Kocsiforduló Étterem Tatabánya

Portobello Hotel Esztergom

Kocsiforduló Étterem Tatabánya vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 15.a párjával járt itt
Naponta járunk ebédelni. Bősèges adag,gyors kiszolgálás,3 fèle menüből lehet választani.
Azt hiszem mindenki tud választani magának az ételekből.
Az ára is olcsó,hiszen 700 forintból kevéssel együtt nem nagyon lehet finom ételhez jutni .
Aki arra jár mindenképpen menjen be,csak ajánlani tudom.
A hely inkább retro hangulatú,de egy ebéd elfogyasztásához kiváló.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 18.a párjával járt itt
Magában az étteremben még nem voltam, menüs kiszállítást szoktunk innen rendelni. A levesek nem valami finomak, szinte mindnek "lisztes" íze van - de bőséges adagot küldenek. A második általában finom szokott lenni, a mennyiség változó, hol elegendő, hol kevés. A petrezselymes krumplin általában kevés a petrezselyem, a rizst nagyon finomra is meg tudják csinálni, de van amikor félig nyers.
Kiváló 2016. július 11.egyedül járt itt
Korrekt kiszolgálás finom ételek, csak ajánlani tudom. Eddig még nem csalódtam így, hogy öt éve ide járok.
Kiváló 2016. január 26.egyedül járt itt
Olcsó bőséges és finom.
A levessel már akkor jól laktam amikor megláttam a mennyiséget , azért nem literes levest kértem.
A füszerezésen nem változtatnék , viszont egy -két pincéren igen.
Az egyik pincér nagyon képbe mászó volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. január 22.családjával járt itt
Màr többször voltunk itt ,de utoljàra. Nem ajànlom senkinek,főleg torkos csütörtökön nem! ! ! Idáig az ètelekkel nem volt gond,finomak voltak,van választèk ,elèg jó adagokkal. De a kiszolgàlàs àtlagon aluli volt. Időre előre egyeztetve mentünk ,de így is vàrni kellett a helyünkre. ! !
2016. január 5.családjával járt itt
Még tavaly nyáron ünnepeltünk anyukám diplomaosztóját itt, egybekötve tesóm szülinapjával. A hangulat jó volt - de erről inkább mi magunk gondoskodtunk, mintsem a hely. Bár szép és igényes a vendégtér, a mosdó már kevésbé. . Az étel hát. . . miután vártunk majdnem egy órát, nyilván már hideg volt egy része.
Átlagos 2015. december 6.barátokkal járt itt
Az ételek finomak, sosem volt vele probléma. Viszont a kiszolgálás olyan lassú, amit máshol sosem tapasztaltam!-kivéve ha menüt kér valaki, azt hamar kihozzák-
Gyenge 2015. november 13.a párjával járt itt
A kiszolgálás szörnyű volt:
megérkeztünk, a lefoglalt asztalunkhoz kísért bennünket egy pincér. Már akkor feltűnt hogy nem vette fel az italrendelést, de - gondoltam - megvárják míg elrendezzük magunkat, ez egyáltalán nem probléma. Majd semmi, várakozás. . . 15 perc után egy másik pincér hozott egy étlapot. Majd semmi, várakozás.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. november 8.a párjával járt itt
Épp a hétvégén voltunka Párommal ebédelni, de voltunk pont egy évvel ezelőtt akkor azt mondtam utoljára fogok menni. Mi is az oka ennek , egyik fő a kiszolgálás nem volt megfelelő, másik az ételek minősége sem felelt meg az előírásnak. Most mivel arra jártunk és gondoltunk tán azóta más szakács lehet a házban.
Átlagos 2015. szeptember 29.családjával járt itt
2015 09 29. A vélemény nyilvánitás napja. El kel mondanom hogy az elmult 2 évben nálatok tartottuk a családi űnnepeket ,karácsonyt, és természetesen a torkos csűtőrtököket is. Elégedettek voltunk,pedig az utobbi időben már voltak kritikai észrevételeink. De ezt az új személyzet hibáinak tartottuk,és biztunk abban hogy elmulik.
Kocsiforduló Étterem Tatabánya a térképen
2800 TatabányaKomáromi u. 2.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
Sze-V