Centrum Apartmanhotel Pécs
7624 Pécs, Damjanich János u. 11.

Centrum Apartmanhotel Pécs a térképen

Centrum Apartmanhotel Pécs vélemények

Világjáró Évi TOP szállásértékelő
Világjáró Évi TOP étteremértékelő
2020. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. december 11.
A recepciós minősíthetetlenül beszélt, "ez a hülye itt"-nek titulált, közölte, hogy ő akkor tesz ki onnan amikor akar, és csettintett az ujjával, hogy ennyi idő alatt, az asztalt ütötte, és kiabált. A vitát az váltotta ki, hogy előre fizettem a Booking. com-on keresztül, és a szálláshely nem akarta kiállítani a számlát arról az összegről amit fizettem.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
Szép környezetben, remek felszereltségü szobát kaptunk. Eddig mindig vittünk magunkkal vízforralót , de itt volt az is és mikró is,nemcsak két fogmosó pohár. Kényelmes az ágy, fütés is megfelelő. Reggeli finom, jó pont hogy volt tükör tojás is. Pici hiányosság hogy a zajok bejönnek, de az mindenhol így van. Nekünk összeségében nagyon tetszett.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019 augustusában a Centrum Apartmanházban voltunk elszállásolva. A nagy hőségben 3 felejthetetlen éjszakát tölöttünk Pécsett. A hűvös szobának köszönhető és a tökéletesen működő légkondinak, hogy nagyon jól éreztük magunkat. Igazán örülök, hogy erre az apartmanra találtam, és hogy jó választás volt a Pécs felfedezése alkalmából , pár perc alatt a belvárosban voltunk a Dóm felett, egy csendes nyugodt utcában laktunk.

GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 26.
Csak elismerően tudok nyilatkozni az apartmanról. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A tisztaság magas szintű. A szobák fiatalosan, kényelmesen vidám színekkel vannak berendezve. A svédasztalos reggeli bőséges,finom, nagy választékú. Kérésre akár egész kora reggeltől elérhető. A belváros pár perces sétára van.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 25.
Köszönjük a Centrum Apartmanháznak,hogy a hőségriadó ellenére egy felejthetetlen hetet tölthettünk Pécsett,Igazi hűvös,oázis volt a szobánk,köszönhető a tökéletesen működő légkondinak.A szállás gyönyörű,hangulatos,tiszta és nagyon jó helyen van.Csendes,de mégis pár perc alatt elérhetők a nevezetességek.Köszönünk mindent!

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 14.
Első utunk volt gyerekek nélkül, mióta megszülettek. Jól választottunk. Jó helyen van, bárhová el lehet menni gyalog. Nagyon szép a környezete, a szoba, fürdőszoba tiszta, a kis konyhasarok mindennel felszerelt. A személyzet kedves, barátságos, segítőkész. A svédasztalos reggelinél mindent megtaláltunk, friss és finom volt az étel.

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 7.
Barátnőmmel felkerekedtünk,hogy megnézzük milyen lett Pécs, mióta nem láttuk. Hosszas tanakodás után a buszozást választottuk:kényelmes, nem mi vezetünk, így kényelmesen nézegethetünk az úton. Nagyon szép időt fogtunk ki, a szállásunk közel volt a végállomáshoz,így megérkezésünk után rögtön bevettük a várost. Az apartmanhotel igazán kedves, kényelmes és még ráadásul új is.

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elhelyezkedése tökéletes, közel a belvároshoz, a Dóm felett, egy csendes utcában. Új építésű, nagyon jól felszerelt apartmanok, mini konyhával. Mikro, gáztűzhely, hűtő, hajszárító és vízforraló is tartozik hozzá. Nagyon jó állapotban vannak a szobák. Igényesek a bútorok is. A tisztaság tökéletes. Megfelelő mennyiségű parkoló is volt.

Boutique Hotel Sopianae
2 nap/1 éjszaka 7.201 - 9.228,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 12.710 - 21.764,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
Érvényes: 2023.01.08-ig
Sándor Hotel
Pécs
2-3 éjszaka 16.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, városnéző kisvonatozással
Érvényes: 2021.05.25-ig
Hotel Arkadia
Pécs
5 nap/4 éjszaka 6.188,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Laterum Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.700 - 15.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.280 - 15.114,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.01-ig
Kálvária-Rácz Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.850,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.06.30-ig
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 8.100 - 451.620,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.31-ig
Várfal Apartman
Érvényes: 2022.05.13-ig

Szállodák Pécs környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
Tókert Fogadó Nagymányok
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Nyári akció (min. 3 éj)

PécsX