Lina1

Ár-érték figyelő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2014.03.05
Utoljára itt2022.03.02

Kiváló 2015. január 6.a párjával járt itt
A szállodába szóló ajándékutalványt a születésnapomra kaptam a fiaimtól. Férjemmel töltöttünk itt el 3 csodás napot december 9-től. A szoba tiszta és kényelmes,a személyzet udvarias volt. Az étterem kínálata megfelelő,az ízek finomak voltak. A wellness-részleg is tetszett. Mivel nem volt sok vendég,kényelmesen fürödhettünk,pihenhettünk.
Átlagos 2015. október 28.gyerekekkel járt itt
Nem először jártunk ebben a szállodában. Korábban jobbak voltak a tapasztalataim. Most a pici unokánk is velünk volt,talán ezért voltam kritikusabb. Kevés volt a vendég,talán ezért nem működtek folyamatosan a wellness-részlegen az élményelemek,nem működött a gőzkabin. Az étterem kínálata sem nyerte el a tetszésemet.
Kiváló 2015. december 12.a párjával járt itt
Novemberben egy nagyszerű hírt kaptam. A szállodalánc KVÍZ játékán ebbe a szállodába nyertem egy 2 fős,2 éjszakás pihenést. Az ott tartózkodást a szülinapomra időzítettem. Igazán pompás szülinap lett. A szálloda nagyon tetszett: a személyzet rendkívül udvarias,a wellness-részleg tiszta, és sok medencéje van,a szaunák kellemesek.