8200 Veszprém, Kittenberger Kálmán utca 11

Nosztalgia Kisvendéglő Veszprém vélemények

Csopak
Zirc

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Utolsó ittlétem óta megint történtek változások, természetesen abszolút pozitív értelemben. Furcsa alapanyagok kerültek előtérbe és első hallásra fölöttébb furcsa párosítások találhatók az étlapon. Megjelent a streetfood is (hamburger formájában), ami ebben a kategóriában nagyon érdekes. Szerintem lassan érik az a bizonyos csillag. Szeretünk Nosztalgia-garden!

2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
Többed magammal vacsoráztam az étteremben. Korábban már jártam itt, de az már jó 10 éve volt. Ehhez képest mind küllemében, mind az ételek tekintetében modernizálódott a hely. Mindhárom fogás kiváló volt, a háromcsokis desszert feltette a koronát a menüre. A személyzet tapasztalt, kedves, látszott, hogy szeretik a vendégeket és amit csinálnak.

bernini TOP fotófeltöltő
2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először próbáltuk ki az éttermet, remélem nem utoljára jártunk ott. Két előételt választottunk, gomolya grillezve, bruschettával, és parmezán ropogóssal, valamint, faszénen sült padlizsánkrém mangalicasonkával. Mindkettő kitűnő volt, de a gomolya egyenesen fantasztikus. Főfogásként lazacot választottam, ez is nagyon finom volt.
Csopak
Zirc

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nosztalgia Garden lett a neve az eddig Nosztalgia Kisvendéglőnek hívott étteremnek. Mint az a fényképen is látható, hozzáépítettek egy új részt (fehér fal). Így gyakorlatilag megduplázódott az alapterület. Kimondottan kedves és udvarias a személyzet. Kevés ételt kínálnak, de azok forrók, frissek és páratlanul finomak. Nem egy olcsó hely, de azért időnként visszatérünk.

2016. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Amikor csak lehet, mindig ide megyünk vacsorázni külföldi vendégeinkkel, és még soha nem csalódtunk. Az étterem a Villa Medici kistestvére, talán közös konyhával(? )vele, ahoz mért első osztályú fogásokkal, de annál valamivel olcsóbban. Az étlap nem túl hosszú, de mindenből található rajta választék. A kiszolgálás vérprofi, a környezet nagyon igényes.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én személy szerint ezt a kis hangulatos nosztaligia vendéglőtnagyon szeretem,mert otthonos kiváló a kiszolgálás,az ételek nagyon finomak és a hely sem túl drága,segítőkészek mindenben a szülinap készítéstől elkezdve mindenben partnerek. A környezet valami csodálatos engem teljesen elragadott,van 2 kis tavacska amit a gyerekek szivesen nézegetik a halacskákat.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Ezüsthíd Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.02.18. - 2019.12.31.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kávékuponnal, koktélakcióval, gyermek játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.05.24.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
4 nap/3 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, bor és masszázs-utalvánnyal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.03. - 2019.02.28.
Hotel Vadászkürt
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.01. - 2020.01.01.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, szauna és pezsgőfürdő használattal, sportos programokkal, játszószoba használattal
2019.03.15. - 2019.03.17.

Szállodák Veszprém környékén
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Veszprém
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Prémium Hotel Panoráma Veszprém
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Veszprém
Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)
Nemzeti felüdülés (min. 2 éj)
Augusztus 20.

Nosztalgia Kisvendéglő VeszprémX