Ildikó67

Ildikó67 adatlapja

Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2016.11.27

Kiváló 2014. január 3.családjával járt itt
A " Benevár étterem " történetem van vele kapcsolatban. Annak idején most már több mint 26 éve Mátraházán voltunk nászúton, akkor bukkantunk rá erre az étteremre. Már akkor is vonzó volt a kínálat és elérhető árakon szolgálták fel az ételeket. Szerintem ez most is elmondható, de itt jegyeznék meg valamit Akik akkor 1986-ban kiszolgáltak azok az emberek ma is ott dolgoznak !
Felhasználó fényképei:
Benevár Étterem Mátrafüred -
Kiváló 2013. december 27.családjával járt itt
Évek óta töltjük itt a nyári szabadságunkat. Nagyon szeretjük Debrecen városát és a környéken elhelyezkedő látványosságokat. Jó kiinduló pont bármilyen kirándulás megszervezéséhez. Jó a levegő szép a környezet, bár az idén a munkagépek kicsit hangosak voltak, de bízzunk benne még szebbé varázsolják a környéket.
Felhasználó fényképei:
Hotel Nagyerdő Debrecen - Hotel Nagyerdő Debrecen -
Kiváló 2016. augusztus 17.családjával járt itt
Nagyon jó döntés volt, hogy ismételten a Béke Hotelben szálltunk meg a családommal. Nagyon tetszik, hogy kényelmesek a szobák tiszták a fürdőszoba mindennel fel van szerelve. Jó illat és tisztaság fogadott bennünket. Nagyon finom és ízléses, több fogásból álló étel volt a reggelinél ill. a vacsoránál is.