katai

katai adatlapja

Regisztráció2013.08.04
Utoljára itt2019.07.17

Kiváló 2014. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Már előttem sokan le írták miről nevezték el az éttermet. Azt is, hogy milyen a kiszolgálás, pincérek viselkedése -egyetértek-kiváló! A kiszolgálásra nem kellett sokat várnunk, hamar meg kaptunk mindent, gond is lett volna, mert két kis éhes és türelmetlen gyermekkel voltunk . Finom házias koszt megfizethető áron! !
Átlagos 2014. január 18.a párjával járt itt
Nem szeretek össze vissza irogatni, de ajánlom a helyet mindenkinek aki szereti a házias ételeket,átlagos vendéglátó hely-szokásos kisvárosi környezetben főút mellett. Az étterem udvarában meg lehet szállni is ezt is átlagosnak mondható, semmi extra, átlagos-szokásos berendezés-tisztaság, Ha fáradt vagy és arra tévedsz térj be, egyél, igyál és aludj egy jót!
Átlagos 2017. június 16.gyerekekkel járt itt
Honlapjukon étel kiszállítás is szerepel. Szerettünk volna az apartmanba étkezni ahol a szállásunk volt.Telefonon leadott rendelés végén közölte a nöi alkalmazott, hogy kiszállítás akkor sincs ha hirdetve is van...Nagy csalódás volt számunkra