8200 Veszprém, Kittenberger Kálmán utca 11

Nosztalgia Kisvendéglő Veszprém vélemények

Csopak
Zirc

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Utolsó ittlétem óta megint történtek változások, természetesen abszolút pozitív értelemben. Furcsa alapanyagok kerültek előtérbe és első hallásra fölöttébb furcsa párosítások találhatók az étlapon. Megjelent a streetfood is (hamburger formájában), ami ebben a kategóriában nagyon érdekes. Szerintem lassan érik az a bizonyos csillag. Szeretünk Nosztalgia-garden!

2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
Többed magammal vacsoráztam az étteremben. Korábban már jártam itt, de az már jó 10 éve volt. Ehhez képest mind küllemében, mind az ételek tekintetében modernizálódott a hely. Mindhárom fogás kiváló volt, a háromcsokis desszert feltette a koronát a menüre. A személyzet tapasztalt, kedves, látszott, hogy szeretik a vendégeket és amit csinálnak.

bernini TOP fotófeltöltő
2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először próbáltuk ki az éttermet, remélem nem utoljára jártunk ott. Két előételt választottunk, gomolya grillezve, bruschettával, és parmezán ropogóssal, valamint, faszénen sült padlizsánkrém mangalicasonkával. Mindkettő kitűnő volt, de a gomolya egyenesen fantasztikus. Főfogásként lazacot választottam, ez is nagyon finom volt.
Csopak
Zirc

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nosztalgia Garden lett a neve az eddig Nosztalgia Kisvendéglőnek hívott étteremnek. Mint az a fényképen is látható, hozzáépítettek egy új részt (fehér fal). Így gyakorlatilag megduplázódott az alapterület. Kimondottan kedves és udvarias a személyzet. Kevés ételt kínálnak, de azok forrók, frissek és páratlanul finomak. Nem egy olcsó hely, de azért időnként visszatérünk.

2016. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Amikor csak lehet, mindig ide megyünk vacsorázni külföldi vendégeinkkel, és még soha nem csalódtunk. Az étterem a Villa Medici kistestvére, talán közös konyhával(? )vele, ahoz mért első osztályú fogásokkal, de annál valamivel olcsóbban. Az étlap nem túl hosszú, de mindenből található rajta választék. A kiszolgálás vérprofi, a környezet nagyon igényes.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én személy szerint ezt a kis hangulatos nosztaligia vendéglőtnagyon szeretem,mert otthonos kiváló a kiszolgálás,az ételek nagyon finomak és a hely sem túl drága,segítőkészek mindenben a szülinap készítéstől elkezdve mindenben partnerek. A környezet valami csodálatos engem teljesen elragadott,van 2 kis tavacska amit a gyerekek szivesen nézegetik a halacskákat.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Jásd
2019.05.24. - 2020.05.21.
My Lake Hotel
Zamárdi
5 nap/4 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.20. - 2019.08.24.
Hotel Vadászkürt
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.22. - 2020.01.01.
Hotel Marina
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 17.080 - 36.690,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2019.04.18. - 2019.08.25.
Telekom Hotel
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.01.29. - 2020.01.04.

Szállodák Veszprém környékén
Holiday Hotel Csopak Veszprém
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Veszprém
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)

Nosztalgia Kisvendéglő VeszprémX