Lipicai Hotel & Étterem Szilvásvárad
3348 Szilvásvárad, Egri út 12.

Lipicai Hotel & Étterem Szilvásvárad a térképen

Szállások Szilvásvárad városában
Wellness csomagok Szilvásvárad városában

Lipicai Hotel & Étterem Szilvásvárad vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
Szalajka völgyi túrából tértünk be nagy reményekkel, de nekünk nagy csalódás volt, pedig a küllem és a kiválasztott étel jónak tűnt. Érkezés és távozás között másfél óra telt el és ebből 10 perc volt az étkezés, a többi a várakozás. . . 3-4 asztalnál ültek a teraszon, nem gondoltam volna, hogy egy sima hétköznap ennyit kell várni egy főételre. . .

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétvégi rekkenő melegben a szilvásváradi nyűzsgés mellett a fő uton található az étterem. Már külsőleg is izléses a terasz -muskátlik a rendezett ládákban. . Az aasztalok kockás piros teritőkkel várják a vendégeket. Kiszolgálás gyors. . Az étlap precizen fent van az étterem honlapján. . . A finom fokhagyma krém leves bögrében, a pisztráng fokhagyma krémmel leöntve- nagyon fimom.

Útközben TOP fotófeltöltő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem a hotel épületén kívül van, nagy terasz csalogatja a kirándulókat, a vendégkör nem csak a szállóvendégekből áll. A belső tér is tágas, itt ülünk le, mivel szakad az eső. Egy vaskályha mellett foglalunk helyet, ami csak dekoráció, de ebben a pocsék időben még ránézni is jól esik. A pincértől halljuk, hogy nagy csoportot várnak.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes meglepetes! Nagyon jo es udvarias kiszolgalas! Pont delben ertunk oda, de mar 4 asztalnal ultek ! Minden rendben volt, pisztrangot rendeltem, Szilvasvaradhoz illoen, de mar negyedik napja ezt probalgattuk. Az ar fix volt , nem dekara adtak a halat. Korettel egyutt 2700 ft-ba kerult, ( egesz halrol beszelunk) kivalo volt, a bore is eheto, nem tocsogott az olajban.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Központi helyen található az étterem. Ottjártunkkor éppen egy rendezvény is volt egy külön teremben, a pincérek igen leterheltek voltak, de dolgoztak teljes lendülettel. Csapolt sör és az italok finomak, jó hőmérsékletűek a nagy melegben is. Az ételek viszont langyos állapotban érkeztek. A 2 személyes tál bőséges volt. A személyzet udvarias, segítőkész.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Diákok szolgáltak ki, akik ugyan nem profi pincérek, de igyekvők és talpraesettek.
Az ételek frissen készültek, finomak és nagy adagok.

koverj TOP szállásértékelő
2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 7.
Kellemes helyen fekszik az étterem, ősfás környezetben. Ahogy beértünk az étterem teraszára, a felszolgáló rögtön jött és azt kérdezte, hogy "mit óhajtanak? ". Hirtelen azt hittük, hogy rossz helyen járunk, vagy nem vettünk észre esetleg egy zárva feliratot. Mivel rettenetesen fáradtak voltunk és nagyon meleg volt, nem fordultunk sarkon eme hideg fogadtatás után.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 15.
sziasztok :) idén tértünk be ide a családommal egy vacsorára. Elég szép helyen fekszik, közel van a patak, viszonylag a központ és nyugis. Ahogy leültünk egy asztalhoz észrevettük hogy valami ételmaradék volt az abroszon. nem tulajdonítottunk ennek még túl nagy szerepet, gondoltuk máshol is előfordul. Megrendeltük ebédünket, az árak picit magasak, de általánosságban elmennek.

Legnépszerűbb csomagok Szilvásváradon és környékén
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.10.31.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
2-3 éjszaka 18.783,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna-részleg és medence használattal, szoba bekészítéssel, fürdőköntös és játszószoba használattal, sportszer használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.950 - 20.507,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2019.03.01. - 2021.12.23.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.12.22. - 2020.12.27.
HR Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással kávé, bor és ásványvíz bekészítéssel, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 39.543 - 42.203,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2021.03.01. - 2022.06.05.
Bacchus Panzió
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 13.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.30. - 2021.03.11.
Kristály Apartman
2020.11.27. - 2021.11.27.
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.27. - 2021.11.27.

Szállodák Szilvásvárad környékén
Kikelet Club Hotel Szilvásvárad
Erzsébet Park Hotel Szilvásvárad
Téli szünet (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

Lipicai Hotel & Étterem SzilvásváradX