Danubius Hotel Gellert Budapest ★★★★

Danubius Hotel Gellert Budapest
1111 Budapest, Szent Gellért tér 1.

Danubius Hotel Gellert Budapest a térképen

Danubius Hotel Gellert Budapest értékelése:

12. helyezett a 420 budapesti szállás közül

Danubius Hotel Gellert Budapest bemutatkozása

A Gellért Hegy lábánál, a Duna-part közvetlen közelében, festői környezetben fekvő négycsillagos Danubius Hotel Gellért Budapest egyik legismertebb patináns épületében található. A pesti belvárostól csak a szintén gyönyörű Szabadság-híd választja el. A híres Gellért Fürdőnek a szállodához közvetlenül kapcsolódó épületrész ad helyet - vendégeink az itt található nyitott és fedett uszodát, hullám- és termál fürdőt, valamint a napozóteraszt térítésmentesen használhatják.

Danubius Hotel Gellert Budapest képei

Danubius Hotel Gellert Budapest

Danubius Hotel Gellert Budapest vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 27.
Patinás szálloda, kedves személyzet, kicsit retró berendezésű szoba, gyönyörű kilátással a Dunára. Ott tartózkodásunkkor nagyon kevesen voltunk a szállodában, mégis bőséges, választékos volt a reggeli. A vacsora menürendszerű volt, kissé szerényebb választási lehetőségekkel, de finom, bőséges volt az étel.

2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Gyermekkoromban főleg az uszoda és a meleg gyógyvíz miatt jártunk ide tavasszal meg nyáron, de most végre a szálláshelyet is kipróbálhattam. Sok minden még a múlt századot, vagy a szocialista időket idézi vissza, de azért szívesen ebédeltem itt. Utána még magára a hegyre is felmásztunk. Egyedül az orvosi kezelés nem tetszett a rendelőben.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 7.
Egy wellness hétvégét töltöttünk ebben a szállodában.Gyönyörű szálloda,kedves személyzet.Maga az épület óriási,rengeteg vendég van,ami érthető is.Maga a látvány már megéri.Kicsit régimódi,de ettől függetlenül minden szuper.A reggelinél minden megtalálható ami csak kívánható,rengeteg választék,minőségi gyümölcslevek.A fürdő is nagyon szuper.

varadym TOP fotófeltöltő
2015. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Gellért a mi napig egy kicsit megőrizte a 60-70 évek hangulatát, amit megjegyzem imádnak a külföldi vendégek igaz az idősebb korosztály, de szinte mindíg 80-90% üzemelnek. Van „felújított” szoba is, de mindegyik „ új „ csak kicsit retrós, a szép és igényes retós. Kényelmes ágyak és fotelok, az asztal is impozáns a maga nemében.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hatalmas csalódás volt, a lányomnak és férjének, akik anno december végén nászutas párként jártak a szállodában. Tekintve hogy Hollandiában laknak, most a 25. házassági évfordulójukra a szülőktől, a családtól ajándékba kapták, hogy az évfordulót a Gellértben ünnepeljék. Az előkészítés során a szállodai foglalásokkal foglalkozó ügyintézőnek elmondtuk, hogy mit szeretnénk, vacsora, szoba stb.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az 1918-ban épült Gellért Hotel csodálatos szecessziós épületét nem kell bemutatni, hiszen régóta hozzátartozik a budai Duna-part látképéhez. Hasonlóképpen, a külön épületrészben lévő, de belülről átjárón megközelíthető Gellért Fürdőt is mindenki ismeri, még akkor is, ha esetleg soha nem járt benne.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép, kellemes hely, egyetlen dolog ami kicsit zavart a szálloda és furdorész kozotti megtett út, valamint a benti furdo résztol a bufék és mellékhelységek megkozelítése elég bonyodalmas, idosebb korosztály részére kifejezetten fárasztó,valamint a legtobb ember bolyongott :). Osszességében azonban elégedettek voltunk, sok élménnyel lettunk gazdagabbak.
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy csalódást okozott az egy éjszakás tartózkodás a "Gellértben"
Az ablakok piszkosak voltak ugyan ez vonakodik a függönyökre, a padlószőnyeget is igen elhasználódottnak találtam, a TV készülék is még múltszázadbeli. A reggeli, főleg a melegített ételek nem friss benyomást keltettek. Sajnos “csőtörés” miatt a meleg vízszolgáltatás is szünetelt.
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 9.
A szálloda patináns. A személyzet készséges, szolgálatkész, udvarias. A lakosztály tágas, kényelmes. Kissé zavaró volt a TV-minősége.
Zavaró, hogy a szellőzés nem volt megoldott. Időnkénk kellemetlen szag volt a szállódában. A kilátás a szobából csodálatos és ez egyedivé teszi a szállodát.
Tisztelettel, köszönettel:
Dr.Grünberg Gabriel, CsAné

Vitti TOP szállásértékelő
Vitti TOP étteremértékelő
2012. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 19. - 7 látogató hasznosnak vélte
Egy TÁMOP program keretében töltöttem el kétszer három napot a hotelben. Kíváncsi és boldog voltam, hogy a híres, patinás hotelben lehetek. Talán túl magasak voltak az elvárásaim, de szinte minden téren csalódtam. A közös terek, amik szem előtt vannak, szépek, tiszták, rendezettek. De a szobák, vagy az eldugottabb helyiségek lepukkantak, koszosak, a szocreál érzést keltik.

Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.211 - 19.105,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.544,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
2 nap/1 éjszaka 8.772 - 24.211,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
City Hotel Ring
2 nap/1 éjszaka 8.772 - 23.860,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, ingyenes kávé és teafogyasztással, karácsonyi meglepetéssel, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2020.12.27.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.368,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 7.895 - 23.860,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 6.947 - 17.544,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.28-ig
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 11.053,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 33.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.28-ig

Szállodák Budapesten és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)