Malex

Malex adatlapja

Regisztráció2016.12.28
Utoljára itt2018.07.20

Szörnyű 2018. július 19.családjával járt itt
Édesapám 60. szülinapját tartottuk itt. Bár én mondtam,hog ez nem jó hely,ő ragaszkodott hozzá,hogy jó lesz a gyerekek miatt,mert van játszótér,kisvonat stb. Mi tavaly csak inni ültünk be az akkor 1,5 évesünkkel és kb fél óra volt mire kaptunk egy teát. Most mivel mondtam,hogy iszonyú lassú a kiszolgálás előre megrendelték a 3 fatálat.
Gyenge 2016. december 28.gyerekekkel járt itt
Sajnos rossz tapasztalattal távoztunk. Ebédelni mentünk ide,mert sok jót hallotunk a helyről. Volt szerencsém sziciliában tartózkodni majnem 2 hónapot így mondhatom,hogy végig ettem minden tradicionálisan sziciliai ételt. Érkezésünkor 5 percet álltunk az ajtóban az egy éves kisfiunkkal a kezünkben mert a babakocsi be sem fért így az előtérben hagytuk,mire oda jött hozzánk valaki.
Gyenge 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Augusztus elején egy hétvégét töltöttünk itt el családdal. Egy 20 és egy 2 hónapos gyerekkel. Esküvőre jöttünk és babával ez a szállás tünt a legmegfelelőbbnek,mivel a környéken nincs semmilyen szállás. Smaragd völgyben vannak fa ás kőházak ahol a násznép többi része megszállt. Az a no comment kategória még szerencse,hogy mi nem oda mentünk.