Nosztalgia Garden Étterem Veszprém

étterem, szálláshely étterme
Nosztalgia Garden Étterem Veszprém
Nosztalgia Garden Étterem VeszprémNosztalgia Garden Étterem Veszprém
Nosztalgia Garden Étterem VeszprémNosztalgia Garden Étterem Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Nosztalgia Garden Étterem Veszprém vélemények

Kiváló 2021. december 27.egyedül járt itt
A Nosztalgia Garden Ízkertészet a két évtizedes múltra visszatekintő Villa Medici komplexum részeként üzemel, a Wellington pub és a hotel-étterem mellett. Az otthonos, meghitt belteret a vintage stílus jegyében alakították ki. Az asztalon élővirág, kellemes háttérzene szól.
Nosztalgia Garden Étterem Veszprém - EgyébNosztalgia Garden Étterem Veszprém - EgyébNosztalgia Garden Étterem Veszprém - EgyébNosztalgia Garden Étterem Veszprém - EgyébNosztalgia Garden Étterem Veszprém - Egyéb
Kiváló 2018. december 1.barátokkal járt itt
Utolsó ittlétem óta megint történtek változások, természetesen abszolút pozitív értelemben. Furcsa alapanyagok kerültek előtérbe és első hallásra fölöttébb furcsa párosítások találhatók az étlapon. Megjelent a streetfood is (hamburger formájában), ami ebben a kategóriában nagyon érdekes. Szerintem lassan érik az a bizonyos csillag. Szeretünk Nosztalgia-garden!
Nosztalgia Garden Étterem Veszprém - Étel/italNosztalgia Garden Étterem Veszprém - Étel/italNosztalgia Garden Étterem Veszprém - Külső képNosztalgia Garden Étterem Veszprém - BelsőNosztalgia Garden Étterem Veszprém - BelsőNosztalgia Garden Étterem Veszprém - BelsőNosztalgia Garden Étterem Veszprém - BelsőNosztalgia Garden Étterem Veszprém - BelsőNosztalgia Garden Étterem Veszprém - EgyébNosztalgia Garden Étterem Veszprém - Étlap/itallapNosztalgia Garden Étterem Veszprém - BelsőNosztalgia Garden Étterem Veszprém - Étel/italNosztalgia Garden Étterem Veszprém - Étel/italNosztalgia Garden Étterem Veszprém - Étel/italNosztalgia Garden Étterem Veszprém - Étel/italNosztalgia Garden Étterem Veszprém - Külső kép
Kiváló 2018. november 24., kollégákkal járt itt
Többed magammal vacsoráztam az étteremben. Korábban már jártam itt, de az már jó 10 éve volt. Ehhez képest mind küllemében, mind az ételek tekintetében modernizálódott a hely. Mindhárom fogás kiváló volt, a háromcsokis desszert feltette a koronát a menüre. A személyzet tapasztalt, kedves, látszott, hogy szeretik a vendégeket és amit csinálnak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2017. július 19.barátokkal járt itt
Először próbáltuk ki az éttermet, remélem nem utoljára jártunk ott. Két előételt választottunk, gomolya grillezve, bruschettával, és parmezán ropogóssal, valamint, faszénen sült padlizsánkrém mangalicasonkával. Mindkettő kitűnő volt, de a gomolya egyenesen fantasztikus. Főfogásként lazacot választottam, ez is nagyon finom volt.
Nosztalgia Garden Étterem Veszprém - Külső képNosztalgia Garden Étterem Veszprém - Étel/italNosztalgia Garden Étterem Veszprém - EgyébNosztalgia Garden Étterem Veszprém - BelsőNosztalgia Garden Étterem Veszprém - BelsőNosztalgia Garden Étterem Veszprém - Étel/italNosztalgia Garden Étterem Veszprém - BelsőNosztalgia Garden Étterem Veszprém - Étel/italNosztalgia Garden Étterem Veszprém - Étel/italNosztalgia Garden Étterem Veszprém - Egyéb
Kiváló 2016. december 19.a párjával járt itt
Nosztalgia Garden lett a neve az eddig Nosztalgia Kisvendéglőnek hívott étteremnek. Mint az a fényképen is látható, hozzáépítettek egy új részt (fehér fal). Így gyakorlatilag megduplázódott az alapterület. Kimondottan kedves és udvarias a személyzet. Kevés ételt kínálnak, de azok forrók, frissek és páratlanul finomak. Nem egy olcsó hely, de azért időnként visszatérünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 17., üzleti partnerrel járt itt
Amikor csak lehet, mindig ide megyünk vacsorázni külföldi vendégeinkkel, és még soha nem csalódtunk.
Az étterem a Villa Medici kistestvére, talán közös konyhával(? )vele, ahoz mért első osztályú fogásokkal, de annál valamivel olcsóbban. Az étlap nem túl hosszú, de mindenből található rajta választék.
A kiszolgálás vérprofi, a környezet nagyon igényes.
Megéri kipróbálni.
Kiváló 2013. július 28.családjával járt itt
Én személy szerint ezt a kis hangulatos nosztaligia vendéglőtnagyon szeretem,mert otthonos kiváló a kiszolgálás,az ételek nagyon finomak és a hely sem túl drága,segítőkészek mindenben a szülinap készítéstől elkezdve mindenben partnerek. A környezet valami csodálatos engem teljesen elragadott,van 2 kis tavacska amit a gyerekek szivesen nézegetik a halacskákat. Parkóhelyet is biztosít rögtön a vendéglő előtt.