Apátsági Rege Cukrászda Tihany

Apátsági Rege Cukrászda Tihany
Apátsági Rege Cukrászda TihanyApátsági Rege Cukrászda Tihany
Apátsági Rege Cukrászda TihanyApátsági Rege Cukrászda Tihany

Apátsági Rege Cukrászda Tihany bemutatkozása

A Tihanyi Apátság lábánál található cukrászdában a félsziget legszebb panorámájával várjuk vendégeinket egész évben, immáron több, mint 60 éve. Levendulás specialitásainkat, ikonikus süteményeinket és mentes desszertjeinket a legnagyobb odafigyeléssel, saját látványműhelyünkben készítjük, minőségi alapanyagok felhasználásával.

Echo Residence Tihany - Napi árak reggelis ellátással
Echo Residence Tihany
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
2024.09.29-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Apátsági Rege Cukrászda Tihany vélemények

Kiváló 2024. február 3.családjával járt itt
Januári kirándulás során ugrottunk be a helyre. A hely modern, tiszta, belső térből is szép kilátással. Mosdók tiszták. Teraszon foglaltunk helyet,csodálatos a panoráma a Balatonra. Felszolgálók illedelmesek , kedvesek, gyorsan kihozták a rendelésünket, jó minőségű volt a kávénk is ,a levendulás krémest ajánlom kóstolásra. Finomak voltak a sütemények is, árak átlagosak. Érdemes volt betérnünk.
Kiváló 2023. október 4.a párjával járt itt
Első alkalommal voltunk a cukrászdában, a sütemények nagyon finomak és a kiszolgálás is udvarias. A kilátás csodálatos és az asztal díszítése természetesen levendulával gyönyörű. Biztosan betérünk még, ha arra kirándulunk.
Apátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső kép
Kiváló 2023. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
Itt szoktam ünnepelni a születésnapomat .08.08.
Panoráma gyönyörű.
Családdal,barátokkal.
Finom sütik,tiszta hely,aránylag kedves,gyors
kiszolgálás,
2023. szeptember 22.barátokkal járt itt
Különleges,finom nagy adag fagyikehelyt fogyasztottam,közben gyönyörködtem az elém táruló csodás, balatoni panorámában.A kiszolgálás gyors és udvarias volt. Bár..nem olcsó mulatság ..az árak,elég "húzossak".De,még visszatérek! :-)
Apátsági Rege Cukrászda Tihany - Egyéb
Kiváló 2023. június 19. járt itt
A Bencés Apátság tövében található a cukrászda. Nagyon sokan voltam, amikor megérkeztünk, egy kicsit várni kellett az asztalra, amit sikerül is a szélén találni. Pazar a kilátás a Balatonra. Sütit és levendulás limonádét rendeltünk. Nagyon finom volt, de kissé drága, a panorámát is hozzá számolták.
Apátsági Rege Cukrászda Tihany - EgyébApátsági Rege Cukrászda Tihany - Egyéb
Szörnyű 2022. november 3.gyerekekkel járt itt
A panoráma nem ér ilyen pazar árakat,főleg,hogy ott hagytuk az asztalon,mert finom sem volt.
Kávé savanyúan erős,levendulás vaníliás fagylalt kehely ehetetlen,egy sütit,csak azért ettünk meg,mert a 3 dolog 6000ft-ba került.
JELSZÓ:SOHA TÖBBÉ REGE,HA JÓT AKARTOK!
Apátsági Rege Cukrászda Tihany - Egyéb
Kiváló 2022. augusztus 19.családjával járt itt
Aki Tihanyban jár, annak egyszer érdemes ide látogatnia. Bár az árak elég borsosak, a látvány ami a kávézó teraszán ülve elénk tárul, egyszerűen gyönyörű. A terasz összes asztala panorámás, így minden vendég zavartalanul élvezheti a kilátást, miközben fogyaszt.
Kiváló 2022. augusztus 15.családjával járt itt
csodás a kilátás, jó a hangulat, kedvesek az emberek, finom minden, amit kipróbáltam, nagyon gusztusos, jó a minőség és az árak is.Szép helyen van,elégedett voltam vele másoknak is ajánlom, persze, sokat gondolok erre, majd máskor is szeretnék oda elmenni
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kiváló 2022. augusztus 11.a párjával járt itt
Isteni finom sütemények csodás panorámával - máshogy nem is lehet jellemezni a cukrászdát. A gin tonicot és a limonádékat kóstoltuk még meg, szintén nagyon finomak voltak. Mindenkinek ajánlom a helyet, ha a környéken jár. :)
Apátsági Rege Cukrászda Tihany - EgyébApátsági Rege Cukrászda Tihany - EgyébApátsági Rege Cukrászda Tihany - EgyébApátsági Rege Cukrászda Tihany - Egyéb
Szörnyű 2021. augusztus 22.családjával járt itt
A bencéseket kedvelem, diákjuk voltam egykor. Mindig örömel látogatok Tihanyba hozzájuk. De! A Rege tíz évvel ezelőtt még jobb hely volt, simán kiültem borozgatni a teraszra, ma ezt az árak miatt nem tenném. Egy deci csapvíz 90 ft, egy deci szóda 180 ft. Öten ültünk le, három tortaszeletért, egy almáspitéért, egy pohár vízért és négy pohár szódáért fizettünk 6700 ft-ot.
Apátsági Rege Cukrászda Tihany a térképen
8237 TihanyKossuth Lajos u. 22.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • brunch • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • reggelizési lehetőség
H-P
Szo-V