Mátyás Pince Étterem Budapest

Mátyás Pince Étterem Budapest
Mátyás Pince Étterem BudapestMátyás Pince Étterem Budapest
Mátyás Pince Étterem BudapestMátyás Pince Étterem Budapest

Mátyás Pince Étterem Budapest bemutatkozása

A Mátyás Pince Budapest egyik leggazdagabb múltú étterme, mely 1904 óta várja az igényes vendéglátásra vágyó vendégeit. A történelmi múltat a Mátyás király korát idéző belső tér, és Lakatos Vilmos és zenekara szívet melengető cigány muzsikája mind hozzájárulnak ahhoz, hogy különleges élménnyé varázsolják vendégeink itt eltöltött idejét.

Hotel Laterum Pécs - Napi ár félpanzióval
2024.06.30-ig
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Mátyás Pince Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2019. szeptember 15.családjával járt itt
Már a bejáratnál elkezdődött az időutazás, kedves fogadtatás és különleges belső tér, akár egy múzeumban. A padok kicsit kényelmetlenek, de a figyelmes kiszolgálás és a finom ételek ellensúlyozták a pici kellemetlenséget. Mivel üres volt ebben az időpontban az étterem nyugodtan körbejárhattuk és megnézhettük a falra festetett képeket és a többi terembe is bemehettünk.
2017. november 29., kollégákkal járt itt
A Mátyás Pince az egyik legismertebb belvárosi étterem, 1904-ben nyitották meg. Több mint 10 évvel ezelőtt, talán van az 15 is. . . jártam már itt, maradandó emlékeim őszintén szólva nem maradtak meg az akkori látogatásból. Kb. 1 évvel ezelőtt úgy láttam, hogy van ebédmenüjük, fel is vettem a meglátogatandó éttermek listájára, de azután a menü mintha eltűnt volna a kínálatukból.
Mátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - Étel/italMátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - Étel/italMátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - MosdóMátyás Pince Étterem Budapest - MosdóMátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - Étel/italMátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - Étel/italMátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - EgyébMátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - Étlap/itallapMátyás Pince Étterem Budapest - Külső képMátyás Pince Étterem Budapest - Külső képMátyás Pince Étterem Budapest - Külső képMátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - Étlap/itallapMátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - Külső képMátyás Pince Étterem Budapest - BelsőMátyás Pince Étterem Budapest - Étlap/itallapMátyás Pince Étterem Budapest - Étlap/itallapMátyás Pince Étterem Budapest - Külső képMátyás Pince Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. január 4.családjával járt itt
Párommal, igen rövid idő alatt tettük le a voksunkat a Mátyàs pince étterem mellett. Karácsony előtti szűkebb csalàdi körben tartandó esküvő utáni vacsorához kerestünk árban és minősègben megfelelő éttermet.
Kiváló 2015. augusztus 18.családjával járt itt
A hely nagyon szép, elegáns és szolíd. A kiszolgálást megfelelőnek találtam, ugyanis a pincérek mindig folyamatosan kérdezgették, hogy szabad-e valamit hozniuk. Nagyon elégedettek vagyunk az ételek minőségével is. egyáltalán nem kellett sokat várni az ételekre, és ez hála égnek nem ment a minőség rovására sem.
Kiváló 2015. április 5.családjával járt itt
Szüleimmel és a Férjemmel jártunk ezen a helyen, névnapi vacsorát tartottunk. Mivel a szüleim szeretik a cigányzenét, és régóta szerettek volna ide eljutni, ezért esett a választásunk a Mátyás pincére. A hely igazán megkapó, patinás. Udvariasan fogadtak minket, udvarias kedves kiszolgálásban volt részünk.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
Gyenge 2015. március 28.barátokkal járt itt
Külföldi vendégünket autentikus cigányzenés étterembe szerettük volna vinni. Ezért esett a választás a patinás Mátyás pincére. A hely tényleg csodaszép. Sajnos azonban már a fogadtatás, illetve annak hiánya rossz előjel volt. Ugyanis a recepció üres volt és míg az előttünk érkezők kabátjait rakosgatta egy hölgy mi vártunk és vártunk.
Gyenge 2014. október 4.a párjával járt itt
A Mátyás Pincében jártunk,ahol nem volt jó "magyarnak" lenni! Ahol a "külföldi csoport",még mindig kiváltságban részesítették! Sokat kellett várni az ételekre. Az ételek nem álltak arányban az áraikkal. Nem volt szórakoztató,hogy a "turistacsoport" úgy nevezett vezetői,a szomszéd két boxban,mindenféle nyelven,hablatyolt a születésnapi ebédem alatt. Egyszóval nem éreztük jól magunkat,SŐT. . . . . . . . . . .
Mátyás Pince Étterem Budapest - Étel/ital
Tisztelt Hölgyem/ Uram!
Szabad megtudnom, hogy mely napon jártak éttermünkben?
Köszönettel:
Mag Nikolett
2014. október 14., Mag Nikolett, értékesítési vezető
Kiváló 2014. szeptember 3.családjával járt itt
Egy kellemes este eltoltéséhez bátran lehet ajánlani, nem csak az ételek finomak, de a szórakozás is biztosítva, élo zene szól míg az ember vacsorázik, sot a mi ott járttunkkor egy kis figyelmességgel is megleptek a pincérek. Az idei nyár búcsúztatása egy szép estével zárult, melyre sokáig emlékezni fogunk. Orultunk, hogy ott lehettunk, és egy ilyen élménnyel lettunk gazdagabbak.
Mátyás Pince Étterem Budapest - Belső
Kiváló 2014. március 12.a párjával járt itt
A Torkos Csütörtök alkalmából ebédeltünk itt. Nagyon szépen felújították. Nagyon udvariasak voltak, kérésünkre boxban kerestek helyet. Az ételek finomak voltak és bőségesek. Egyetlen kisebb problémánk volt, hogy az első fogásra elég sokat kellett várni, már nagyon éhesek voltunk. Utána már gyorsabban ment a dolog.
Kedves Hölgyem/Uram!
Köszönjük szépen a pozitív visszajelzést.
Nagy örömünkre szolgált, hogy elégedetten távoztak éttermünkből, s egy ilyen forgalmas napon is elnyerte tetszését az ételek ízletessége, mennyisége, s kiszolgálásunk minősége egyaránt. Bízunk benne, hogy a közeljövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket éttermünkben!
2014. április 7., Mag Nikolett, értékesítési vezető
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 7.a párjával járt itt
A Torkos csütörtök alkalmával látogattunk el a helyre, és meg kell mondjam az egyik kedvencem lett. Arra számítottam, hogy mivel előkelő helyről van szó, majd nagy tányéron kis adagok lesznek, de pozitívan csalódtam, kellemes adagok voltak, és minden étel valami isteni finom volt. A pincérek pedig lesték az ember minden kívánságát.
Kedves Hölgyem/Uram!
Köszönjük szépen a pozitív visszajelzést.
2014. március 11., Mag Nikolett, értékesítési vezető
Mátyás Pince Étterem Budapest a térképen
1056 BudapestMárcius 15. tér 7.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar