nevenincs

nevenincs adatlapja

Regisztráció2018.10.30
Utoljára itt2018.11.25

Átlagos 2014. március 23.gyerekekkel járt itt
4*-os szállodához képest (van összehasonlítási alapom) sem a tisztasággal, sem a kiszolgálással nem voltam teljesen elégedett. Pl. a játszóházban a 3 nap alatt csak a 3. napon volt némi takarítás, rendrakás, előtte kosz és megrágott muffin között játszottak a gyerekek 2 napig.
Átlagos 2018. október 30.gyerekekkel járt itt
Ahhoz képest, hogy itt sokan dicsérték az éttermet, nekünk csalódás volt. Lehet, hogy ez az utószezonnak köszönhető, de akkor sem volt jó érzés. A pizzák elázottak voltak és az aljuk égett, a gyros íze jó volt, de itt-ott nyers maradt a hús. A felszolgáló cseppet sem volt kedves, kifejezetten idegesnek tűnt, hogy dolgoznia kell.
Mustafa Gyros válasza
Tiszzelt Vendég.
A Mustafa Étterem Okt.14én bezart,mikor volt nalunk?
2018. november 6., Mustafa Gyros, tulajdonos
Kiváló 2018. október 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos hely közvetlenül a vízparton. Mi most csak sütiztünk (igaz, mindkét nap, míg Siófokon voltunk) séta közben, de legközelebb biztosan kipróbáljuk az ételeket is. Az árak húzósak, de alkalmanként megengedhetjük magunknak. Örülünk, hogy egyre több színvonalas hely működik a Balaton körül, ahol fontos a vendég!