Zalacsány,

Szállások Zalacsány városában
Wellness csomagok Zalacsány városában

Batthyány Kúria Zalacsány vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Nagyon jó volt sőt kiváló! Mindennel meg voltunk elégedve. Standard franciaágyas szobát kértünk, de helyette lakosztályt kaptunk, jakuzzival. A környezet szép és a parkban a fák alatt jókat lehet sétálni. Kúria tiszta, a személyzet kedves és udvarias. A reggelik és a vacsorák finomak. Talán csak annyi , hogy itt is lehetne wellness .

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
2018. Szeptember elején jártunk a kúriában amit már harmadik alkalommal tettünk, de most barátainkat is el csaltuk. Csendes ,nyugodt környezett. Még ilyenkor is fürödtünk a kinti medencében. Az ételek is nagyon finomak. A kiszolgálással és a személyzettel is meg voltunk elégedve. Tiszta. Mindenkinek ajánlom! És még vissza is fogunk térni- barátainkkal együtt.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május elején, nyári melegben voltunk a kúriában. Jól esett érkezés után a közeli szabadtéri, tiszta medencében úszkálni, később átmentünk a kastélywellnessbe is. Ott nagyobb az úszómedence és pár élményelemmel (amiből nem mind működött) bíró fedett medence, szauna van. A túl forró jacuzzit kivéve mindegyik medence kellemes volt. Hétvége ellenére nem volt zsúfoltság.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Tökéletesen meg voltunk elégedve mindennel. Jártunk már több 4 csillagos hotelbe ;ott is maximálisan elégedettek voltunk. De eddig ez volt a legszínvonalasabb hely ahol jártunk. A TISZTASÁG ami számomra a legfontosabb ,egyszerűen tökéletes volt.Kedves segítőkész személyzet.Finom ételek.Csak ajánlani tudom mindenkinek.Bármikor visszamennék.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Áprilisban volt szerencsénk párommal 3 napot eltölteni a csodálatos Kúriában. Fantasztikusan éreztük magunkat. Az épület és a park gyönyörű, a szobák igényesen fel vannak újítva. A személyzet nagyon kedves, figyelmes. Az ételek hihetetlenül finomak és változatosak, a reggelinél és vacsoránál is nagy a választék, mindenki talál kedvére valót.

Aminda TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 7. - 5 látogató hasznosnak vélte
Ez a nemrég gyönyörűen felújított Batthyány-kastély és Kúria Zalacsányban, a szelíd zalai dombok közt, egy (illetve kettő) hatalmas szépen gondozott parkban. A Batthyány-kastély csak pár percnyire van a Kúriától, egy kellemes sétaút a parkban. A Kúria vendégei nemcsak gyönyörködhetnek a Kastély és a park szépségében, de használhatják a közös helységeket, mint a belső, melegvizű medencéket, a tornát, a külső medencét.

2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
November lévén kevesebb vendég volt, talán ettől volt még pihentetőbb a hely. . . áradt a nyugalom az egész házban. Én jobban szerettem volna a kastélyban megszállni, egy kedves ismerősöm tanácsára mégis a Kúria lakosztályára esett a választásunk. Nagyon szép helyen, kedves személyzettel, szép, ízlésesen berendezett szobával várt bennünket Zalacsány.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 19.
Mind a kúria, mind a kastély nagyon szép, hangulatos környezetben, egy csodás parkban van. A beltéri wellness részleg kicsi (az őszi hideg miatt a kültériket nem használtuk), de nagyon közel van a kehidakustányi nagy fürdő, ahová adtak belépőket is a szálláshoz. A kastély étterme talán a legszebb azok közül, ahol eddig voltam.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy remek hétvégét töltöttünk el a Kúrián. A berendezés modern és eleganciát sugárzó, a szoba jól felszerelt és kényelmes volt. A wellness részleg a kastély épületében található, ahova a szálloda parkján keresztül kell átsétálni. Az idő sajnos rossz volt, de a park így is gyönyörű. A wellness részleg nem túl nagy, ha rossz időben sok vendég szeretné igénybe venni, akkor hamar elfogynak a nyugágyak.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 12.
Csak pozitív élményekkel gazdagodtunk a 4 nap alatt. Az épület modern, ízlésesen berendezett, az ételek kiválóak, a személyzet mosolygós és kedves. A kültéri medencében élvezet a strandolás. Biztosan vissza fogunk még látogatni ide!

Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.09.12.
Hotel Zéta
Lenti
Érvényes: 2021.05.23-ig
Hotel FIT Hévíz
6 nap/5 éjszaka 9.540,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Fábiánics Kastély
Misefa
3 nap/ 2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár kölcsönzéssel, billiárd használattal, parkolással
Érvényes: 2021.07.04-ig
Malom-tó Vendégház
Tapolca
Malomkert Kehida Apartmanház
Kehidakustány
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.24-ig
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
6 nap/5 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, éttermi kedvezménnyel, kerékpár használattal, parkolással
Érvényes: 2021.07.09-ig
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel
Gosztola
3 nap/2 éjszaka 16.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyertyafényes vacsorával, kerékpár kölcsönzéssel, kincskereséssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 40.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig

Szállodák Zalacsány környékén
Hotel Vital Zalakaros
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
Napi árak félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

ZalacsányX