Hotel Barbizon Nyíregyháza ★★

Hotel Barbizon Nyíregyháza
4431 Nyíregyháza, Szódaház u. 14.

Hotel Barbizon Nyíregyháza a térképen

Hotel Barbizon Nyíregyháza értékelése:

14. helyezett a 46 nyíregyházi szállás közül
130. helyezett Észak Alföldön - 666 szállás közül

Hotel Barbizon Nyíregyháza bemutatkozása

A Hotel Barbizon egyedi és utánozhatatlan. Igazi 3 in 1: hotel, klub, színház. Idilli környezetben, a strandfürdő mögötti fenyőfaligetben helyezkedik el. Szállodánk 18 kényelmes, zuhanyzós vagy fürdőkádas szobával várja a vendégeket.
...Tovább >>

Szállóvendégeink a nap 24 órájában díjmentesen igénybe vehetik a szaunát és a szabadtéri termálmedencét. Ez utóbbi a szomszédos strandfürdőből átvezetett 52 C°–os termálvízzel várja a pihenni és kikapcsolódni vágyókat.

A péntek és szombat éjszakákat a bulizni szerető vendégeink figyelmébe ajánljuk! Ezeken a napokon működik a szálloda földszintjén a nyíregyháziak által okkal közkedvelt Beatles Nosztalgia Club. A fergeteges szórakozást videó retró & sláger partival biztosítjuk. A klub - országos szinten is egyedinek mondható - pálinkapultjában 101 féle pálinkával ismerkedhetnek meg a vendégek. A klubba a belépő szállóvendégeinknek díjmentes!

Nyáron és kora ősszel a 600 főt befogadó Barbizon Szabadtéri Színház, télen és tavasszal pedig a 180 fős Pódium Színpad előadásai nyújtanak további felhőtlen szórakozási lehetőséget.

Hotel Barbizon Nyíregyháza képei

Hotel Barbizon Nyíregyháza

Hotel Barbizon Nyíregyháza vélemények

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte

Nem vagyunk sehol visszajáró vendégek, ez a hely kivétel. Ha egyszer voltál itt, visszahúz. Ne várj luxusszállodát, ez vhogy egy külön kategória. Egyedi és utánozhatatlan hangulattal. Mi először a főépületben aludtunk, most pedig a kerti lakban. Az udvaron már építettek egy kis úszó-és gyerekmedencét is, aminek biztosan sokan örülnek.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mint szálláshely nem ad túl sok szolgáltatást, de árban sincs elszállva. A recepciósok furán egykedvűek, de azért segítőkészek. Az elhelyezkedés nagyon jó. Szép és hangulatos a kert. Áprilisban még nem voltak programok, de nyáron gondolom nem a zavartalan alvásról szólnak az éjszakák . . . elnézve a hatalmas bárt és kerthelyiséget.

agi32 TOP szállásértékelő
agi32 TOP egyébhely értékelő
2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaly télen voltunk itt, nagy hóban, hidegben. A kültéri medence valami csoda :) kint szakad a hó, a medencében pedig csobog a melegvíz, egy pohár borral a kézben nagyon élvezetes a szemben lévő fákra kifeszített kivetítőn meccset nézni :) Az éjszakai bár is nagyon hangulatos és kifejezetten pörgős ott az élet.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 20.
Írják az 52 fokos termálvizet. Nem tiszta és kb. 28 fokos hideg víz fogadott a termálnak hirdetett medencében. Szóltam a recepción, de ott elutasítóan azt mondták, hogy naponta kétszer töltik föl a medencét, nem tud mit tenni. Még szerencse, hogy a szomszédos strandon éjszakai fürdőzés volt, és 5000 Ft-unk bánta, de átmentünk oda.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szallodaval minden rendben,tisztasag,kenyelem szempontjabol,negy agyas szobat valasztottunk ami az utolso emeleten van. Reggeli svedasztalos,nincs a szoba araban de egy ezresert jol laktunk. VISZONT! Aki pihenni ,ejszaka aludni szeretne,foleg ha gyerekkel erkezik,az nincs mit keressen itt hetvegen. 400-500 ember mulat a foldszinti diszkoban-klubban hajnalig.

2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül találtam a Hotelre! Nagyon meg tetszett a rengeteg fa meg a termálvizes medence. A hotel kinézete a sok fa bútorokkal. Mindenkinek ajánlom egyszer menjen el. A személyzet nagyon udvarias a reggeli választékos és ízletes. A medencék jól kivannak találva és nagyon jó a termálvíz. Könnyen meg közelíhetőséggel örzött parkoló.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Epp most erkeztunk meg haza a Barbizon hotelbol. A sok dicseret hatasara valasztottuk a hotelt a potszilveszterunk szinhelyeve. Hat a szalloda berendezese mar elegge le van lakva ,de tiszta rendes volt. A recepcios ur udvarias es kezseges. A kinti termalvizes medencekbol csak 3 mukodott, de a vendegek. szamahoz kepest eleg volt, a viz tisztasaga kifogasolhato volt.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 26.
Nagyon kellemes, exkluzív szálloda, jó megközelíthetőséggel, őrzött parkolóval. A szálloda luxuskivitlű, saját gyógyvízű fürdővel.A Bár nagy befogadóképességű, minden igényt kielégít. A koszt kiváló volt, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész. A szobák tiszták, kényelmesek. A város nagyon szép, az Állatkert különösen tetszett.

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 4 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül akadt a kedvesem Barbizonra a neten, ami Sóstón található. Amikor megnéztük a képeket "beleszerelmesedtünk" és szinte egyszerre mondtuk, hogy ezt meg kell nézni. Kedves személyzet fogadott, de a "mindenholfa" látvány teljesen lenyűgözött. Végigvezettek az összes helyiségen, ahol mást nem lehet, csak csodálattal adózni annak, aki ezt megálmodta és megvalósította.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 5. - 6 látogató hasznosnak vélte
Családdal, kisgyermekkel töltöttünk itt egy hétvégét. Megérkezéskor felhívták a figyelmünket arra, hogy péntek-szombat éjszaka némi zajra számíthatunk, mert ilyenkor nagy buli van. Nos, nyugodtan tudtunk aludni, nem volt olyan vészes. . . A szálloda szolgáltatásai bőven pótoltak minket ezért a pici "kellemetlenségért".

Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.205 - 15.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 10.450 - 23.400,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2020.12.22.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 13.065 - 14.907,- Ft/fő/éj között: reggelivel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.05.02-ig
Hotel Medián
Hajdúnánás
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.06-ig
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.050,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Napsugár Apartmanok
4 nap/ 3 éjszaka 5.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpározási, grillezési lehetőséggel, tollaslabda pálya használattal, parkolással
Érvényes: 2021.05.01-ig
Prima Villa 1
3 nap/2 éjszaka 9.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Tavaszi hétköznapok - kastélyban (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

NyíregyházaX