9400 Sopron, Fő tér 4.

Gyógygödör Borozó Sopron értékelése:

26. helyezett a 91 soproni étterem közül
210. helyezett Nyugat Dunántúlon - 750 étterem közül

borozó, étterem, vendéglő
magyar ételek, pacalpörkölt, velős kenyér, velős borda, hekk, szalontüdő
magyar, angol, német

Deszk
Battonya
Létavértes

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9.
A Gyógygödörben jártam 2010 előtt két ízben is, egyedi hangulatú, középkori levegőjű olcsó borozó ez. Amikor tavalyelőtt jártuk körbe Sopront, összekevertem a Gödröt a Gyógygödörrel és nem értettem, hogy változhatott meg ennyire a hely. A rejtélyre idén derült fény.

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
2018 szilveszter éjszakáján itt vettem 2 adag kocsonyát elvitelre. Sajnos, ezek csak zselatinnal keményített víz kategóriájába fértek be, adagonként 1-2 húscafat (vagy bőrcafat, ki tudja) volt bennük a "tartalom". A pultnál szorgoskodó matróna előzetesen elmondta, igen, ez az Ő konyhájuk terméke, s melegen ajánlja. Nem ezt vártam ettől a helytől, de sajnos ez a valóság.

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
kispestivízöntő TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. májusban jártunk ismét a Gyógygödörben. Minden évben legalább egyszer "lelépcsőzünk" a borozóba. Ide valóban éhesen érdemes menni, mert olyan férfias adagokat adnak, amivel egy kisétkű ember nehezen bírkózik meg. (A maradékot becsomagolják! ) Az ételek frissek, ízletesek és nagyon ó az ár/érték arány.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sopron egyik kultikus étterme, ha az ember Sopronban jár ezt a helyet nem érdemes kihagynia. Ismét finomat ettünk,nagyon jó ár /érték aránnyal bír az étterem. Nem csoda,hogy este dugig van, üres asztalt nehéz találni. A személyzet a helyzet magaslatán, ügyesek, jó pörögnek az asztalok és sok vendég ellenére bámulatosan kedvesek és udvariasak.

2049 hasznos szavazat
2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Gyógygödör szerintem majdnem annyira alap látványosság Sopronban, mint a Tűztorony. Aki járt már a városban, biztos, hogy ismeri, sőt, aki esetleg még nem, az is jó eséllyel hallott róla. A város abszolút belvárosában, a főtéren egy pincerendszernyi borozó, ahol nemcsak inni, de enni is lehet. Főleg magyaros, fűszeres, inkább nehéz ételeket, emberes adagokban.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A helyet minden Sopronba látogató nagykorúnak meg kell ismernie és kipróbálnia. Ez jobb családokban apáról-fiúra szálló hagyomány. Klassz a hordókon, mint bárpult történő fogyasztás a sietős vendégeknek. A hagyományos, finom házias ételek és a soproni + környéki borok, fröccsök kínálata nagyon klassz. Aki ide betér itt is szeretne maradni egy-két órácskára.
Tatabánya

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ez a vendéglátó hely nehezen megtalálható, mert a fő téren egy pincében van. Semmi szék, vagy asztal kitéve nincs a térre, mi is csak azért találtuk meg, mert pont elmentünk mellette. Lent az étteremben fa asztal fa székekkel, és nyomják be a hideg levegőt, mivel egyébként levegőtlen lenne a helyiség, hiszen nincs ablaka sem.

2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy igazi tradicionalis borozo, különleges hangulattal. Egyszerü etelek es borok, de aki ide beter ezt is akaraj kapni. Az arak viszonylak huzosak, a kiszolgalas neha morcos,neha vicces, de ez a tradicio resze. Nincsen Sopron Gyogygödör nelkül. Sajnos keves a varosban az ilyen stilusu hely, egy törtenelmi borvideken sok ilyenre lenne szükseg.

GabiKriszti TOP étteremértékelő
GabiKriszti TOP egyébhely értékelő
GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bármikor Sopronban járunk ide mindig betérünk egy finom vacsorára és egy jó kis borkóstolásra. Az ételek finomak és már-már túlontúl bőségessek, mi nem tudtuk megenni az egész adagot. Az étlap elég szűk választékú, de azért tudtunk kedvünkre választani. A helynek nagyon kellemes jóértelemben vett retró borospince hangulata van.
Balatonberény

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Gyógygödörben már 25-30 éve is jártam, Sopron emblematikus borozója a Fő téren, kötelező felkeresni. A borozón túl étterem is működik, egyik este itt vacsoráztunk. A normál éttermi árak mellett a kiszolgálás megmaradt a kocsmai nívónál, az 1800 Ft-os ételárak mellett azért egy boros poharat lehett volna hozni a borhoz a kocsmai egy deciliteres kimérő pohár helyett.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Civitas Boutique Hotel
Napi árak, félpanzióval, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
2019.06.17. - 2020.12.31.
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.17. - 2020.01.02.
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.07.13.
Hotel Wolf
2-3 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel
2018.12.01. - 2019.08.31.
Napvirág Vendégház
Zsira
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.475,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hegyalja Apartman
Cák
3 nap/2 éjszaka 3.875,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2019.12.31.
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 15.023 - 43.907,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.17. - 2020.12.22.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, wellness utalvánnyal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.06. - 2019.12.31.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
Hotel Bassiana
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.20.
Apartman Szanyi
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 3.498,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sopron
Caramell Premium Resort Sopron
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Gyógygödör Borozó SopronX