8200 Veszprém, Kittenberger Kálmán utca 11

Nosztalgia Kisvendéglő Veszprém vélemények

Csopak
Zirc

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Utolsó ittlétem óta megint történtek változások, természetesen abszolút pozitív értelemben. Furcsa alapanyagok kerültek előtérbe és első hallásra fölöttébb furcsa párosítások találhatók az étlapon. Megjelent a streetfood is (hamburger formájában), ami ebben a kategóriában nagyon érdekes. Szerintem lassan érik az a bizonyos csillag. Szeretünk Nosztalgia-garden!

2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
Többed magammal vacsoráztam az étteremben. Korábban már jártam itt, de az már jó 10 éve volt. Ehhez képest mind küllemében, mind az ételek tekintetében modernizálódott a hely. Mindhárom fogás kiváló volt, a háromcsokis desszert feltette a koronát a menüre. A személyzet tapasztalt, kedves, látszott, hogy szeretik a vendégeket és amit csinálnak.

bernini TOP fotófeltöltő
2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először próbáltuk ki az éttermet, remélem nem utoljára jártunk ott. Két előételt választottunk, gomolya grillezve, bruschettával, és parmezán ropogóssal, valamint, faszénen sült padlizsánkrém mangalicasonkával. Mindkettő kitűnő volt, de a gomolya egyenesen fantasztikus. Főfogásként lazacot választottam, ez is nagyon finom volt.
Csopak
Zirc

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nosztalgia Garden lett a neve az eddig Nosztalgia Kisvendéglőnek hívott étteremnek. Mint az a fényképen is látható, hozzáépítettek egy új részt (fehér fal). Így gyakorlatilag megduplázódott az alapterület. Kimondottan kedves és udvarias a személyzet. Kevés ételt kínálnak, de azok forrók, frissek és páratlanul finomak. Nem egy olcsó hely, de azért időnként visszatérünk.

2016. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Amikor csak lehet, mindig ide megyünk vacsorázni külföldi vendégeinkkel, és még soha nem csalódtunk. Az étterem a Villa Medici kistestvére, talán közös konyhával(? )vele, ahoz mért első osztályú fogásokkal, de annál valamivel olcsóbban. Az étlap nem túl hosszú, de mindenből található rajta választék. A kiszolgálás vérprofi, a környezet nagyon igényes.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én személy szerint ezt a kis hangulatos nosztaligia vendéglőtnagyon szeretem,mert otthonos kiváló a kiszolgálás,az ételek nagyon finomak és a hely sem túl drága,segítőkészek mindenben a szülinap készítéstől elkezdve mindenben partnerek. A környezet valami csodálatos engem teljesen elragadott,van 2 kis tavacska amit a gyerekek szivesen nézegetik a halacskákat.

2013. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már itt családdal, barátokkal! Jó időben mindig a kis tavacska melletti asztalhoz ülünk. Téli hideg napokon pedig benn a kandalló mellett. Kedves felszolgálás, finom ételek. Ár-érték arány korrekt. Sokan azt gondolhatják, hogy nagyon drága (hiszen közvetlen mellette van az első osztályú Villa Medici Étterem), pedig nem vészes.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Ezüsthíd Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2018.12.14. - 2019.12.31.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 21.960,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni kávéval és süteménnyel, forralt borral és pogácsával, borkóstolóval, szilveszteri svédasztalos vacsorával
2018.12.29. - 2019.01.01.
Szárcsa Hotel
2-7 éjszaka 12.671,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szoba bekészítéssel, gyerekjátszóval, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2018.12.29.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ízletes leves-ebéddel, forró üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, masszázs kuponnal, gyereksarokkal,fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.03.14.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.12.13. - 2019.12.13.
CE Napfény Hotel
1-2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.09.30.
Loncnéni Háza
Alsóörs
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.10.15.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, parkolással, internettel
2018.06.14. - 2019.12.20.

Szállodák Veszprém környékén
Echo Residence All Suite Hotel Veszprém
Az Echo Residence All Suite Hotel a Balaton északi partján, Tihany egyik legszebb kilátással...
CE Plaza Hotel Veszprém
A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces...
Hunguest Hotel Pelion  Veszprém
Karácsony és téli szünet (min. 2 éj)
Pihentető kikapcsolódás (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Nosztalgia Kisvendéglő VeszprémX