Pizza, Kávé, Világbéke Miskolc

Hunguest Saliris Egerszalók

Pizza, Kávé, Világbéke Miskolc vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 16.a párjával járt itt
Miskolcon rég jártam,így hát ideje volt már,kívancsi voltam mennyit fejlődött a város és sok kirándulast is terveztünk a környekbe ,egy igen aktív hétvégebe sűrítve. Encsen tavaly voltunk mikor Tokaj felé vettük az utirányt,az is nagyon bejött,de nem hagyott nyugodni ez a pizza sem,muszáj megkóstolni annak aki olasz kaja imádó.
Pizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étel/ital
Kiváló 2019. március 10.barátokkal járt itt
A Világbéke-pizzát már a hely megnyitása óta szerettem volna megízlelni, de sajnos tavaly márciusban, amikor elsőként nekifutottam a terv megvalósításának, éppen az egy hetes pihenőjét tartotta a stáb, így nekem csak a zárt ajtók maradtak, az első fotón ennyit tudtam megörökíteni. Én megpróbáltam. . .
Pizza, Kávé, Világbéke Miskolc - EgyébPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étlap/itallapPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étel/italPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étlap/itallapPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étlap/itallapPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étlap/itallapPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étlap/itallapPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - BelsőPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - BelsőPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étel/italPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - BelsőPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étel/italPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - BelsőPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étel/italPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Külső képPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étlap/itallapPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - BelsőPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étel/italPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - BelsőPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étel/italPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étel/italPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - BelsőPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étel/italPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Külső képPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Külső képPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Belső
Kiváló 2018. július 29.gyerekekkel járt itt
Azóta szerettük volna kipróbálni a helyet, mióta láttuk egy ikonikus tv műsorban, úgyhogy az első adandó alkalommal, hogy dolgunk volt Miskolcon, oda vezetett az utunk. Hát, szerelem elsőre. Mi imádjuk ezt a fiatalos dizájnt, amin látszik, hogy régi bolthelyiségből alakították át, de ez is hozzájárul varázsához.
Átlagos 2018. június 28.a párjával járt itt
Miskolci sétánk során egy ujabb éttermet taltunk, halottam hirét. . ez már a masodik éttermük Borsodban. . . A fő utcán található, hangos inkább gasztró büffének. . A modern trend - minden féle szék, teljesen más stilusban, a burkolat szintén. . Összetákolt- divatos helység. A tisztasága jó,de az asztaé már kopott -nem rég adták át.
Kiváló 2018. május 15.a párjával járt itt
A Világbéke pizzériába nyitás óta el szerettem volna menni. Nem tudtam mire vélni, hogy nem lehet asztalt foglalni csak tíz főtől. Ezt telefonon közölték. Mikor morgolódtam, nem mondták, hogy menjek nyugodtan, mert kapok helyet. Itt nagy a pörgés, ha sokan vannak, akkor is hamar asztalhoz lehet jutni.
Pizza, Kávé, Világbéke Miskolc - BelsőPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étel/italPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étel/italPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - BelsőPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étel/italPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - EgyébPizza, Kávé, Világbéke Miskolc - Étlap/itallap