Malomtanya Étterem Mikóháza
3989 Mikóháza, Gábor Áron u. 2.

Malomtanya Étterem Mikóháza a térképen

Szállások Mikóháza városában
Wellness csomagok Mikóháza városában

Malomtanya Étterem Mikóháza vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 31.
Véletlenül fedeztük fel útban hazafelé a helyet, ahol kellemes környezet fogadott minket. A pincér udvarias és kedves volt, gyors volt a kiszolgálás. A választott ételek ízlésesen voltak tálalva, bőségesek és nagyon finomak voltak. Nálam még a tiszta és hangulatos mosdó is nyerő volt! Csak ajánlani tudom másoknak is. Mi biztos, hogy ide máskor is be fogunk térni.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Hosszú túra után éhesen éhesen tértünk be Mikóházán a malomtanya étterembe. Kicsit félve, mert néhány kilométerre arrébb nagyot csalódtunk egy vendéglátó helyben. Véletlen vettük észre, átutazóban. Nem bántuk meg. Nagyon kedves és gyors kiszolgálás. Finom ételek. Szépen berendezett étterem. Kényelmes székek. Jó parkolási lehetőség. Szóval minden megvan, ami kell.

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. május 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy szombat délután túra végeztével kb 40 fő "zúdultunk" be az étterembe. Minden asztal foglalt volt (kicsi a belső rész, de normál esetben ez biztosan elég) a teraszhoz még hideg volt. Ki csak kávét, bor, sört ivott, ki enni szeretett volna. A személyzet ennyi emberhez kevés volt, ezért azonnal segítséget kértek.

2016. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Menüt ettem itt egyetlen alkalommal. Nem vágyom vissza. . . Azt a palacsintának nevezett valamit amit adtak szerintem nyugodtan dobják legközelebb egyenesen a kukába. Az étteremnek NEM része a rádióhallgatás. Ha a tulajdonos rádiót akar hallgatni ám tegye. De ha valakinek zúg a feje már több száz km levezetése után az inkább csöndre vágyna.

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Nem az első alkalommal tértünk be ebbe az éterembe sem. Az út mentén, szerencsére kis forgalom mellett helyezkedik el. Mondjuk a bennfentes parkolóban álló autó motorháza majdnem belóg a teraszra, de út menti étterem esetében elviselhető. A terasz a szokásos, kockás abroszok, készséges pincér. A belsőről általában csak télen van fogalmunk, vagy ha használni kell a mosdót is.
Egerszalók
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 3.
Mint a címben is írtam rendszeresen eszem itt van amikor menüt és van amikor az étlapról rendelek. A menü az mindig finom és bőséges, bár ez az étlapon szereplő ételekről is elmondható, most felmerülhet a kérdés miért csak 4 pont az ételek és italokra adott pont! A mai halászléért és egy jó múltkori levesért.
2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Zempléni kirándulásunk során betértünk két unokánkkal Mikóházán a Malomtanya étterembe. Ízléses berendezés, számomra kedves piros kockás abroszok, klimatizált helyiség, udvarias pincér, bőséges választék. Rendeltünk a két gyereknek két gyermek adagot, magunknak juhtúróval, tehéntúróval töltött bordát. Nagyon finoman, harmonikusan fűszerezve készült.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha valaki ezen a kornyeken jar, alljon meg egy jot enni ebben az etteremben. Azok, akik a kornyeken laknak ugy is tudjak, hogy nagyon finom, hatalmas adag(en becsomagoltatom a felet, mert nem birtam megenni)es raadasul aranylag olcso (a mennyiseghez es a minosegkez kepest), profi kiszolgalas var rajuk.

Legnépszerűbb csomagok Mikóházán és környékén
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 20.370,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egy óra ingyenes kerékpár kölcsönzéssel és túraútvonallal, egy óra ingyenes bowlingozással, egy napos horgász napijeggyel és csónakázással
2020.08.31. - 2020.11.29.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
4 nap/ 3 éjszaka 16.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, állatfarm belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.28.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.20. - 2021.01.02.
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 20.429 - 42.813,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Állatpark és Élményfürdő belépővel
2020.05.26. - 2020.12.20.
Rákóczi Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.25. - 2021.10.23.
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.422 - 9.772,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2019.01.09. - 2021.01.02.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.10.26. - 2021.10.23.
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal
2020.01.01. - 2020.12.31.
Angyal Borászat
Rátka
2020.10.22. - 2021.10.23.

Szállodák Mikóháza környékén
Degenfeld Kastélyszálló Mikóháza
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Őszi káprázat - kastélyban (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Mini vakáció (min. 2 éj)