotel Lövér Sopron
A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép...
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)

Gyógygödör Borozó SopronX