Zalacsány,

Szállások Zalacsány városában
Wellness csomagok Zalacsány városában

Batthyány Kúria Zalacsány vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Nagyon jó volt sőt kiváló! Mindennel meg voltunk elégedve. Standard franciaágyas szobát kértünk, de helyette lakosztályt kaptunk, jakuzzival. A környezet szép és a parkban a fák alatt jókat lehet sétálni. Kúria tiszta, a személyzet kedves és udvarias. A reggelik és a vacsorák finomak. Talán csak annyi , hogy itt is lehetne wellness .

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
2018. Szeptember elején jártunk a kúriában amit már harmadik alkalommal tettünk, de most barátainkat is el csaltuk. Csendes ,nyugodt környezett. Még ilyenkor is fürödtünk a kinti medencében. Az ételek is nagyon finomak. A kiszolgálással és a személyzettel is meg voltunk elégedve. Tiszta. Mindenkinek ajánlom! És még vissza is fogunk térni- barátainkkal együtt.

Kyra TOP szállásértékelő
Kyra TOP egyébhely értékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május elején, nyári melegben voltunk a kúriában. Jól esett érkezés után a közeli szabadtéri, tiszta medencében úszkálni, később átmentünk a kastélywellnessbe is. Ott nagyobb az úszómedence és pár élményelemmel (amiből nem mind működött) bíró fedett medence, szauna van. A túl forró jacuzzit kivéve mindegyik medence kellemes volt. Hétvége ellenére nem volt zsúfoltság.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Tökéletesen meg voltunk elégedve mindennel. Jártunk már több 4 csillagos hotelbe ;ott is maximálisan elégedettek voltunk. De eddig ez volt a legszínvonalasabb hely ahol jártunk. A TISZTASÁG ami számomra a legfontosabb ,egyszerűen tökéletes volt.Kedves segítőkész személyzet.Finom ételek.Csak ajánlani tudom mindenkinek.Bármikor visszamennék.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Áprilisban volt szerencsénk párommal 3 napot eltölteni a csodálatos Kúriában. Fantasztikusan éreztük magunkat. Az épület és a park gyönyörű, a szobák igényesen fel vannak újítva. A személyzet nagyon kedves, figyelmes. Az ételek hihetetlenül finomak és változatosak, a reggelinél és vacsoránál is nagy a választék, mindenki talál kedvére valót.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 7. - 5 látogató hasznosnak vélte
Ez a nemrég gyönyörűen felújított Batthyány-kastély és Kúria Zalacsányban, a szelíd zalai dombok közt, egy (illetve kettő) hatalmas szépen gondozott parkban. A Batthyány-kastély csak pár percnyire van a Kúriától, egy kellemes sétaút a parkban. A Kúria vendégei nemcsak gyönyörködhetnek a Kastély és a park szépségében, de használhatják a közös helységeket, mint a belső, melegvizű medencéket, a tornát, a külső medencét.

2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
November lévén kevesebb vendég volt, talán ettől volt még pihentetőbb a hely. . . áradt a nyugalom az egész házban. Én jobban szerettem volna a kastélyban megszállni, egy kedves ismerősöm tanácsára mégis a Kúria lakosztályára esett a választásunk. Nagyon szép helyen, kedves személyzettel, szép, ízlésesen berendezett szobával várt bennünket Zalacsány.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 19.
Mind a kúria, mind a kastély nagyon szép, hangulatos környezetben, egy csodás parkban van. A beltéri wellness részleg kicsi (az őszi hideg miatt a kültériket nem használtuk), de nagyon közel van a kehidakustányi nagy fürdő, ahová adtak belépőket is a szálláshoz. A kastély étterme talán a legszebb azok közül, ahol eddig voltam.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy remek hétvégét töltöttünk el a Kúrián. A berendezés modern és eleganciát sugárzó, a szoba jól felszerelt és kényelmes volt. A wellness részleg a kastély épületében található, ahova a szálloda parkján keresztül kell átsétálni. Az idő sajnos rossz volt, de a park így is gyönyörű. A wellness részleg nem túl nagy, ha rossz időben sok vendég szeretné igénybe venni, akkor hamar elfogynak a nyugágyak.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 12.
Csak pozitív élményekkel gazdagodtunk a 4 nap alatt. Az épület modern, ízlésesen berendezett, az ételek kiválóak, a személyzet mosolygós és kedves. A kültéri medencében élvezet a strandolás. Biztosan vissza fogunk még látogatni ide!

Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, minigolf és footgolf pályahasználattal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Batthyány Kúria
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Zala Springs Golf Resort
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 24.300 - 39.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a Batthyány Kastélyszálló wellness részlegének korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 20.825 - 29.580,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
Joó-Elite Apartmanok
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Sante Hévíz
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.02-ig
Ensana Thermal Sárvár
5 nap/4 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Haus Jeremias therme
Hotel Bassiana
5 nap/4 éjszaka 15.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, gyógymasszázzsal, múzeum belépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, sárvári Arborétum belépéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Fürdő Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.14. - 2020.08.15.
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2-3 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korai bejelentkezéssel, késői kijelentkezéssel, szobaszéf és klíma használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig

Szállodák Zalacsány környékén
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

ZalacsányX