Igali Gyógyfürdő Igal

Igali Gyógyfürdő Igal
Igali Gyógyfürdő IgalIgali Gyógyfürdő Igal
Igali Gyógyfürdő IgalIgali Gyógyfürdő Igal

Igali Gyógyfürdő Igal bemutatkozása

Az Igali Gyógyfürdő a Balatontól 40 kilométerre található, mely a Dél-Dunántúl egyik legrégebben működő fürdője. A 651 méter mélységből feltörő 81 °C-os jódos-brómos gyógyvízet Európa legjobbjai közt tartják számon. A fürdőben 13 medence található, melyek közül a gyermek medence és a termál medencék egy része élményelemekkel van felszerelve.

Thermal Panzió Igal - Tavaszi zsongás
Tavaszi zsongás
2024.06.15-ig
Thermal Panzió Igal
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Igali Gyógyfürdő Igal vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Érdekes 2023. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Előzetesen már sokat hallottunk az igali gyógyfürdőről. Mivel sajnos rossz időt fogtunk ki a nyaralásunk alatt, elutaztunk ide. Nyitásra mentünk, de már akkor hosszú volt a sor, de viszonylag gyorsan bejutottunk. Kikértük a szekrényeinket, majd mentünk is a medencékhez. Sajnos már olyan sokan voltak, hogy nem tudtunk sehová leülni, így az egyik ablak mellé tettük le a holmijainkat.
Igali Gyógyfürdő Igal - EgyébIgali Gyógyfürdő Igal - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Július végén a Balatonnál nyaraltunk és mint oly sokszor volt pár hűvös,esős napunk. Akkor döntöttük el,hogy elmegyünk egy kis thermál fürdőzésre,amit nem bántunk meg. Mikor odaértünk elsőre kicsit megijedtünk,mert rossz idő lévén rengetegen álltak sorba a pénztárnál.
Igali Gyógyfürdő Igal - Külső kép
Kihagyhatatlan 2023. május 15.a párjával járt itt
Minden hónapban 3 napot eltöltünk itt.Évek óta visszajárunk kedves segítőkész emberek a településen nem tudsz úgy végigmenni az utcán,hogy ne köszönnének az emberek.A fürdővíz jót tesz nekünk.Amíg tehetjük visszajárunk a fürdő területén lévő vendégszoba kulturált tiszta. Mindenkinek csak ajánlani tudom
Kihagyhatatlan 2022. július 19.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a fürdő, igaz csak kétszer voltunk itt, de most sem csalódtunk. Minden víz meleg, sok étterem, elég jó árakkal. Megtalálja Mindenki magának valót, medence (gyógy, wellness, úszó) és ételek terén is.
Kihagyhatatlan 2022. március 22.a párjával járt itt
Már többször jártunk az Igali fürdőben! Kedvenceink közé tartozik, kellemes gyógyvíz, tiszta környezet, masszázs. Hétköznapokon nincs tömeg, a fürdô dolgozói mindent megtesznek a vendégek kellemes pihenéséért! Nekünk 5-ös a minősítés!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kihagyhatatlan 2022. március 2.a párjával járt itt
Tényleg Retró hangulat és nyugdijjas helynek is mondhatni,viszont mi fiatal pár 40+ vagyunk és imádjuk az ott létet mert nyugodt nem gyerek üvöltözős,masszázs is van,pihenni lehet!
A Marica étteremben meg jó ételek kaphatók akár menüben is!!!
Kedves kis kulcskiadós hölgy van aki vicces mosolygós!!!
Köszönjük!!!
Érdekes 2021. augusztus 31.a párjával járt itt
Augusztus végén Zselicből hazafelé kerestük fel egy napra a jónevű fürdőt. Megjelenésre a 80-as évek hangulatát idézi, a nem túl meleg, de azért kellemes időre figyelemmel a Balatonról is sokan jöttek, a termál medence elég zsúfolt volt. Az árak is a Balatont idézik, a sajtos tejfölös lángos 950 Ft.
Kihagyhatatlan 2020. január 3.a párjával járt itt
Év végi tömegbe érkeztünk, mégis bírható volt, mindössze pár olyan apróság van amin érdemes volna javítani. A szekrény kulcsokat nem szabadna sorban kiadni, mert így amíg az öltöző egyik felében lépni nem lehet a másik fele csont üres.
Érdekes 2019. szeptember 5.a párjával járt itt
Augusztus végén, egy balatoni nyaralásból hazafelé mindenképpen ki akartuk próbálni azt a helyet, amiről már annyit hallottunk. Vasárnap délelőtt érkeztünk, és a napi parkolójegyért, ha nem is túl elegáns, de legalább méltányos, 500 forintot kértek, és még hely is volt! Nem nevetni ezen, jártunk már pár helyen,pl.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Érdekes 2019. január 29.a párjával járt itt
Sok jót hallottunk,olvastunk az igali gyógyvíz kedvező hatásáról,ezért az ünnepek fáradalmainak kipihenése céljából Igalt választottuk. A víz valóban fantasztikus,a fedett fürdő ill. a télen is üzemelő szabadtéri medencék színvonala eléggé eltérő. Az élményfürdő rész teljesen rendben van,nem túl nagy,de vendég sincs sok.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 151 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.