9400 Sopron, Fő tér 4.

Gyógygödör Borozó Sopron értékelése:

26. helyezett a 91 soproni étterem közül
210. helyezett Nyugat Dunántúlon - 750 étterem közül

borozó, étterem, vendéglő
magyar ételek, pacalpörkölt, velős kenyér, velős borda, hekk, szalontüdő
magyar, angol, német

Gyógygödör Borozó Sopron képei

Szállások Sopron városában
Wellness csomagok Sopron városában

Gyógygödör Borozó Sopron vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
Először jártam Sopronban és a rokonaim lelkemre kötötték, hogy a Gyógygödörbe mindenféleképpen menjek el. Odaérkezésünk napján el is mentünk a borozóba, ahol a párom szalontüdőt én halászlevet rendeltem. Nagyon tetszett az étterem, a halászlé nagyon finom volt és a szalontüdő is. Megmondom őszintén, mi hideg sört ittunk ebéd után.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Gyógygödörben jártam 2010 előtt két ízben is, egyedi hangulatú, középkori levegőjű olcsó borozó ez. Amikor tavalyelőtt jártuk körbe Sopront, összekevertem a Gödröt a Gyógygödörrel és nem értettem, hogy változhatott meg ennyire a hely. A rejtélyre idén derült fény.

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
2018 szilveszter éjszakáján itt vettem 2 adag kocsonyát elvitelre. Sajnos, ezek csak zselatinnal keményített víz kategóriájába fértek be, adagonként 1-2 húscafat (vagy bőrcafat, ki tudja) volt bennük a "tartalom". A pultnál szorgoskodó matróna előzetesen elmondta, igen, ez az Ő konyhájuk terméke, s melegen ajánlja. Nem ezt vártam ettől a helytől, de sajnos ez a valóság.

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
kispestivízöntő TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. májusban jártunk ismét a Gyógygödörben. Minden évben legalább egyszer "lelépcsőzünk" a borozóba. Ide valóban éhesen érdemes menni, mert olyan férfias adagokat adnak, amivel egy kisétkű ember nehezen bírkózik meg. (A maradékot becsomagolják! ) Az ételek frissek, ízletesek és nagyon ó az ár/érték arány.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sopron egyik kultikus étterme, ha az ember Sopronban jár ezt a helyet nem érdemes kihagynia. Ismét finomat ettünk,nagyon jó ár /érték aránnyal bír az étterem. Nem csoda,hogy este dugig van, üres asztalt nehéz találni. A személyzet a helyzet magaslatán, ügyesek, jó pörögnek az asztalok és sok vendég ellenére bámulatosan kedvesek és udvariasak.
Gyöngyös

2089 hasznos szavazat
2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Gyógygödör szerintem majdnem annyira alap látványosság Sopronban, mint a Tűztorony. Aki járt már a városban, biztos, hogy ismeri, sőt, aki esetleg még nem, az is jó eséllyel hallott róla. A város abszolút belvárosában, a főtéren egy pincerendszernyi borozó, ahol nemcsak inni, de enni is lehet. Főleg magyaros, fűszeres, inkább nehéz ételeket, emberes adagokban.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A helyet minden Sopronba látogató nagykorúnak meg kell ismernie és kipróbálnia. Ez jobb családokban apáról-fiúra szálló hagyomány. Klassz a hordókon, mint bárpult történő fogyasztás a sietős vendégeknek. A hagyományos, finom házias ételek és a soproni + környéki borok, fröccsök kínálata nagyon klassz. Aki ide betér itt is szeretne maradni egy-két órácskára.
Tatabánya

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ez a vendéglátó hely nehezen megtalálható, mert a fő téren egy pincében van. Semmi szék, vagy asztal kitéve nincs a térre, mi is csak azért találtuk meg, mert pont elmentünk mellette. Lent az étteremben fa asztal fa székekkel, és nyomják be a hideg levegőt, mivel egyébként levegőtlen lenne a helyiség, hiszen nincs ablaka sem.

2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy igazi tradicionalis borozo, különleges hangulattal. Egyszerü etelek es borok, de aki ide beter ezt is akaraj kapni. Az arak viszonylak huzosak, a kiszolgalas neha morcos,neha vicces, de ez a tradicio resze. Nincsen Sopron Gyogygödör nelkül. Sajnos keves a varosban az ilyen stilusu hely, egy törtenelmi borvideken sok ilyenre lenne szükseg.

GabiKriszti TOP étteremértékelő
GabiKriszti TOP egyébhely értékelő
GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bármikor Sopronban járunk ide mindig betérünk egy finom vacsorára és egy jó kis borkóstolásra. Az ételek finomak és már-már túlontúl bőségessek, mi nem tudtuk megenni az egész adagot. Az étlap elég szűk választékú, de azért tudtunk kedvünkre választani. A helynek nagyon kellemes jóértelemben vett retró borospince hangulata van.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 22.400,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.08.15. - 2020.06.30.
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.711 - 13.422,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.08.21. - 2021.03.15.
Onyx Luxury Sárvár
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.24. - 2019.12.26.
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.010 - 26.650,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2019.12.21.
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 5.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.01. - 2019.12.31.
Négy Évszak Vendégház
Lukácsháza
2019.08.23. - 2020.08.23.
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.695 - 26.189,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
2018.12.06. - 2021.03.10.
Hotel Wolf
5 nap/4 éjszaka 13.738,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal
2019.01.02. - 2019.08.31.
Hotel Bassiana
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.20.
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
2019.08.25. - 2020.08.23.

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sopron
Caramell Premium Resort Sopron
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sárvári gasztro és wellness napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)

Gyógygödör Borozó SopronX